پنجشنبه, ۱۶ جمادی الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۲/۲۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :18 شعبان 1439
تاریخ میلادی : جمعه، 04 می 2018م

شماره صدور:۳۰/۱۴۳۹HTS

دفتر مطبوعاتی
ولایه سودان

اعلامیه مطبوعاتی

پس از توزیع اوراق تبلیغاتی از طرف اعضای حزب التحریر، که افشاء کنندۀ دروغ و شکست رژیم سودان بود، مقامات دولتی این کشور دست‌ و پاچه شده و اقدام به دستگیری اعضای این حزب کردند

(ترجمه)

در پس‌زمینه توزیع اوارق تبلیغاتی،‌‌ که بعد از ادای نماز جمعه به تاریخ ۴ می ۲۰۱۸م از سوی حزب التحریر-ولایه سودان تحت عنوان: "اسلام یگانه راه‌حل بیرون‌رفت از سیاست‌های دروغین و منفور شکست‌خورده است" پخش شد، عساکر امنیتی به‌شکل اوباش‌گونه و اراذلی به خانۀ شیخ عیسی اسحاق در شهر أم‌درمان هجوم بردند و سه تن از فرزندان او را به نام‌های: کمال، خالد و اسحاق نیز دستگیر نمودند. در نتیجه پس از آن‌که خانه را تلاشی و کتبی را که مربوط به شیخ عیسی می‌ش، به‌دست آوردند و آنان را در محل نامشخصی انتقال داده؛ سپس بعد از چند ساعت در نیم شب دوباره آن‌ها را رها کردند. درین حادثه برادر اکرم حسین از شهر خرطوم شمالی نیز از جملۀ دستگیر شده‌گان بود، اما وی به‌خاطر بیانیه‌ای که نوشته بود، در توقیف ماند.

اوراق تبلیغاتی یا بروشور، حقایق فاسدی را برملا نمود که در روزنامۀ‌ "daily" منتشر شده بود، مگر یگانه مسئله‌ای که این رژیم را اذیت می‌کند، افشاگری حقایق و راه‌‌حل ایدیولوژیک است. رژیم سودان می‌خواهد که مردم را فریب داده و همراه با صندوق بین‌المللی پول علیه منافع کشور و مردم خود دسیسه و توطئه سازد که این‌جا نمونۀ متن آن را یادآور می‌شویم: «...دلیل بدتر شدن وضعیت اقتصادی و بحران‌های پی‌در‌پی اینست که دولت از اطاعت اوامر الله سبحانه و‌تعالی سرپیچی نموده و در اطاعت از دشمنان الله سبحانه و‌تعالی مانند: امریکا و حامیانش، صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی ذره‌‌ای دریغ نمی‌ورزد.»

علاوه بر این، حزب التحریر به توضیح راه‌‌حل ایدیولوژیک پرداخت که قرار ذیل درین اوراق به چاپ رسیده بود: «راه‌حل بنیادیی‌که حزب التحریر به‌شما ارائه می‌دهد، آن ایدیولوژی اسلام عزیز است؛ چون این نظامی است که از جانب ذات بی‌نهایت دانا و حکیم نازل شده و مناسب به زندگی این دنیا و آخرت ما می‌باشد؛ زیرا ما را به الله سبحانه و‌تعالی وصل نموده تا به او تعالی توکل نموده و بر نفس‌های خود چیره شویم، تا مبادا شیطان در خصوص رژیم سرمایه‌داری ما را فریب داده و از قید مالیات این نظام و از آن دولتی‌که تولیداتش معلق شده و در نتیجه باعث بی‌کاری، فقر و تسلیم کردن حکومت و مردم به دست دشمنان شده، رهایی یابیم. ‏بنابرین، این دولت فاسد هیچ راه‌‌حل به‌جز کوبیدن به دروازۀ دشمن نیافت و از چنگ زدن به ریسمان الله سبحانه و‌تعالی اباء ورزیده و به ریسمان دشمنان الله سبحانه‌ و‌تعالی چنگ زد. بدانید که ضعیف‌ترین خانه در واقع خانۀ عنکبوت است، اگر آنان این را درک می‌کردند.»

این جملات غرب کافر را به تشویش انداخت و خواب را از چشمان‌شان بیرون نهاد که در نتیجه باعث شد تا غلامان‌شان در سرزمین‌های اسلامی دست به کار شده و صدای حق را که حزب التحریر علناً اظهار می‌دارد، خاموش سازند. به‌همین ملحوظ، رژیم سودان نیروهای امنیتی خود را به خانۀ حاملان دعوت سوق داد، در حالی‌که مسئولیت آنان حفظ امنیت مردم و سرزمین است، اما بازیچۀ دست مأمورین کفار استعمار‌گر غربی شدند، که به فرزندان مخلص امت مسلمه ظلم و ستم کنند. ‏مگر با این کار، آن‌ها به اهداف شوم خود مانند دستگیری، حملات، توقیف و غیره ناامید و شکست خواهند خورد. ‏هرگز صدای حق را خاموش کرده نتوانسته و هیچ‌گاه مانع صدای اسلام نیز شده نمی‌توانند که باعث نابودی غرب و اسباب غرب خواهد شد.

حزب التحریر به اذن و یاری الله سبحانه و‌تعالی برای اعادۀ زند‌گی اسلامی با تأسیس خلافت راشدۀ ثانی برمنهج نبوت فعالیت و دعوت می‌نماید، که دستان پلید کفار غربی را که در میان این کشور‌ها پایگاه ساخته اند و منابع طبیعی ما را به غارت می‌برند، از بیخ قطع خواهد کرد و سپس ستمگران به سرنوشت بدی خود خواهند رسید.

﴿إِنَّهُمْ يَرَوْنَهُ بَعِيدًا  وَنَرَاهُ قَرِيبًا﴾

[معارج: ۶-۷]‏

ترجمه: ‏‏آنان آن روز را بعید و دور می‌دانند ‏و ما آن را ممكن و نزدیک می‌دانیم.‏

نویسنده: ابراهیم عثمان(ابو خلیل)

سخنگوی حزب التحریر-ولایه سودان

مترجم: زکریا وهاج

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه