دوشنبه, ۱۵ رمضان ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۵/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :27 جمادی الثانی 1440
تاریخ میلادی : دوشنبه، 04 مارس 2019م

شماره صدور:1440/17

دفتر مطبوعاتی
ولايه بنگلادیش

اعلامیه مطبوعاتی

سرانجام چهرۀ واقعی حسینه، "مادر بشریت" آشکار شد

حسینه به شورای امنیت سازمان ملل خبر داد که ازین بیشتر نمی‌تواند پناه‌جویان فراری روهینگیا را قبول نماید

(ترجمه)

سرانجام نقاب از چهرۀ حسینه، "مادر بشریت" برداشته شد؛ وقتی‌که "شهیدالحق" سکرتر خارجۀ بنگله‌دیش به شورای امینت سازمان ملل، روز 5 شنبه 28 فبروری 2019م گفت: «کشور بنگله‌دیش ازین بیشتر در شرایطی نیست که توانایی جادادن مردمان روهینگیا را داشته باشد.» (منبع: روز نامۀ گاردین، 1 مارچ 2019م) شیخ حسینه، "مادر ظالم بشریت" بعد از استفادۀ نامشروع سیاسی از بحران مهاجرین رو هینگیا برای رسیدن به اهداف شوم سیاسی‌اش؛ حالا تصمیم گرفته تا از رسیدگی به قضیۀ مردم روهینگیا؛ مانند لباس کهنه، شانه خالی کند. مردم، بسیار به خوبی از این حقیقت آگاه اند که حسینه از همان ابتدا به اندازۀ سر سوزن قصد کمک به مسلمانان آواره را نداشت. پناه دادن این پناه‌جویان مظلوم، صرف دلسوزی و ترحم عام مردم بود که دولت حسینه را مجبور به کمک این مردم کرد.

ما بار دیگر تذکر می‌دهیم که حسینه چطور از موقف غیرانسانی حکومت‌اش بی‌شرمانه حمایت می‌کند؛ وقتی‌که در مصاحبه‌اش با شبکۀ خبری الجزیره در سال 2012م گفت: «کشور بنگله‌دیش از جمله کشورهای پرجمعیت است و هیچ جای خالی برای پناه دادن به مردم رو هینگیا ندارد. ما نمی‌توانیم این مسئولیت سنگین را قبول نماییم؛ آن‌ها شهروندان میانمار هستند؛ لهذا این وظیفۀ آن‌هاست که با شهروندان خویش چگونه رفتار می‌کنند. من به خود این حق را نمی‌دهم که در امورات داخلی هیچ کشور دخالت کنم.» (منبع: Bdnewws24.com 28 جولای 2012م) حسینه نه تنها به این اکتفا ننمود؛ بلکه سه نهاد بین‌المللی" داکتران بدون سرحد(MSF)، مجادله با گرسنگی(َACF) و نهاد کمک‌رسانی مسلمانان انگلیس" را نیز وادار نمود تا از کمک‌های بشردوستانۀشان برای پناهنده‌گان روهینگیا در کمپ‌های منطقۀ "کاکس بازار" امتناع ورزند. وی این شایعه را پخش کرد که کارمندان این نهادها پناهنده‌گان را تشویق به شورش علیه ما می‌کنند. (منبع:شبکۀ خبری الجزیره، 2 اگست 2012م)

وقتی‌که آخرین قتل عام مسلمانان روهینگیا از 25 اگست 2017م آغاز شد، حسینه بار دیگر محافظان سرحدی بنگله‌دیش را وادار نمود تا فراری‌های روهینگیا را به طرف دریا بکشانند. حسینه که یک سیاست‌مدار مکار است، با وجود تنفر مردم از تصمیم ظالمانه‌اش، ناگهان از کمپ مهاجرین در منطقۀ "کاکس بازار" دیدار نمود، وعدۀ باز شدن مرزهایش را برای مسلمانان داد و می‌گوید: «اگر ما توانایی غذا دادن 160 میلیون مردم بنگله‌دیش را داریم، می‌توانیم 700هزار مردم روهینگیا را نیز غذا دهیم.» گویا آن مسلمانانی‌که با بسیار بی‌رحمی قربانی می‌شدند، نزد وی آمده و خواستار کمک شده‌اند؟! حسینه با این کارش بسیار به آسانی لقب "مادر بشریت" را از باداران خارجی‌اش کسب نمود؛ در حالی‌که این "مادر ظالم" اطفال روهینگیا را در شرایط دشوار و خطرناک در کمپ‌ها قرار داده است؛ اکنون که سریال بی‌فایدۀ حسینه ازین بیشتر برایش نفع رسانده نمی‌تواند، دوباره رفتار ملایمانه را که در حقیقت یک ذره‌یی مسلمانان فراری رو هینگیا را کمک نخواهد کرد، در پیش گرفته است.

ای مسلمانان! حزب التحریر هرگز از تذکر دادن خسته نخواهد شد: یگانه راه‌حل اساسی برای حفاظت از عزت و شرف زنان مسلمان روهینگیا و حفظ جان تمام برادران و خواهران مسلمان، در احیای دوبارۀ خلافت حقیقی نهفته است. امت مظلوم و رنج‌دیدۀ روهینگیا نیاز به حسینه، مادر بشریت، ندارند که با مکرهای سیاسی‌اش بحران بشریت را افزایش داده است. آن‌ها چنین مادر فریب‌کاری‌ را که به عوض اعزام ارتش‌اش برای حفاظت جان و عزت مسلمانان، تیم فوتبال زنان را در میانمار می‌فرستد تا مسابقه دهند؛ هر گز نیاز ندارند. در حقیقت مسلمانان آوارۀ روهینگیا به عوض چنین مادر دروغگو، به رهبر واقعی مانند معتصم باالله نیازمند اند؛ کسی‌که تنها با شنیدن خبر تجاوز بالای دختر مسلمان توسط سرباز روم، مانند سنگ جامد نماند؛ بلکه بزرگ‌ترین شهر آسیای میانه(عموریه) را کاملاً فتح نمود و اردوی ظالم روم را شکست فاحش داد تا مصونیت دایمی را برای حفظ عزت زنان مسلمان، در آنجا تأمین نماید.

ای مسلمانان! امروز بیشتر از دیروز نیازمند همان دولت واقعی هستیم که اردویش توسط غرب امپریالیست به شکل فریب‌کارانه تشکیل نگردیده باشد. تنها اردوی دولت خلافت می‌تواند، ارتش قاتل و ظالم میانمار را، که وجودش تهدید برای بشریت است، ازبین ببرد. تنها حاکم همان دولت، خلیفۀ دولت اسلامی، با عملی نمودن سیاست خارجی دولت اسلامی می‌تواند به این مشکل نقطۀ پایان دهد. لذا از شما می‌خواهیم تا یک جا با ما، برای تحقق این راه‌حل واقعی از همه مصیبت‌ها دست به دست و کنار هم، از افسران مخلص اردو بخواهیم تا حزب التحریر را نصرت داده و با احیای دوبارۀ خلافت راشده حاکمیت دولت حسینۀ ظالم را برای همیشه محو و نابود کند. از حضرت ابوهریره رضی الل عنه روایت است که پیامبر صلی الله علیه وسلم فرمود:

«السُّلطانُ ظلُّ اللَّهِ في الأرضِ، يَأوي إليهِ الضَّعيفُ، وبهِ ينتصرُ المظلومُ ومَن أكرمَ سلطانَ اللَّهِ في الدُّنيا أكرمَهُ اللَّهُ يومَ»

(رواه بخاری)

ترجمه: خلیفه سایۀ الله(سبحانه وتعالی) در زمین است؛ ضعیف و مظلوم توسط وی آزاد می‌شود. کسی‌که خلیفۀ الله(سبحانه وتعالی) را در ین دنیا عزت دهد، الله(سبحانه وتعالی) وی را در آخرت عزت خواهد داد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه بنگله‌دیش

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه