[, ۰۱ ذو الحجة ۱۴۳۸هـ| ۲۰۱۷/۰۸/۲۳م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

 •   مطابق  
رژیم اردن وقار مردم خود را در نظر نگرفته و به یهودی که دو فرزند این سرزمین را به قتل رسانید، اجازه می دهد که این کشور را ترک کند!
بسم الله الرحمن الرحيم

رژیم اردن وقار مردم خود را در نظر نگرفته و به یهودی که دو فرزند این سرزمین را به قتل رسانید، اجازه می دهد که این کشور را ترک کند!

(ترجمه)

یک بار دیگر رژیم اردن روابط صمیمی خود را با دولت یهود که اشغالگر و متجاوز سرزمین اسراء و معراج است، به اثبات رسانید و تعهد خود را نسبت به حفظ و تقویت این رابطه شرم آور و گناه آلود بدون در نظر گرفتن جنایاتی که توسط دولت یهود در مقابل مردم اردن، فلسطین و مسجد مبارک الاقصی صورت می گیرد تکرار می کند.

رسانه ها خبر برخورد ننگین رژیم اردن را با مجرمی که دو فرزند این کشور را با خون سردی در پایتخت اردن به قتل رسانید، گزارش دادند که توسط حضور ضد اسلامی سفارت دولت یهود در این سرزمین باعث گردیده بود و نتیجه معاهده تحقیرآمیز و ننگین "وادی عربه" که توسط رژیم اردن با دولت یهود به امضاء رسیده بود، می باشد که در حالت عدم آگاهی خیانت در مقابل امت مسلمه است.

یک بار دیگر رژیم اردن تلاش دارد تا مردمش را مورد حقارت و شرم ساری قرار دهد. بعد از بی تفاوتی در مقابل خون راید زویتار قاضی اردنی و پسرش الکراک از قبیله الامر، افسر پولیس از قبیله الجراح، خون پسر الداویماه، فرزند الهمارنه، دولت اردن جنایتکاران یهودی را اجازه می دهد تا این کشور را ترک کنند. غالب الزوبی وزیر امور داخله در اقدامی برای توجیه این خجالت در مقابل مجلس نماینده گان اردن گفت: «فرزند الداویماه کسی است که نخست بر مجرم یهود حمله کرده که نتنیاهو از او مثل قهرمانان پذیرایی کرد. این یک سیلی بر روی مردم اردن و تحقیر شأن آن ها است، و هم چنان این یک سیلی توسط دست رژیم اردن است که وظیفه صدراعظم آن نگهداری و حفظ وقار کشور و مردم اش است.»

الله اکبر، ای مردم! اگر قاتل مردم از جمله ارتش می بود که وظیفه خود را در مقابل اشغالگران و متجاوزان انجام می داد، آن ها می گویند که او دستورهای نظامی را نقض کرده است؛ طوری که با سرباز احمد الدقمشاه و اولین جنگ گروهبان های ابوتیه اتفاق افتاد. اگر قربانی از مردم خود این سرزمین باشد، آن ها می گویند که او کسی است که اول حمله را آغاز کرده است. چه بی عدالتی، تحقیر و شرم ساری که این رژیم اردن برای ما امت مسلمه درین سرزمین می خواهد؛ در حالی که ما فرزندان خالد بن ولید، ابو عبیده، شرحبیل بن حسن، صلاح الدین، الظاهر بیباروس و قطوز هستیم؟ چه بی عدالتی، تحقیر و شرم ساری که این رژیم برای ما امت مسلمه درین سرزمین می خواهد؛ در حالی که ما فرزندان و نوه های قهرمانان جنگ الکرامه هستیم؟

با در نظر داشت بازگشت جنایتکار یهودی به دولت یهود و اجازه دادن او به فرار از چنگ مردم اردن، به عنوان یک معامله با دولت یهود برای از بین بردن دروازه های برقی از ورودی مسجدالاقصی هم بیشتر تحقیر آمیز است. این به هدر دادن حقوق خون مردم این سرزمین در عوض برای بقای مسجدالاقصی تحت اشغال با ادامه حالت اشغال است. این چه تحقیر و شرمساری است؟

ای مسلمانان اردن! ما یک بار دیگر به یادتان می آوریم که این فقط نظام اسلام تحت دولت خلافت است که شأن و خون تان را حفظ می کند، از افتخارات تان محافظت و از سرزمین و منابع تان حراست می کند. آن دولتی است که پیامبر صلی علیه وسلم بشارت آن را برای تان داده است که به منهج نبوت خواهد بود. پس ما از شما می خواهیم تا برای تأسیس آن کار و فعالیت کنید و این راه نجات، پیروزی و افتخار شماست.

﴿وَقُلِ اعْمَلُوا فَسَيَرَى اللَّهُ عَمَلَكُمْ وَرَسُولُهُ وَالْمُؤْمِنُونَ...

[توبه: ۱۰۵]

ترجمه: ای پیامبر صلی الله علیه وسلم بگو هر چه می خواهیدعمل کنید، سپس الله سبحانه وتعالی عمل شما را خواهد دید و هم چنین پیامبرش صلی الله علیه وسلم و مؤمنان نیزمی بینند.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه اردن

2 comments

 • واسع بهار
  واسع بهار شنبه، 05 آگوست 2017 Comment Link

  ان شاء الله نزدیک است که خلافت اسلامی دو باره حاکم شود. خون شهدا را از کفار بگیرد

 • خبرالدین
  خبرالدین شنبه، 05 آگوست 2017 Comment Link

  الله سبحان ...لعنت کند یهود و پیروانش را چنین ظلم و وحشت را در سرزمین های اسلامی به راه انداختند.
  به امید حاکمیت اسلام ...

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه