جمعه, ۲۷ ربیع الاول ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۷/۱۲/۱۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :4 ربیع الاول 1439
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 22 نوامبر 2017م

شماره صدور:۱/۳/۱۴۳۹

دفتر مطبوعاتی
ولايه بنگلادیش

اعلامیه مطبوعاتی

﴿قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاءُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِي صُدُورُهُمْ أَكْبَرُ﴾

[آلعمران: ۱۱۸]

نشانه‌های دشمنی از دهان و کلام شان آشکار شده و آنچه در دلهایشان پنهان می‌دارند، از آن بزرگتر است.

(ترجمه)

به تاریخ ۱۶ نومبر ۲۰۱۷م، وزیر داخله کشور هندوستان؛ قانون‎گذار با نفوذ نسبت به ماهاراسترا، هانسراج و گانگارام، در جلسه امنیتی که توسط "آسوکام" ترتیب شده بود، گفت: «کشور بنگله‎دیش چالش امنیتی بزرگ را به دلیل دخول غیرقانونی افرادش برای هندوستان نسبت به پاکستان و چین ایجاد کرده است.» وی با سخنان تمسخر آمیزش این کشور را "دوست" اما از طرف دیگر شهروندان آن را برای کشورش "تهدید" شمرد. سخنان تحقیر آمیز دشمن اسلام ما را متحیر نمی‎سازد، چون الله سبحانه وتعالی در باره‎اش ما را چنین اخطار داده است که مشرکین را دوست خود اختیار نکنید.

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا بِطَانَةً مِنْ دُونِكُمْ لَا يَأْلُونَكُمْ خَبَالًا وَدُّوا مَا عَنِتُّمْ قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاءُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِي صُدُورُهُمْ أَكْبَرُ﴾

[آلعمران: ۱۱۸]

ترجمه: ای کسانیکه ایمان آورده‌اید! محرم اسراری از غیر خود، انتخاب نکنید! آنها از هرگونه شرّ و فسادی در باره شما، کوتاهی نمی‌کنند. آنها دوست دارند شما در رنج و زحمت باشید. نشانه‌های دشمنی از دهان و کلام شان آشکار شده و آنچه در دلهایشان پنهان می‌دارند، از آن بزرگتر است.

جای تعجب نیست که این دولت کفری در قضیه روهینگیا؛ مسلمانان بنگله‎دیش را به باد فراموشی سپرده؛ در کنار دولت خونخوار میانمار ایستاده، آن‏‏ها را مانند پرنده‎گان به قتل رساند و در مناطق سرحدی موانع را ایجاد کرد. اما باید تکان خورد و تعجب کرد؛ وقتی‎که رژیم بیرحم "حسینه" با آگاهی کامل از این حقایق، هند را کشور "دوست و همسایه نزدیک" بداند. باید تعجب کرد؛ وقتی‎که "حسینه" در صدد راضی نگهداشتن هند "طفل نامشروعی که از بطن غرب استعمارگر تولد شده است" باشد. باید تعجب کرد؛ وقتی‎که دولت حسینه برای برآورده ساختن اهداف پلید هند، کوشش نماید. باید تعجب کرد؛ وقتی‎که "حسینه" حالت خاموشی را در برابر سخنان تمسخر آمیز وزیر هند، اختیار کند.

ای مسلمانان! آیا خاموشی حسینۀ خاین، بیانگر همدستی و هم فکری وی با دولت هند نیست که در قتل خواهر مسلمان ما هند را یاری می‎کند و کشتن وی را جایز می‎داند؟ آیا جایز بود به بهانۀ دوری از خطر، ۱۴۰۰ افراد ملکی بنگله‎دیشی توسط محافظان سرحدی هندوستان بی‎رحمانه کشته شوند؟!

ای مسلمانان! این را بدانید که هند در پی نابودی اسلام و مسلمانان بوده و چیزی‎که در سینه‎های آن‎ها نهان است؛ خطرناک‎تر از چیزی‎که  به زبان می‎آورند، می‎باشد. جای بسا شرم است که "حسینه" هندوهای مشرک را دوست گرفته؛ از هشدار و عذاب الله سبحانه وتعالی نمی‎هراسد و راه برآورده ساختن تمایلات و خواسته‎های مشرکین را در پیش گرفته است. برادران؛ پسران و پدرانی که شامل ارتش مسلمانان هستید! در از بین بردن طاغوت به خواسته‎های ما لبیک گویید.

ای افسران مخلص ارتش مسلمان!

حاکمیت ظالمانۀ منطقوی هند را از میان بردارید؛ نگذارید طفل نامشروع غرب(هند) که نتیجه عمل نامشروع لورد مونتباتن است؛ برادران و خواهران مسلمان تان را بی‎رحمانه از بین ببرند. بیاد بیاورید جنگ "پردیوا" را که محافظان سرحدی ما چگونه شبه نظامیان بزدل هند و تعداد زیاد قهرمانان آن‎ها را در سال ۲۰۰۱م با شکست ننگین مواجه ساخته و همه آن‎ها را از بین بردند. اما این را باید درک کنید که ضعف دولت بنگله‎دیش، هند را قادر ساخته است تا ویروس "تفرقه" را در این منطقه ایجاد کند تا به بسیار سهولت این منطقه را از داخل بپاشد. لذا؛ بیایید به حاکمیت همه حکام فروخته شده "نه" گفته و حزب التحریر را در راستای تأسیس خلافت راشده بر منهج نبوت نصرت دهید؛ تا این دولت مقتدر(خلافت) زبان هند را از حلقومش کشیده و مانع از هم‎پاشی و ظلم مسلمانان گردد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه بنگلهدیش

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه