یکشنبه, ۰۴ محرّم ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۷/۰۹/۲۴م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
مواظب کشتی تان باشید تا غرق نشود! دی ایسکلیشن(جلوگیری از تشدید جنگ) پلان جدید امریکاست تا با آن انقلاب شام را ریشه کن ساخته و رژیم سفاک بشار را در قدرت نگهدارد
بسم الله الرحمن الرحيم

مواظب کشتی تان باشید تا غرق نشود! دی ایسکلیشن(جلوگیری از تشدید جنگ) پلان جدید امریکاست تا با آن انقلاب شام را ریشه کن ساخته و رژیم سفاک بشار را در قدرت نگهدارد

(ترجمه)

در چهارم مارچ سال ۲۰۱۷م سه کشور متجاوز و ظالم؛ روسیه، ترکیه و ایران که از جمله میانجی گران گفتگوها بین دولت بشار و بعضی از گروه های مخالف دولت استند، در نتیجه ی کنفرانس چهارم آستانه به این نتیجه رسیدند که در این کشور چهار منطقه ی امن بسازند که خود این مناطق، مرزهای آن مجهز با کمر بندهای پولیس بوده و به روی عبور و مرور کننده گان ملکی و افراد غیر مسلح باز باشد؛ مردم ازین طریق به فعالیت های اقتصادی شان ادامه داده و از کمک های بشر دوستانه نیز از این طریق مستفید شوند.

قرار است این مناطق تا دو هفته دیگر مطابق این پلان آماده شوند؛ اما داعش و القاعده مشمول این موافقت نامه نبوده و آن ها در بین این مناطق و یا هم بیرون ازآن هدف قرار خواهند گرفت. این مناطق توسط کشورهای گرانتی کننده اداره خواهد شد و مرحله ی نخست آن شش ماه است. ما به عوان حزب التحریر-ولایه سوریه برای مردم ثابت قدم خود در سوریه از عواقب آتی این موافقتنامه خطرناک خبر می دهیم.

1.  این موافقت نامه معرکه جدیدی در سوریه به وجود خواهد آورد و آن این که گروه های مخالف و موافق این موافقت نامه به جان هم خواهند افتاد و میان گروه هایی که غرب را خوشنود می سازند و آن هایی که باعث غضب آن می شوند تنش های جدید به وجود خواهد آمد.

2.  این موافقت نامه باعث خواهد شد که گروه های مخالف دولت در سوریه حیثیت محافظین مناطق تحت کنترول رژیم بشار را بگیرند؛ مثلی که این حادثه در کفریا و فوا نیز اتفاق افتاد و این جا نیز باعث جلوگیری از هر نوع اقدامی از طرف گروه ها برای گرفتن مناطق جدید خواهد شد.

3.  این موافقت نامه رژیم را آرام خواهد ساخت و آن را وقت بر دوباره گیری مناطق از دست رفته اش خواهد داد.

4.  این موافقت نامه زمینه را برای خلع سلاح کردن مردم مخلص به دین را در این مناطق مساعد خواهد ساخت و این کار برای ساختن مناطق مکمل خلع سلاح کمک خواهد کرد.

5.  این موافقت نامه کسانی را که مخالف خواست های جامعه بین المللی و امریکا باشند به حاشیه رانده و در این مناطق تنها ساخته و محاصره می کند که از این طریق از بین بردن آن ها و تطبیق هر نوع پلان بالای شان خیلی راحت تر خواهد بود.

6.  این موافقت نامه باعث توجیه و ادامه بمباردمان های خونین روسیه و ایتلاف به رهبری امریکا خواهد شد و آن ها زیر نام بمباردمان تروریست ها، مسلمانان را در هرجایی که بخواهند بدون هیچ فرقی میان شان بمبارد خواهند کرد.

7.  این موافقت نامه قوای ترکی و عربی را داخل خاک سوریه و مناطق تحت کنترول مجاهدین خواهد ساخت که آن ها از این طریق بالای این گروه ها نظارت کامل خواهند داشت و مرحله به مرحله این گروه ها را به دولت بشار نزدیک تر خواهند ساخت و بالاخره به آن پیوست خواهد داد.

ما به عنوان حزب التحریر-ولایه سوریه مسوولیت دینی خود را از طریق امر به معروف و نهی از منکر ادا کرده و از حادثاتی که منتظر انقلاب شام است خبر می دهیم. مجاهدین مخلص را از خطراتی که قرار است با آن روبرو شوند خبر می دهیم و به مخلصین اسلام گوش زد می کنیم که هر اقدامی مبنی بر بین المللی سازی موضوعات مسلمانان به معنی تسلیم کردن آن ها به دشمن است و مسلمانان در آن خواهند باخت. الله سبحانه وتعالی می فرماید:

(وَلَا تَرْكَنُوا إِلَى الَّذِينَ ظَلَمُوا فَتَمَسَّكُمُ النَّارُ وَمَا لَكُمْ مِنْ دُونِ اللَّهِ مِنْ أَوْلِيَاءَ ثُمَّ لَا تُنْصَرُونَ)

[هود: ۱۳۳]

ترجمه: و به كافران و مشركان تكيه مكنيد(كه اگر چنين كنيد) آتش دوزخ شما را فرو می گيرد و(بدانيد كه) جز الله سبحانه وتعالی دوستان و سرپرستانی نداريد(تا بتوانند شما را در پناه خود دارند و شر و بلا و زيان و ضرر را از شما به دور نمايند) و پس از(تكيه به كافران و مشركان، ديگر از سوی الله سبحانه وتعالی) ياری نمی گرديد و(بر دشمنان) پيروز گردانده نمی شويد.‏

این موافقت نامه پلان جدید مادر فریب کاران دنیا(امریکا) است که توسط آن ما را ناکام ساخته و انقلاب شام را از رسیدن به هدفش باز می دارد. آیا بر ما لازم است که فقط نظاره گر بوده و ببینیم که کفار خودشان و از طریق جاسوسان شان چگونه خنجرهای شان را به گلوی ما فرو می برند و یا این که متحد شده و باهم یک جا پلان های کفار علیه خود را خنثی سازیم، مشت محکمی بر دهان فریب کاران و متجاوزین شده و مانع تطبیق این موافقت نامه خطرناک شویم. بیایید به کاروانی بپیوندیم که از کلمه لا الله الا الله محمد رسول الله سرچشمه گرفته که این کاروان توسط حزب التحریر به شما پیشنهاد می شود. بیایید به پیوستن به رهبری سیاسی حزب التحریر کشتی سرگردان امت را به ساحل نجات ببریم. الله سبحانه وتعالی می فرماید:

(إِنَّمَا وَلِيُّكُمُ اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَالَّذِينَ آَمَنُوا الَّذِينَ يُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَيُؤْتُونَ الزَّكَاةَ وَهُمْ رَاكِعُونَ* وَمَنْ يَتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَالَّذِينَ آَمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ)

[مائده: ۵۵-۵۶]

ترجمه: تنها الله سبحانه وتعالی و پيامبر او و مؤمنانی ياور و دوست شما اند كه خاشعانه و خاضعانه نماز را به جای می آورند و زكات مال به در می كنند و هركس كه الله سبحانه وتعالی و پيامبر او و مؤمنان را به دوستی و ياری بپذيرد( از زمره حزب‌ الله است و) بی ترديد حزب‌ الله پيروز است.‏

حزب التحریر-ولایه سوریه‏

Last modified onسه شنبه, 23 می 2017

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه