پنجشنبه, ۱۶ جمادی الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۲/۲۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :5 شعبان 1439
تاریخ میلادی : شنبه، 21 آوریل 2018م

شماره صدور:۰۱/۰۸/۱۴۳۹

دفتر مطبوعاتی
ولايه بنگلادیش

اعلامیه مطبوعاتی

پیوستن به ائتلاف نظامی به رهبری عربستان سعودی جرم نا بخشودنیست

یگانه هدف این ائتلاف، تطبیق اهداف جیوپولیتیک امریکای صلیبی و جلوگیری از به صحنه در آمدن اسلام سیاسی است

(ترجمه)

تمرینات نظامی به نام "تمرینات مشترک سپر خلیج یک" که در آن ۴۲ کشور اسلامی به رهبری عربستان سعودی به مدت یکماه ادامه داشت، با حضورداشت سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان سعودی و رهبران 42 کشور دیگری اشتراک کننده در شهر شرقی جبیل در ۱۶ اپریل ۲۰۱۸م در عربستان سعودی به پایان رسید. این تمرینات که در آن ده‌ها هزار تن از عساکر ارتش‌های جهان اسلام اشتراک کرده بودند، در نوع خود از لحاظ تعداد کشورهای اشتراک‌کننده و تجهیزات نظامی، از قبیل تجهیزات نظامی امریکایی در آن، بزرگترین تمرینات نظامی در سطح منطقه بود.

قابل یاد آوریست که قوای زمینی عربستان‌سعودی در عین‌حال در حال اجرای تمرینات به‌نام "تمرینات نظامی دوستانۀ ۲۰۱۸م" می‌باشد که هدف این عملیات ارتباطات نظامی بیشتر، پلان‌های نظامی مشترک، هماهنگی و همکاری بین جانبین گفته شده است. این‌که قوای سعودی از طرف بادارش، امریکا تقویت می‌شود، در نفس خود بیانگر آنست که ائتلاف نظامی فوق‌الذکر به رهبری عربستان سعودی نیز جزء پلان‌های امریکا است که می‌خواهد توسط آن از منافع جیوپولیتیک خود در خاورمیانه و دیگر سرزمین‌های اسلامی دفاع نماید. این تصمیم امریکا بعد از آن اتخاذ شد که حقیقت مداخلاتش در سرزمین‌های اسلامی فاش شده و حال، دیگر از دید نظامی و مالی در جنگ تمام ناشدنی‌اش برضد مسلمانان خسته شده است. امریکا به این ائتلاف ضرورت مبرم داشت و اکنون آن را توسط بزرگ‌ترین دست نشانده‌اش در منطقه به‌دست آورد. در ۲۹ نومبر ۲۰۱۵م، لیندسی گراهام و جان مکین دو تن از سناتورهای امریکایی در مصاحبۀ تلویزیونی گفتند که در آینده بسیاری از جنگ‌ها توسط خود کشورهای خاورمیانه انجام شده و توسط خودشان تمویل خواهد شد. دیری نگذشت که زیر نام مبارزه با تروریز در۱۵ دسمبر  ۲۰۱۵م ما شاهد ائتلاف بین ۳۴ کشور اسلامی بودیم، که حال به ۴۲ کشور رسیده است.

بعد از این خبر، حزب التحریر-ولایه بنگله‌دیش در ۱۸ دسمبر ۲۰۱۵م، اعلامیۀ ۱۴۳۷/۰۳/۰۱ را پخش کرده و طی آن به عساکر مخلص ارتش بنگله‌دیش از خطرات این ائتلاف خبر داده و به آن‌ها گوشزد نمود که امریکا می‌خواهد با استفاده از عساکر ارتش‌های اسلامی برای جنگ‌های نیابتی خود از ظهور دوبارۀ رهبری واحد سیاسی مسلمانان جلوگیری نماید. آن‌چه که حزب التحریر به آن پرداخته بود، حالا درست ثابت شد و ما می‌بینیم که این ائتلاف در یمن فقط به بمباردمان بازیگرانی است که توسط امارات متحدۀ عرب حمایت می‌شوند و ما از این ائتلاف هیچ عکس‌العملی در مقابل تروریست اصلی در سوریه و در مقابل همۀ جنایات صورت گرفته از طرف رژِیم‌ها و دیگر جنایت‌کاران در هند و میانمار نداشته ایم. اما متأسفانه باز هم دیدیم که اعمال شیخ حسینه باز هم نمایانگر آرزوها، ارزش‌ها و خواسته‌های مردم نجیب بنگله‌دیش نبود. قرار گزارش دیلی استار در ۲۳ جون ۲۰۱۶م که گفته بود: این ائتلاف به رهبری عربستان سعودی، ائتلاف خوبی برای کشورهای اسلامی است که می‌توان توسط آن با تروریزم مبارزه مشترک نمود. حسینه این خواسته‌اش را بر ارتش بنگله‌دیش نیز تحمیل نموده و با ارسال آن‌ها به این تمرینات، آن‌ها را بخشی از این ائتلاف ساخت که کنترول و نظارتش در دست امریکای صلیبی است.

ای عساکر نجیب در ارتش بنگله‌دیش! حقیقت این ائتلاف به رهبری عربستان سعودی حالا پیش از هر وقت دیگر فاش شده و این‌که آن دست ساختۀ امریکاست و این امریکاست که همواره از آن به نفع خود استفاده می‌نماید و به‌هیچ انسان عاقلی معما نیست. آیا شما شاهد سکوت مطلق این ائتلاف خبیث در مقابل کشتار ۱۵ تن و زخمی شدن صدها تن دیگر از برادران مسلمان تان در فلسطین در مرز غزه توسط دست‌پرورده‌های امریکا و یهودی‌های جنگ‌پرور نبودید؟ آیا شما شاهد خیانت این ائتلاف در مقابل جنایات بی‌پیشینۀ بودایی‌های مشرک در قبال مسلمانان روهینگیایی نبودید که هزاران تن از برادران مسلمان ما را کشته، به عزت خواهران ما تجاوز کرده، اطفال بی‌گناه را قتل عام و عدۀ دیگر را زنده سوزاندند؟ آیا رهبران خائن این ائتلاف درخواست راه‌اندازی این عساکر را به این مناطق که امت اسلامی بیشتر از هر وقتی به آن‌ها نیاز داشتند، کرده اند؟ آیا این ائتلاف در مقابل جنایات بشار اسد خاین عکس‌العملی داشتند که در دوما در مقابل مردم خود از اسلحۀ کیمیاوی استفاده نموده و تا چه اندازه امت را در حلب پیش چشمان تان قتل عام نمود؟! آیا این ائتلاف حتی یک اینچ به‌سوی آن‌ها به حرکت افتاده و آن‌ها را نجات داد و یا این‌که آن‌ها را گذاشت تا همه طعمۀ رژِیم سفاک بشار شوند؟ پس فریب این ائتلاف را که امریکا به‌خاطر منافع‌اش ساخته نخورید.

 ای سربازن مخلص ارتش‌های اسلامی! آگاه باشید و از الله سبحانه وتعالی در قبال قرار گرفتن در مقابل آنانی‌که در مقابل مشرکین در کشمیر، در مقابل دولت یهود در فلسطین و در مقابل سگ امریکایی(بشار اسد) در سوریه می‌جنگند، بترسید. این ائتلاف آن‌ها را تروریست معرفی می‌نماید، در حالی‌که نزد الله سبحانه وتعالی تروریست‌های اصلی کسانی اند که خون پاک امت رسول الله صلی الله علیه وسلم را می‌ریزند. آیا سخنان رهبر این ائتلاف محمد بن سلمان ولیهعد عربستان که در سفر خود به امریکا در ماۀ گذشته بیان داشت که: «اسرائیلی‌ها در سرزمین خودشان در اسرائیل در صلح زندگی خواهد کرد.» کافی نیست؟

ما یک‌بار دیگر منحیث برادران تان در حزب التحریر شما را امر به معروف نموده و به شما گوشزد می‌نماییم که شما از اشتراک در این ائتلاف، که تنها هدفش همانا ضرر رساندن به مسلمانان است، نزد الله سبحانه وتعالی مسئول خواهید بود. تصمیم شیخ حسینه مبنی بر اشتراک در این ائتلاف را رد کرده و خود را از چنگال این رژیم که شما را هیچ وقت به جنگ در مقابل دشمنان الله سبحانه وتعالی که همواره به آزار و اذیت مسلمانان می‌پردازند، راهی نساخته و برعکس شما را برای منافع بیگانه‌گان به راه می‌اندازند، برهانید. این رژیم شما را همواره مزدور امریکای صلیبی و منافع‌اش نگه خواهد داشت و به شما در این دنیا جز شرم‌ساری و در سرای آخرت جز پشیمانی بار نخواهد آورد. بیایید و با نصرت دادن به حزب التحریر به تأسیس خلافت برمنهج نبوت در بنگله‌دیش امت را از این قهقرای ذلت بیرون آرید؛ خلافتی‌که به رهبری‌ای رهبر شجاعش، شیخ عطا ابن خلیل ابورشته، کفار صلیبی را شرمنده خواهد ساخت.

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ

[محمد: ۷]

ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر(آیین) الله(سبحانه وتعالی) را یاری کنید، شما را یاری می‌کند و گام های‌تان را استوار می‌دارد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه بنگله‌دیش

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه