دوشنبه, ۰۹ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :19 محرم 1442
تاریخ میلادی : دوشنبه، 07 سبتامبر 2020م

شماره صدور:HTS 1442 / 07

دفتر مطبوعاتی
ولایه سودان

اعلامیه مطبوعاتی

فراخوان برای اشتراک در اعتراض به رد جدایی دین از دولت

(ترجمه)

دست‌گیره‌های اسلام یکی پی دیگری شکسته خواهد شد؛ همان گونه که پیامبر گرامی صلی الله علیه وسلم در یک حدیث  می‌فرماید:

«لَتُنْقَضَنَّ عُرَى الْإِسْلَامِ عُرْوَةً عُرْوَةً فَكُلَّمَا انْتَقَضَتْ عُرْوَةٌ تَشَبَّثَ النَّاسُ بِالَّتِي تَلِيهَا فَأَوَّلُهُنَّ نَقْضاً الْحُكْمُ، وَآخِرُهُنَّ الصَّلَاةُ»

ترجمه: دست‌گیره‌های اسلام یک به یک شکسته می‌شود، هرگاه یک دستگیره نابود شود مردم به آ‌ن‌چه نزدیک آن است چنگ می‌زنند، اول آن‌ها شکستن حکومت است و آخر آن‌ها نمازاست (نماز را ترک می کنند).

حکومت انتقالی که در همه امور مربوط به زندگی و معیشت مردم شکست خورده است؛ پیوسته تلاش دارد تا هر جنبه ای از اسلام را در سودان پاک نماید و برای این‌که رضایت غرب کافر استعمارگر را حاصل کند؛ در صدد آن است تا هرگونه قانون مشروع را از بین ببرد. دولت مذکور برای این که تمام نظام‌های زندگی را از هرگونه حکم شرعی بیرون کند، حالا در این جا کارش را از آخر شروع نموده و بر جدایی دین از دولت توافق می‌کند.

در رابطه به رد این شر بزرگ و حمایت از صدای حق حزب‌التحریر-ولایه سودان از شما دعوت می‌کند تا در اعتراض مسالمت‌آمیز، منظم و مبتنی بر احکام شرعی در رد جدایی دین از دولت در برابر شورای وزیران به روز چهار شنبه مؤرخ 21 محرم 1442هـ.ق مطابق به 9 سپتامبر 2020م ساعت دو بجه بعد از ظهر اشتراک نمایید.

این دعوت به شکل عام بوده و تمام رسانه‌های چاپی، صوتی و تصویری می‌توانند که در آن اشتراک نموده و آن را تحت پوشش قرار دهند.

ابراهیم عثمان (ابو خلیل)

سخنگوی حزب‌‍التحریر ولایه سودان

مترجم: شمس الدین کابلی

 

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه