پنجشنبه, ۰۹ صَفر ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۰/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :20 محرم 1440
تاریخ میلادی : شنبه، 06 اکتبر 2018م

شماره صدور:002/1440AH

دفتر مطبوعاتی
مرکزی

اعلامیه مطبوعاتی

شهادت انایف بکنتیش خیدیروویچ توسط مزدوران رژیم ترکمنستان

(ترجمه)

مبارزه علیه اسلام و مسلمین تنها به قدرت‌های استعمارگر شرقی و غربی منحصر نمی‌شود. نیازی نیست تا در زمینۀ آن‌چه که دولت‌های مانند امریکا، انگلیس و فرانسه در جنگ علیه اسلام و مسلمین انجام می‌دهند، روی آن بحث کنیم؛ بلکه روسیه از جمله دولت‌های کفری است که در جنگ علیه اسلام و مسلمین با قدرت‌های مذکور در میدان رقابت پا گذاشته است. سرگئی لاوروف وزیر خارجۀ این کشور در سخنرانی‌اش در تاریخ 28 سپتمبر 2018م در سازمان ملل گفت که: «روسیه در راستای جلوگیری از تأسیس دولت خلافت در سوریه موفق بوده است.» او از آن به عنوان "سناریوی مهلک" یادآوری کرد. (ترجمۀ خطابۀ امروز او به روسی) این در حالی‌ست که حکام سرزمین‌های اسلامی آنچه را که در توان خود دارند، بخاطر اثبات وفاداری‌ به باداران‌شان در مسکو و در غرب انجام می‌دهند که آخرین ثبوت آن عملکرد وحشیانۀ رژیم ترکمنستان در قبال حاملین دعوت؛ فرزندان صالح اسلام که زندگی‌شان را فدای اسلام‌شان کرده اند، می‌باشد.

در تاریخ 28 سپتمبر سال جاری وبسایت خبری آسیای مرکزی گزارشی را تحت عنوان "رژیم ترکمنستان، مسلمانانی را که بخاطر تطبیق شریعت اسلامی دعوت می‌کنند، شکنجه می‌کند" به نشر رساند. در تاریخ 17 اگست 2018م مزدوران سرویس اطلاعاتی رژیم مذکور انایف بکنتیش خیدیروویچ را ربودند. انایف از جوانان متدین و مخلصی بود که 24 سال از بهار عمرش را سپری کرده و از دانشگاه باشکورتوستان در سال 2017م فارغ التحصیل شده بود. او یگانه فرزند پدر و مادرش بود که آمادگی برای عروسی‌اش را می‌گرفت؛ اما مزدوران ددمنش این آرزوی او را به خاک بردند. جسدش در 18 اگست 2018م در حالی پیدا شد که سرش به شدت آسیب دیده بود، بازو‌هایش شکسته بود و علایم شکنجه و عذاب در جسدش ظاهر بود و هم‌چنان علایمی وجود داشت که دستانش را با چیزی محکم بسته نشان می‌داد.

این در حالی‌ست که قبل از شهادت انایف بکنتیش خیدیروویچ، دو تن از جوانان مسلمان دیگر بنام‌های کازاکوف ویبا و عطا کیلدی نورمراد که فارغین دانشگاه باشکورتوستان بودند، توسط سرویس اطلاعاتی رژیم مذکور به جرم دعوت به سوی تطبیق شریعت اسلامی دستگیر و توسط محکمۀ عامه به 5 و 18 سال حبس شدید محکوم شدند. بگذارید همه بدانند که ما هرگز تسلیم نخواهیم شد تا این‌که الله سبحانه‌و‌تعالی دینش را چیره کند و یا این‌که ما در این راستا بمیریم.

ای پروردگار یکتا! به گونه‌ای که از ما راضی هستی، بپذیر آنچه را که ما بخاطر حاکمیت این دین قربان می‌دهیم. یا الله! بر ما صبر و بردباری نصیب فرما و ما را بر دشمنان عقیده و دین‌مان پیروز گردان و رحمتت را شامل حال برادر‌مان کن و او را با پیامبران، صدیقین، شهداء  و صالحین، که از بهترین یاوران اند، حشر نما و ما و برادر‌مان را از حوض پیامبر بزرگوارت حضرت محمد مصطفی ﷺ سیراب کن.

بناءً دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر نهایت تسلیت و غم‌شریکی‌اش را به خانوادۀ برادر شهید ما انایف بکنتیش خیدیروویچ، تمام دوستان و اقربانش و بالآخره به تمام امت مسلمه ابراز می‌دارد و از الله سبحانه‌و‌تعالی صبر جمیل و اجر جزیل را برای فامیل و بازماندگانش استدعا می‌دراد. یا الله متعال! وعده‌ات را در خصوص خلافت راشدۀ ثانی برمنهج نبوت برما محقق نما!

﴿إِنَّا لَنَنصُرُ رُسُلَنَا وَالَّذِينَ آمَنُوا فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَيَوْمَ يَقُومُ الْأَشْهَادُ﴾

[غافر: ٥١]

ترجمه: ما به یقین پیامبران خود و کسانی را که ایمان آورده‌اند، در زندگی دنیا و(در آخرت) روزی‌که گواهان به پا می‌خیزند، یاری می‌دهیم!

داکتر عثمان بخاش

رئیس دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه