یکشنبه, ۱۹ جمادی الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۲/۲۴م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
فاروق الشرع معاون بشار اسد جنایت‎کار؛ همانند بشار جنایت‎کار است!
بسم الله الرحمن الرحيم

فاروق الشرع معاون بشار اسد جنایت‎کار؛ همانند بشار جنایت‎کار است!

(ترجمه)

در این اواخر، رسانه‎های مختلف اخبار و آوازه‎هایی را در مورد این‎که فاروق الشرع می‎خواهد مرحلۀ انتقالی را به عهده بگیرد، به نشر رسانیده‎اند. بعضی رسانه‎ها این کار را برای انقلاب راه‎حل می‎خوانند و حتی بعضی آنان به این اعتبار، که دستان وی خون آلود نیست(طبق توصیف آنان)، مطالبه می‎نمودند که فاروق الشرع باید ریاست کنفرانس سوچی را به عهده بگیرد، و این خبرها در سیاق "کنفرانس سوچی" فضاءساز شد.

کنفرانس سوچی کنفرانسی است که روسیه تلاش برگزاری آن را دارد و قرار است که در آن کنفرانس، بیشتر از هزار تن شخصیت‎های متنفذ سوریه‎ای را دعوت نماید و این کنفرانس را برای تطبیق راه‎حل سیاسی، به هدف از بین بردن انقلاب شام و از سرگیری نظام جنایت‎کار در سوریه و حفاظت از ستون‎های اساسی‎شان( استخبارات و اردوی سوریه) برگزار می‎نماید.

انقلاب شام بر ضد نظام سرکوب کنندۀ جنایت‎کار و برای از بین‎بردن آن با تمام اساسات و اجزای آن آغاز گردید. این گمراهی است که از نظام چنین تعبیری داشته باشیم که نظام فقط به معنای فرد خون‎خوار بشار است؛ بلکه نظام تمام راه‎حل‎هایی است که بر سرزمین سوریه حاکمیت دارد و تنها به شخص بشار اسد خون‎خوار و سائر افرادی‎که در جنایت‎کاری از او و دار و دستۀ او کم نیستند، خلاصه نمی‎شود؛ و نیز ساده‎لوحی است که شخصی خود را وابسته به انقلاب بداند و ادعای از سرگیری تشکیل حکومت به شکل و ظاهر جدید را نموده و زمانی‎که روسیه جنایت‎کار وی را به کنفرانس‎ها دعوت نماید، چهره‎اش از خوشحالی بدرخشد و غرق در بهبوحۀ مذاکرات با این نظام جنایت‎کار باشد.

فاروق الشرع معاون بشار اسد جنایت‎کار، شخصیتی است که حکومت سوریه در آغاز انقلاب وی را مخفی نگهداشت و او را و به عنوان شخصیتی که دستان‎اش خون‎آلود نیست-به این هدف که در آینده‎ها نقش داشته و نیز برای این‎که در مرحلۀ انتقالی به صحنه ظاهر شود- حالا تقدیم نمود و این کار آغاز راه‎حل سیاسی نهایی است که امریکا آن را می‎خواهد. معتقد بودن به این‎که انقلاب بر ضد شخص بشار اسد بوده و مفکورۀ از بین‎بردن نظام از اذهان دور شود و سپس راه‎حل سیاسی امریکایی مورد تأیید قرار گیرد؛ حیله و خدعۀ جدید از خدعه‎های کفار برای از بین‎بردن انقلاب و منحرف‎ساختن‎اش از مسیر اصلی آن می‎باشد. راه‎حل سیاسی امریکایی انقلاب را به خاک یک‎سان نموده و خون شهداء را به هدر می‎دهد و تلاش‎ها و قربانی‎ها را ضایع می‎سازد.

ای مسلمانانِ سرزمین شام، کاخ و مرکز دارالاسلام! جنگ در سرزمین شام در حقیقت جنگ میان اسلام و عقیدۀ ‎مان، که تطبیق آن را برای این‎که در دنیا عزت‎مند شده و در آخرت الله سبحانه وتعالی از ما راضی گردد و هدف خویش قرار داده‎ایم، می‎باشد و نیز این جنگ با کشورهای کفریی است که در جنگ علیه دین‎مان و از بین‎بردن فرزندان مخلص‎مان گرد هم آمده‎اند.

امریکا، سردم‎دار کفار، رهبر جهان سیکولریزم و صاحب نفوذ در سوریه، تمامی ابزارهایش(مزدوران و هم‎پیمانان‎اش) را بسیج نموده و جنگ‎اش را علیه‎مان تشدید می‎بخشد؛ زیرا جنگ میان تمدن سرمایه‎داری گندیده و تمدن اسلام است، و آغاز پیروزی تمدن اسلام، در سرزمین شام آشکار شده است. بنابر این، به عقیده و اساسات دین خویش که منبع قوت و باعث عزت‎مندی‎مان است، باید متمسک شویم و مبارزۀ خویش را تشدید ببخشیم؛ زیرا جنگ میان تمدن حق و تمدن باطل است و نباید وقت خویش را صرف جنگ برای کسب مقام و در آمد، هدر نماییم..

 امریکا و هم‎پیمانان‎اش می‎خواهند که سرنوشت و قضیۀ بشار را به اساس مذاکرات حل‎وفصل نماید؛ زیرا هدف امریکا این است که از نظام مزدورش محافظت نموده و منافع‎اش را برای از بین بردن انقلاب شام تأمین نماید؛ انقلابی‎که امریکا را به وحشت در آورده است. با وجود این‎که سرنوشت بشار اسد مزدور برای امریکا مهم نیست؛ اما از او محافظت نموده تا بدیل مناسبی برایش آماده نماید و ضمن این، راه‎حل سیاسی کشنده‎ای را که می‎خواهد آن را بر اهل شام تحمیل نماید، تنظیم کند.

 با چشم سر مشاهده نمودیم که بر سر انقلاب مصر، لیبیا، تونس و انقلاب یمن چه چیزی آمد؛ با وجود از بین رفتن رؤسای دولت، نظام کماکان باقی ماند، که حالا مردم را با ظلم و قتل از بین برده و احکام کفری را بر آنان تطبیق نموده و به دشمنان امت خدمت می‎نمایند. پس آیا بعد از تمام این قربانی‎ها راضی می‎شوید، به حالتی‎که قرار داشتیم، برگردیم، طوری‎که مزدورانی سرکوب کننده و مجرمین با نظام‎های کفری‎شان بر ما حکومت کنند، که با این کار قربانی‎ها به هدر رفته و باعث بر افروخته شدن خشم اهل زمین و آسمان می‎گردد؟! و یا این‎که حقیقت جنگ را درک خواهیم نمود؛ طوری‎که دشمنان‎مان درک نموده اند.

بنابر این، به ریسمان پروردگار یکتای‎مان چنگ زده و پروژۀ خود را که از عقیدۀ‎مان سرچشمه گرفته است تبنی نماییم و مبارزۀ‎مان را برای تغییر نظام با تمام اساسات و اجزای آن به اساس عقیدۀ خویش تشدید ببخشیم و حکومت الله سبحانه وتعالی  را در زمین تحت سایۀ خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت برپا نماییم که با این کار حیله و خدعۀ کفار بر خودشان برگشته و اموالی را که در جنگ علیه مسلمانان به خرچ داده اند، مایۀ حسرت و ندامت‎شان می‎گردند.

﴿وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ  بِنَصْرِ اللَّهِ يَنْصُرُ مَنْ يَشَاءُ وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ﴾

[روم: ۴-۵]

ترجمه: در آن روز مؤمنان شادمان میشوند(آری، خوشحال میشوند) از ياری الله(سبحانه وتعالی). الله(سبحانه وتعالی) هر كسی را كه بخواهد ياری میدهد و او بس چيره(بر دشمنان خود) و بسيار مهربان(در حق دوستان خويش) است.

حزب التحریر-ولایه سوریه

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه