دوشنبه, ۲۱ ربیع الاول ۱۴۴۱هـ| ۲۰۱۹/۱۱/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :15 صفر 1441
تاریخ میلادی : دوشنبه، 14 اکتبر 2019م

شماره صدور:1441 / 03

دفتر مطبوعاتی
ولایه سودان

اعلامیه مطبوعاتی

سکولاریزم را رد و خلافت را تأسیس نمایید که اسلام را تطبیق می‌کند!

(ترجمه)

مشابه آن‌چه که در تونس و مصر به تعقیب وقوع انقلاب‌های فوری و خودجوش به اتفاق افتید که سرانجام از سوی سکولار‌ها به فروپاشی مواجه شد، اکنون سودان علناً نقش قدم‌های سکولاریزم را تعقیب می‌کند که عقیده اسلامی را در عرصه زنده‌گی به چالش می‌کشاند و مخالف نظام و حاکمیت اسلامی است. این سکولار‌ها مانند مارهایی‌که زهر جنینی یا کشنده‌ی خود را در بین مردم می‌پرانند، در حال حرکت و پیشرفت هستند، کثافت‌کاری‌های خود را با مفکوره‌های مخرب و ویرانگر در اذهان مردم پخش می‌کنند و توسط قدرت قوانین حکومتی اعمال خود را تحمیل می‌کنند که در نهایت امر، مسیر انقلاب علیه بی‌عدالتی و مقابله با سکولاریسم را به انقلابی علیه اسلام و مفکوره‌اش در مورد زنده‌گی تغییر و تبدیل کردند.

بناً مسلمانان سودان علیه کسانی‌که به نام اسلام معامله می‌نمودند، تحت یک انقلاب بیرون برآمده بودند تا از شر و مصیبت حکامی‌که در دشمنی با اسلام قرار داشتند و از حاکمیتی به غیر آن‌چه الله سبحانه‌وتعالی نازل کرده در کشوری مسلمان‌نشینی‌که سکولاریسم را آشکارا تطبیق و مفکوره‌های ویرانگرش را مثل زهر مار پخش می‌کنند، خلاصی یابند. هدف از پلان و برنامه‌های‌‌شان متأثر ساختن ستون فقرات خانواده یعنی عفت زنان مسلمان بود تا در محضر عام به نمایش گذاشته شود و سرانجام بی‌حجابی و بی‌حیایی رواج پیدا کند. فلهذا، ترمینولوژی، شعار‌ها، منهج‌ و روش آن‌ها در همه جا و مکان پخش شده است و اگر اجازه داده شود که نفوذ کنند، آنان هر شئ را که در سد راه‌شان قرار بگیرد، تخریب می‌نمایند و تخم سکولاری را در همه جا می‌کارند.

سکولاریسم نظام ساخته دست بشر است که تحت آن با آن‌چه که طرف‌دارانش را ضربه زده پر است؛ زیرا نظامی‌ست که پر از کاستی‌ها، عدم امکان دستیابی به پاسخ‌های جامع زنده‌گی و توضیحات صحیح در همه امور می‌باشد. سکولاریسم بر اساس عقیده‌ی جدایی دین از زنده‌گی بنیاد نهاده شده است که همین امر باعث می‌شود استعمارگران غربی در راه باطل در مبارزه‌ شدیدی در برابر رب العالمین، الله سبحانه‌و‌تعالی و هم‌چنان قوانینش جسورانه حرکت بکنند. ‏آن‌ها از مسلمانان می‌خواهند لباس سکولاریسم را در تن کنند؛ مگر آیا مسلمانان در مقابل اجرای چنین نظام فاسد و منحط در سرزمین‌شان صبور خواهند بود و یا خواهند گذاشت که چنین نظام منحط تطبیق شود؟! و آیا آن‌ها بخاطری قبول بنده‌گی الله سبحانه‌و‌تعالی بلند خواهند شد، آن چنان‌که الله سبحانه وتعالی از ما تقاضا را دارد؟ ایمان به توحید، با اخلاص و صادقانه با کسانی‌که خواهان اجرای قوانین الله سبحانه و تعالی را دارند، یک‌جا فعالیت خواهند کرد؟

ای مسلمانان! نظریات و مفکوره‌های اسلام در عرصه نظام حکومت‌داری، سیاست، اقتصاد، اجتماع، آموزش و پرورش/تعلیم و تربیه و سایر عرصه‌های زنده‌گی منحیث یک بسته مکمل و شامل و آماده برای اجرا در دولت اسلامی، خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت است که عنقریب با وعده الله سبحانه وتعالی، ان‌شاءالله تأسیس خواهد شد. برادران تان در حزب التحریر فکره‌ی کامل زنده‌گی اسلامی را تحت دولت اسلامی توسعه و رشد داده اند و پیش‌نویس قانون اساسی این دولت را در 191 ماده یا بند به تصویب رسانده اند که تمامی آن برگرفته از اجتهاد صحیح از کتاب الله سبحانه وتعالی، سنت رسول الله صلی الله علیه وسلم و و منابعی است که به آن‌ها اشاره کردند، مانند "اجماع صحابه و سیاق شریعت" و هم‌چنین فرزندان امت را تجهیز می‌‌کند تا برای احیای مجدد طریقۀ زنده‌گی اسلامی توسط تأسیس خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت، دعوت و فعالیت نمایند.

فلهذا بخاطر همین امری‌که سکولاریسم سرزمین‌ما را به‌طور خاص و امت اسلامی را به‌طور عام تحت تاثیر قرار داده، بخش زنان دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه سودان عنقریب کمپاین علنی را تحت عنوان: "سکولاریسم را رد و خلافت را تأسیس نمایید که اسلام را تطبیق می‌کند"، به‌راه‌ می‌اندازد. ‏کمپاین مذکور ان‌شاء‌الله به روز چهارشنبه 24 صفر 1441 هـ.ق که مصادف به 23 اکتبر 2019م است، آغاز خواهد شد و این کمپاین مشتمل بر رویداد‌ها و برنامه‌های مختلف و متعددی خواهد بود که ان‌شاء‌الله در شروع کمپاین اعلام خواهیم کرد. در آخر از الله سبحانه وتعالی برای کامیابی و هدایت مان استدعاء می‌نماییم.

سخنگوی بخش زنان حزب التحریر-ولایه سودان

مترجم: زکریا وهاج

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه