چهارشنبه, ۱۵ جمادی الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۲/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :19 ربیع الثانی 1440
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 26 دسامبر 2018م

شماره صدور:HTS 1440/16

دفتر مطبوعاتی
ولایه سودان

اعلامیه مطبوعاتی

مقامات نظامی "دعوت‌گران" را دستگیر می‌کنند

                                                                                                                 (ترجمه)         

مقامات نظامی در شهر الابیَد برادر محمد احمد محمود، یکی از شباب حزب‌التحریر را از مسجد بازار کریمه، بعد از نماز عشاء، به‌خاطر توزیع یک اعلامیه که توسط حزب‌التحریر-ولایه سودان تحت عنوان "بگذارید این یک انقلاب موفق باشد که اهدافش تغییر واقعی را خواهد آورد" صادر شده بود، دستگیر کرده و تا زمان نشر این اعلامیه رها نکردند.‌

این رژیم ظالم که دعوت‌گران را دوست نداشته و صدای عدالتی را که گویای حق است، برای خود مزاحمت می‌داند، به چنین اعمال جنایت‌کارانه با این دیدگاه-که می‌تواند صدای حقیقت را خاموش کرده و کار حاملان مخلص دعوت را مختل کند- علیه دعوت‌گران خو گرفته است؛ اما هدفش ناکام شده و تیرش به سنگ می‌خورد. شما می‌دانید که دستگیری شباب حزب‌التحریر فقط استقامت‌شان را در حق؛ راهی‌که برایش دعوت می‌کنند، بالا خواهد برد و باورشان درباره‌ی چیزی‌که در این راه با آن مواجه می‌شوند، عاملی‌ست که آن‌ها را به الله سبحانه وتعالی، خالق جهان‌ و کاینات، نزدیک می‌کند.

اگر کسانی‌که باعث دستگیریِ برادر محمد احمد شدند، اعلامیه‌ای را که منجر به دستگیری‌اش شد، درک می‌کردند، پیشانی‌اش را بوسیده و او را در توزیع آن یاری می‌کردند؛ اما آن‌ها کر، گنگ و کور استند؛ این‌طور که آن‌ها نمی‌دانند. این اعلامیه اصلاً پیام شریعت بوده که ضرورت همگان است؛ انقلابیون، سازمان‌های امنیتی، پولیس و افراد با نفوذ و قدرت‌مند در نیروهای مسلح که به عقیده‌ی خود اخلاص دارند. اگر تمام گروه‌ها به آن‌چه که در این پیام گفته شده، پای‌بند باشند، زنده‌گی مرتب و منظم خواهد شد؛ چون هیچ رستگاریی برای این امت جز در اسلام، نه هیچ اسلامی؛ مگر با یک دولت و نه هیچ دولتی برای مسلمانان؛ مگر خلافت راشده بر منهج نبوت، وجود ندارد.

بناءً دوباره این اعلامیه را با دیدگاه ایمان و قلب‌های مخلص بخوانید تا این‌که الله سبحانه وتعالی بر شما و بر این امت درهای پیروزی را بگشاید؛ بعداً بشارت مرشد پیامبران و سرور کاینات صلی الله علیه وسلم حاصل خواهد شد، چنان‌چه او صلی الله علیه وسلم فرموده است:

«ثُمَّ تَكُونُ خِلَافَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ»

ترجمه: و بعداً خلافت بر روش و منهج پیامبر خواهد آمد.

ابراهیم عثمان(ابوخلیل)
سخنگوی رسمیِ حزب‌‌التحریر-ولایه سودان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه