جمعه, ۰۱ صَفر ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۰۹/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :16 ربیع الاول 1441
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 13 نوامبر 2019م

شماره صدور: ۰۶ / ۱۴۴۱

دفتر مطبوعاتی
ولايه بنگلادیش

اعلامیه مطبوعاتی

ای مسلمانان! عزت و احترام را به مسجد بابری برگردانید

(ترجمه)

حال‌آن‌که هنوز در شوک اشغال و تجزیۀ کامل کشمیر قرار داریم، هند بزدل با سپردن مکان مسجد باستانی بابری به هندوهای افراطی به‌منظور ساخت "معبد اسطوره‌ای رام"، گام دیگری را برای سرکوب و ناامیدی مسلمانان هند برداشته‌است. واضح است که امریکا می‌خواهد هند را به بهانۀ ایدیولوژی هندوتوا به آرمان شوم‌اش برساند و برایش قدرتی در سطح منطقه، همچون قدرت دولت نامشروع یهود در خاورمیانه، بدهد. همان‌گونه که غرب استعمارگر چهرۀ دولت ضعیف و نامشروع یهود را به کمک حکام مسلمان خائن شکست‌ناپذیر جلوه داده‌است، اکنون همین استراتیژی را به همراه این خائنین برای به‌تصویر کشیدن چهرۀ هند بزدل به‌عنوان یک قدرت منطقه‌ای پیاده می‌کند؛ تا امت تن به شرایط کنونی دهند و هرگونه روزنۀ امید را برای بازگشت خلافت راشدۀ ثانی بسته ببینند. بناءً، هند نقشه‌های شوم‌اش را یکی پی دیگری علیه مسلمانان راه‌اندازی می‌کند، درحالی‌که حکام خائن و بی‌جرأت مسلمانان به اقدامات‌اش مشروعیت می‌دهند.

دیدیم که چگونه حاکم خائن امارات، چند روز پس از الحاق کامل کشمیر به هند، بالاترین مدال کشوری را به مودی سفاک اعطاء کرد. همچنان، می‌بینیم که چگونه خائن دیگر، عمران خان، نیروهای نظامی قدرت‌مند پاکستان را در مقابل تجاوز هند بی‌حرکت نگه داشته‌است، درحالی‌که می‌کوشد با حرف‌ها و تویت‌های مفت و پوچ، توجه امت را از این آشفتگی‌ها منحرف کند. ویا هم حکومت حیله‌گر حسینه، که به‌عوض بلند کردن صدایی در حمایت از امتی که در خصوص قضیۀ مسجد بابری بی‌تابی می‌کنند، آن را موضوع داخلی هند خواند و گفت که تحمل هیچ‌گونه درگیری را در رابطه به این قضیه ندارد!!

ای مسلمانان! باوجود جان‌های بیش از ۲۰۰۰ مسلمانی که برای مسجد بابری قربانی شده‌اند، بازهم ساخت یک معبد در مکان این مسجد از نظر رژیم حسینه موضوع داخلی هند است!! خون، حرمت و مکان‌های مقدس مسلمانان از نگاه این رژیم، نسبت به خوشنودی بادار مشرک‌اش، بسیار بی‌ارزش است. آنان از ما می‌خواهد که سلطۀ خیالی هند را بپذیریم و در برابر هژمونی هندوتوا در منطقه خاموش باشیم.

بناءً، براندازی رژیم خائن حسینه یگانه راه بازگرداندن شأن و شوکت‌مان از این حقارت است، رژیمی که از هژمونی هند تبعیت، و از این مشرک برای دست‌یافتن به منافع استعماری‌اش در جنگ‌اش علیه مسلمانان پشتیبانی می‌کند و آن را یاری می‌رساند. بنابرین، یک تنها ساعت کافی است تا برای تأسیس مجدد خلافت همراه حزب‌التحریر فعالیت کنید. رسول الله صلی الله علیه و سلم فرمودند:

«إِنَّمَا الْإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ»
[مسلم]

ترجمه: همانا حاکم (مانند) سپری است که از عقب‌اش جنگ و به او پناه برده می‌شود.

در واقع، رسول الله صلی الله علیه و سلم حقیقت را گفتند! تنها خلیفه می‌تواند از خون، عزت و مساجد مسلمانان پاسداری کند؛ همان‌گونه که سلطان عبدالحمید از سرزمین مقدس فلسطین حفاظت کرد. یهودیان میلیون‌ها سکۀ طلا را به خزانۀ دولت پیشنهاد کردند، ولی او در برابر فشارهای قابل‌ملاحظۀ بین‌المللی سر خم نکرد و دادن سرپناه به یهودیان را نپذیرفت. وی با این بیانیۀ تاریخی پاسخ داد: «یهودیان آن میلیون‌ها سکۀ طلا را برای خودشان نگه دارند. اگر روزی خلافت نابود شد، آن زمان می‌توانند فلسطین را بخرند. اما تا زمانی‌که من زنده‌ام، ترجیح می‌دهیم با شمشیر کشته شوم، ولی سرزمین فلسطین را منقطع و سوا از دولت خلافت نبینم.»

ای مسلمانان! دولت خلافت قریب‌الوقوع سرزمین‌های مسلمانان را متحد و ارتش نیرومندش را برای تصرف هند اعزام خواهد کرد. آنگاه شکست و حقارت این دشمن مسلمانان، دولت هند، را خواهید دید، و مژدۀ رسول الله صلی الله علیه و سلم در خصوص "فتح هند" (غزوۀ هند) به اذن الله سبحانه و تعالی محقق خواهد شد. از ابوهریره رضی الله تعالی عنه روایت است که فرمود:

«وَعَدَنَا رَسُولُ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ غَزْوَةَ الْهِنْدِ فَإِنْ أَدْرَكْتُهَا أُنْفِقْ فِيهَا نَفْسِي وَمَالِي وَإِنْ قُتِلْتُ كُنْتُ أَفْضَلَ الشُّهَدَاءِ وَإِنْ رَجَعْتُ فَأَنَا أَبُو هُرَيْرَةَ الْمُحَرَّرُ»
[سنن نسائی]

ترجمه: رسول الله صلی الله علیه و سلم برای‌مان وعدۀ حمله به هند را دادند. اگر تا آن زمان زنده ماندم، جان و ثروت‌ام را در آن راه فدا خواهم کرد. اگر کشته شدم، از زمرۀ بهترین شهداء خواهم بود؛ و اگر (زنده ماندم و) پس برگشتم، ابوهریرۀ محرر خواهم بود. (محرر کسی است که از آتش نجات یافته‌است.)

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر – ولایه بنگله‌دیش

مترجم: محمد حارث پویا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه