جمعه, ۰۱ صَفر ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۰۹/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :18 ربیع الاول 1441
تاریخ میلادی : جمعه، 15 نوامبر 2019م

شماره صدور:۰۷ / ۱۴۴۱

دفتر مطبوعاتی
ولايه بنگلادیش

اعلامیه مطبوعاتی

راه‌پیمایی‌های حزب‌التحریر – ولایه بنگله‌دیش در اعتراض به ساخت "معبد رام" در مکان مسجد بابری

(ترجمه)

حزب‌التحریر – ولایه بنگله‌دیش، امروز، ۱۵ نومبر / نوامبر ۲۰۱۹ م، پس از ادای نماز جمعه راه‌پیمایی‌هایی را از چندین مسجد در داکا و چیتاگونگ، در اعتراض به اقدام تجاوزکارانۀ هندوتوای هند برای ساخت معبد رام به جای مسجد بابری، و فروتنی رژیم حسینه در برابر این تجاوز، راه‌اندازه کرد. این تظاهرات از مقابل مساجد شروغ شد و در خیابان‌های گوناگون خاتمه یافت. همچنان، نمازگذاران حمایت‌شان را از این راه‌پیمایی اعلان کردند و با سردادن شعار خشم‌شان را از تجاوز هندوتوای هند و سلطه‌پذیری رژیم حسینه در برابر این تجاوز ابراز کردند.

سخنرانان پس از این راه‌پیمایی‌های گفتند: این مزدور غرب، یعنی هند، می‌خواهد به بهانۀ ایدیولوژی هندوتوا به آرمان شوم‌اش برسد، و زیر حمایت کامل امریکا به یک قدرت منطقوی، همانند قدرت دولت نامشروع یهود در خاورمیانه، تبدیل شود. همان‌گونه که غرب استعمارطلب چهرۀ دولت ضعیف و نامشروع یهود را به کمک حکام مسلمان خائن شکست‌ناپذیر جلوه داده‌است، اکنون همین استراتیژی را به همراه این خائنین برای به‌تصویر کشیدن چهرۀ هند بزدل به‌عنوان یک قدرت منطقه‌ای پیاده می‌کند؛ تا امت تن به شرایط کنونی دهند و هرگونه روزنۀ امید را برای بازگشت خلافت راشدۀ ثانی بسته ببینند. . بناءً، هند نقشه‌های شوم‌اش را یکی پی دیگری علیه مسلمانان راه‌اندازی می‌کند، درحالی‌که حکام خائن و بی‌جرأت مسلمانان به اقدامات‌اش مشروعیت می‌دهند.

دیدیم که چگونه حاکم خائن امارات، چند روز پس از الحاق کامل کشمیر به هند، بالاترین مدال کشوری را به مودی سفاک اعطاء کرد. همچنان، می‌بینیم که چگونه خائن دیگر، عمران خان، نیروهای نظامی قدرت‌مند پاکستان را در مقابل تجاوز هند بی‌حرکت نگه داشته‌است، درحالی‌که می‌کوشد با حرف‌ها و تویت‌های مفت و پوچ، توجه امت را از این آشفتگی‌ها منحرف کند. ویا هم حکومت حیله‌گر حسینه، که به‌عوض بلند کردن صدایی در حمایت از امتی که در خصوص قضیۀ مسجد بابری بی‌تابی می‌کنند، آن را موضوع داخلی هند خواند و گفت که تحمل هیچ‌گونه درگیری را در رابطه به این قضیه ندارد!!

سخنرانان از نقش رژیم حسینه را شدیداً انتقاد کردند و با فراخواندن مسلمانان به تأسیس مجدد خلافت راشده گفتند: باوجود جان‌های بیش از ۲۰۰۰ مسلمانی که برای مسجد بابری قربانی شده‌اند، بازهم ساخت یک معبد در مکان این مسجد از نظر رژیم حسینه موضوع داخلی هند است!! خون، حرمت و مکان‌های مقدس مسلمانان از نگاه این مزدور امریکا، بریطانیا و هند، نسبت به خوشنودی بادار مشرک‌اش، هند، بسیار بی‌ارزش است. آنان از ما می‌خواهد که سلطۀ خیالی هند را بپذیریم و در برابر هژمونی هندوتوا در منطقه خاموش باشیم.

بناءً، براندازی رژیم خائن حسینه یگانه راه بازگرداندن شأن و شوکت‌مان از این حقارت است، رژیمی که از هژمونی هند تبعیت، و از این مشرک برای دست‌یافتن به منافع استعماری‌اش در جنگ‌اش علیه مسلمانان پشتیبانی می‌کند و آن را یاری می‌رساند. بنابرین، یک تنها ساعت کافی است تا برای تأسیس مجدد خلافت همراه حزب‌التحریر فعالیت کنید.

ای مسلمانان! دولت خلافت قریب‌الوقوع سرزمین‌های مسلمانان را متحد و ارتش نیرومندش را برای تصرف هند اعزام خواهد کرد. آنگاه شکست و حقارت این دشمن مسلمانان، دولت هند، را خواهید دید، و مژدۀ رسول الله صلی الله علیه و سلم در خصوص "فتح هند" (غزوۀ هند) به اذن الله سبحانه و تعالی محقق خواهد شد. از ابوهریره رضی الله تعالی عنه روایت است که فرمود:

«وَعَدَنَا رَسُولُ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ غَزْوَةَ الْهِنْدِ فَإِنْ أَدْرَكْتُهَا أُنْفِقْ فِيهَا نَفْسِي وَمَالِي وَإِنْ قُتِلْتُ كُنْتُ أَفْضَلَ الشُّهَدَاءِ وَإِنْ رَجَعْتُ فَأَنَا أَبُو هُرَيْرَةَ الْمُحَرَّرُ»
[سنن نسائی]

ترجمه: رسول الله صلی الله علیه و سلم برای‌مان وعدۀ حمله به هند را دادند. اگر تا آن زمان زنده ماندم، جان و ثروت‌ام را در آن راه فدا خواهم کرد. اگر کشته شدم، از زمرۀ بهترین شهداء خواهم بود؛ و اگر (زنده ماندم و) پس برگشتم، ابوهریرۀ محرر خواهم بود. (محرر کسی است که از آتش نجات یافته‌است.)

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر – ولایه بنگله‌دیش

مترجم: محمد حارث پویا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه