پنجشنبه, ۱۶ جمادی الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۲/۲۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :9 رمضان 1439
تاریخ میلادی : جمعه، 25 می 2018م

شماره صدور:۰۲-۰۹-۱۴۳۹

دفتر مطبوعاتی
ولايه بنگلادیش

اعلامیه مطبوعاتی

با دادن دکتورای افتخاری به حسینه برای امضای توافقنامه با هند جهت خرید تجهیزات دفاعی هندی به ارزش پنجصد میلیون دالر،

مردم دشمنی و نقش هند را در کشتار وحشیانۀ "پیلکانا"برای حمایت رژیم فراموش نخواهند‌کرد

(ترجمه)

هند می‌خواهد به شیخ حسینه یک دکتورای افتخاری را برای امضای توافقنامۀ اخیرش جهت خرید تجهیزات دفاعی متروک‌اش به‌کمک یک قرضۀهندی بدهد. نریندرا مودی صدراعظم هند، شیخ حسینه را برای یک دیدار دو روزه(۲۵-۲۶می ۲۰۱۸م) دعوت‌کرد، تا ساختمان بنگله‌دیش را در پوهنتون "ویشوابهارتی" افتتاح نموده و بعداً به وی یک دکتورای‌افتخاری را اعطاء نماید. به غیر از این، واضح است که در ملاقات غیررسمی بین مودی و شیخ حسینه هیچ موضوعی‌که به نفع بنگله‌دیش باشد، موجودنیست. قابل ذکر است که به‌تاریخ ۹می ۲۰۱۸م، بنگله‌دیش یک "چارچوب توافقنامه" مطیعانۀ را با هند جهت به‌کارگیری ۵۰۰ میلیون دالر کمک که بعداً توسط وی برای تقویۀ دفاعی بنگله‌دیش به‌رخ کشیده شود، به امضاء رساند.

پس چه یک اتفاق شرم‌آوری‌‌که دولتِ دشمن، یک بی‌آبروی ملی واقعی را برای بخش نظامی ما آورده است و چه یک توطئۀ بزرگی‌که رژیم چاپلوس حزب "عوامی لیگ" برای فلج کردن دایمی نیروی نظامی بنگله‌دیش به‌نفع هند انجام داده است. بناءً آن‌گونه که گفته می‌شود این یک "توافقنامه" نبوده؛ بلکه بیشتر یک همکاری "خائنانه" با دشمن هندی توسط دولت منفور عوامی لیگ به قیمت زیرپا گذاشتن دارایی‌های مردم است.

از دید الزامات ایدیولوژیک(اسلامی) و جیوپولیتیک، نیروی نظامی بنگله‌دیش به هدف فتح هند، یعنی دیدی‌که در قلب و فکر افسران شجاع ما از مدت‎‌های طولانی وجود داشته است. هم‌چنان برای هند نیروی نظامی بنگله‌دیش همیشه یک نیروی توانمند بوده که این کشور شاهد شکست شرم‌آور خود در جنگ‌های مرزی "پادوا" و "روماری" در هنگام تجاوز به حریم ما در سال ۲۰۰۱م بوده است؛ اما با به قدرت آوردن دوبارۀ عوامی لیگ و وا داشتن وی به صحنه‌سازی خائنانۀ "پیلکانا" در سال ۲۰۰۹م، هند در حال اجرای تمام پلان‌های نابکار‌ش برای فلج ساختن نیروی‌های بنگله‌دیش در همۀ جهات بوده است. پس این همکاری ۵۰۰ میلیون دالری نیز بخشی از برنامۀ وابسته‌سازی اردوی ما با کمک‌های زیان‌آور و سلاح‌های فرسودۀ یک کشور-که خودش بزرگترین تهدید برای تمامیت ارضی بنگله‌دیش است- می‌باشد.

به غیر از مردم فروشی کامل، هیچ‌کس زره‌ای از خلوص نیت در تصمیم برای واردات تجهیزات دفاعی از هند را که خود بزرگ‌ترین وارد کنندۀ سلاح جهان می‌باشد نمی‌یابد؛ در حالی‌که هند به‌اساس گفتۀ "اجی کمار" رئیس تولیدات تسلیحاتی هند: «هند می‌خواهد تا از یک واردکنندۀ سیستم‌های تسلیحاتی  به صادر کنندۀ آن مبدل شود.» ( منبع: اندیا تودی ۵ اپریل ۲۰۱۸م) از اینرو دولت عوامی لیگ راه را برای صادر کردن تجهیزات نامرغوب به‌ این کشور هموار کرده و بدین‌گونه این ملت را قرض‌دار می‌کند. وقتی‌که اردوی هند تفنگ هندی را برای دومین سال متوالی بعد از ناکام شدن در آزمایشات‌اش رد کرده، و وقتی‌که تولیدات ساخت هند مثل تانک‌های "ارجون"، طیارات جنگی سبک و حتی جاکت‌های ضد مرمی نمی‌توانند در مرزهای حساس چین یا پاکستان به‌خاطر کیفیت نامرغوب استفاده شود، هند در مقابله با چین برای صادر کنندۀ سلاح در جهان مسابقه می‌دهد. (منبع: ایکانومیک تایمز ۱فیبروری ۲۰۱۸م) پس چگونه یک دلیل عقلی برای خرید این تجهیزات وجود دارد، غیر از این‌ عوامی لیگ به هند برای دوباره به‌قدرت رساندن‌اش رشوت می‌دهد.

پس ای افسران مخلص در اردوی بنگله‌دیش! تا چه ‌وقتی شما دوام این تحقیر و ذلتی ‌را که توسط این حکومت مطیع باداری مشرک، بالای خود تحمل می‌کنید؟ در قدم اول از طریق قتل برادران‌تان در پیلکانا، این دشمن سرسخت، جنگ منظمی را علیه شما برای از بین بردن نهادهای تان شروع کرد؛ چنان‌چه که شما در قدم نخست مجبور به اشتراک در تمرینات مشترک غالب هندی شدید تا با زیر فرمان رفتن آن‌هایی‌که برادران شما را کشته و به ‌اجساد آن‌ها توهین کردند، عادت نمایید و حالا شما را مجبور به خرید تسلیحات درجه پایین و متروک هندی توسط حاکمان  نمودند تا در حقیقت یک دشمن ضعیف در هنگام جنگ با هند تبدیل شوید. این حکام نابکار فقط شرم و بی‌عزتی را با ساختن ائتلاف همرای کافر و مشرک، که تنها تخریب شما را خواستار است، می‌خواهند. آن‌ها راهی ‌را انتخاب کرده اند که الله سبحانه‌ وتعالی منع فرموده است:

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لاَ تَتَّخِذُوا عَدُوِّي وَعَدُوَّكُمْ أَوْلِيَاءَ تُلْقُونَ إِلَيْهِمْ بِالْمَوَدَّةِ وَقَدْ كَفَرُوا بِمَا جَاءَكُمْ مِنْ الْحَقّ﴾

 [ممتحنه: ۱]

ترجمه: ای مومنان! دشمنان من و دشمنان خود را دوست نگیرید، به‌سوی آنان پیغام دوستی را می‌افگنید و حال‌آن‌که آنان به حقی‌که برای‌شما آمده است، کفر ورزیده اند.

ای افسران شجاع! اکنون بهترین وقت است که شما با حزب التحریر برای تأسیس دوبارۀ خلافت راشدۀ ثانی تحت رهبری امیری عالم و سیاست‌مدار جلیل‌القدر شیخ عطاء ابن خلیل ابوالرشته بیعت نمایید. اکنون وقتی است که کمر این دولت مشرک متکبر را که مهمات کافی حتی ده روز جنگیدن را هم-درصورتی‌که جنگی واقع شود، ندارد- بشکنید. به‌اساس بیانیۀ حسابرس عمومی هند((CAG هند مهماتِ برای یک جنگ طولانی را ندارد. (منبع: اندیا تودی ۲۳جولای ۲۰۱۷م) لذا حمایت خود را ازین حکام خائن بگیرید که به‌ عوض قوی‌تر ساختن شما در مقابل دشمن‌تان، خود یک دلیل خطرناک برای تضعیف تان در مقابل هند بوده‌اند. پس بگذارید تا در جای قدم‌های اجدادتان، فرماندهان بزرگ نظامی مثل سعد ابن معاذ و محمد ابن قاسم رضی‌الله عنهم پای گذاشته و با قلب سرشار به طرف عزت و شوکتی‌که رسول‌الله صلی‌الله علیه وسلم مژدۀ نصرت آن‌ را-در صورت حرکت و حمایت از اسلام و دین- داده است، قدم بردارید. حضرت ثوبان از رسول‌الله صلی‌الله وعلیه وسلم روایت کرده که فرمودند:

«عِصَابَتَانِ مِنْ أُمَّتِي أَحْرَزَهُمَا اللَّهُ مِنْ النَّارِ عِصَابَةٌ تَغْزُو الْهِنْدَ وَعِصَابَةٌ تَكُونُ مَعَ عِيسَى ابْنِ مَرْيَمَ عَلَيْهِمَا السَّلَام»

 (احمد و نسایی)

ترجمه: دوگروۀ از امتم را الله(سبحانه‌ وتعالی) از آتش جهنم حفاظت کرده است: گروهی‌که هند را فتح نماید و گروهی‌ را که با عیسی‌ابن مریم علیه‌السلام باشد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایۀ بنگله‌دیش

مترجم: الیاس باور

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه