یکشنبه, ۰۶ رمضان ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۴/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :10 رجب 1441
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 05 مارس 2020م

شماره صدور: 1441 AH / 013

دفتر مطبوعاتی
مرکزی

اعلامیه مطبوعاتی

خلافت نابود شد... این بود که گاوپرستان در هند بر "بهترین ملتی برخواسته از میان مردم" غالب شدند...

(ترجمه)

از 24 فوریۀ 2020م بدین‌سو دهلی پایتخت هند شاهد قتل‌های عام مسلمانان توسط هندوهای گاوپرست بوده است. بیش از 20 مسلمان کشته و بیش از 200 تن دیگر نیز مجروح گردیدند. این دقیقاً مجازاتی برای مسلمانان معترض در خصوص اجرای قانون اصلاح شهروندی 2019م بود. کاملاً واضیح بود که تبانی و سازش پلیس و نیروهای امنیتی با جنایت‌کاران و اوباشان دال بر نفرت دولت هندو نسبت به مسلمانان است؛ چنان‌چه که همدستان آن‌ها شاهد قتل و آتش زدن مسلمانان توسط ارازل و ولگردها با خون سرد بوده و حتی آن‌ها را به انجام این کار تحریک و ترغیب می‌کردند. این قتل عام‌ها در دهلی هم‌چو قتل عام وحشیانۀ گجرات در سال 2002م است که در آن بیش از 2 هزار مسلمان سلاخی شدند.

رأی دهنده‌گان در دهلی در برابر حزب بهاراتیا جاناتا رأی مخالف داده بودند که در نتیجه این حزب از 72 کرسی 64 کرسی را از دست داد؛ لذا حزب مذکور کشتار و قتل‌عام‌ها را به عنوان انتقام برای شکست خود راه‌انداخت. این قتل عام‌ها که پس از 24 ساعت آغاز گردید، آهنگ هشدار آن توسط کاپیل میشرا به پلیس هند جهت منکوب کردن معترضین قانون تابعیت نژادپرستانه نواخته شد که منجر به مترفق شدن، از دست دادن جان مسلمانان و تخریب املاک و مساجدشان گردید. نفرت مسلمانان در این خصوص چنان شد که تروریست‌های هندو از ارتکاب جنایات و وحشی‌گری‌شان بدون هرگونه ترس از پاسخ‌گویی در برابر قانون فلم‌برداری نمودند. حتی پولیس/بازرس شانه‌ به شانۀ تروریست‌های هندو از وحشی‌گری‌شان فلم‌برداری می‌کرد. ویدیوهای این جنایات نشان می‌دهد که این قتل عام‌ها همزمان با سفر ترامپ رئیس جمهور آمریکا به هند و اظهارات ترامپ مبنی بر بی‌تفاوتی وی نسبت به مسلمانان در هند و بی‌تفاوتی آمریکا نسبت به آزار و اذیت مسلمانان که در طی یک سخنرانی‌اش در 24 فوریۀ 2020م در ورزشگاه موترا در احمد آباد صورت گرفت، آغاز گردید. ترامپ  قصد خود را برای ادامۀ جنگ در همکاری با دولت هندو علیه آنچه که وی از آن رادیکالیسم اسلامی عنوان نموده و بر شکست آمریکا در برابر دولت اسلامی اشاره کرد؛ ثابت نمود که آمریکا و دولت هندو نسبت به اسلام و مسلمین چقدر بدبین و متنفر اند.  موقف ترامپ بر اساس یک پروژۀ آمریکایی استوار بود که از یک سو هند را به عنوان یک نیروگاه منطقه‌ای برای مهار چین آماده کرده و از سوی دیگر مانع بزرگی برای تأسیس دولت خلافت شود.

ای مسلمانان

بدانید که بزرگ‌ترین دموکراسی در جهان بارها و بارها ثابت نمود که نظام کفری دموکراسی هرگز قادر به رهبری حتی کشور خود نیست. دموکراسی به پیروان‌اش اجازه می‌دهد تا به هر قیمتی‌که می‌شود باید برای رفاه سرمایه‌داران دست و پا زده غلامی نمایند و یاهم اکثریت را دل‌گرم می‌سازد تا برای رسیدن به قدرت اطمنان حاصل نمایند. در حالی‌که نظام حکم در اسلام – خلافت – بر مبنای حدود الله سبحانه‌وتعالی استوار بوده و مبتنی بر خیر و رفاه مردم می‌باشد؛ نه بر مبنای تملق و چاپلوسی در جهت دل‌گرم ساختن و منفعت یک طبقه و محروم کردن طبقه دیگر در جامعه؛ صرف نظر از این‌که به چی میزان تطبیق می‌گردد.

ای مسلمانان هند

بدانید که الله سبحانه‌وتعالی رزق و اجل شما را مشخص کرده است و او بهترین رزق دهندگان است و با مؤمنان در ازای جان و مال‌شان بهشت را قرار داده است.  و بر شماست که در این شرایط سخت برای مقابله با کفار و مشرکین متحد شوید. هرگز به سیکولاریسم و دموکراسی پناه نبرید؛ زیرا علی‌رغم این‌که نظام کفری جز ناکامی و شکست چیزی در قبال ندارد و هرکی به دنبال آن باشد بی‌گمان از زیان‌کاران خواهد بود و در ضمن ناسیونالیزم هیچ سودی برای شما به بار نخواهد آوردو برعکس، جز نفرت و نژادپرستی از آن چیزی دیگر حاصل نخواهید کرد. کشتارها و قتل عام‌های که از سوی هندوها متوجه شماست؛ بهترین ثبوت بر چیزی است که ما از آن سخن می‌گوییم.

فلهذا، مسئولیت حفظ امنیت شما بر عهدۀ دولت است. اما دولت در راستای انجام وظایف خود سهل انگاری می‎‌کند؛ به گونه‌ای آن‌ها خودشان به طور مستقیم یا غیر مستقیم دست به قتل و سؤاستفادۀ شما می‌زنند. از این رو، بر مسلمانان واجب است که از هر طریق ممکن بر مبنای وجیبه‌ای شریعت اسلامی که بر گردن‌شان قرار داده است؛ از جان، مال و عزت‌شان خود محفاظت نمایند. رسول الله صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

«مَنْ قُتِلَ دُونَ مَالِهِ فَهُوَ شَهِيدٌ وَمَنْ قُتِلَ دُونَ أَهْلِهِ أَوْ دُونَ دَمِهِ أَوْ دُونَ دِينِهِ فَهُوَ شَهِيدٌ»

ترجمه: هرکس در راه حفاظت از مال خود کشته شود شهید است، هرکس در راه حفاظت از اهل خود کشته شود شهید است، هرکس در دفاع از نفس خود کشته شود شهید است و هرکس در راه حفاظت از دین خود کشته شود شهید است.

ای ارتش‌ها در پاکستان ، بنگلادیش و سایر کشورهای اسلامی!

آیا هنگامی‌که می‌بینید برادران شما توسط گاوپرستان و بت‌پرستان هندو توهین و تحقیر شده و بی‌عزت می‌شوند، خون در رگ‌های شما جوش نمی‌زند؟ تابکی در پادگان‌های‌تان در آن سوی مرزهای استعماری دست زیر بغل گذاشته تماشا می‌کنید؛ آیا دهلی و لاهور درمنطقه پنجاب پاکستان از هم جدا اند؟ آیا آیات خدای تعالی را نادیده می‌گیرید؟ هنگامی‌که می‌فرماید:

﴿وَإِنِ اسْتَنْصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيْكُمُ النَّصْر﴾ و مادامی‌که از شما خواهان کمک شدند؛ بر شماست که به نصرت آن‌ها بشتابید.

آیا از قوانین حرام اطاعت می‌کنید و تقسیمات انگلیس‌های کافر را در میان مسلمانان قبول می‌کنید و به سخنان رسول الله صلی الله علیه وسلم پاسخ نمی‌دهید؟

لذا، خلافت راشده بر منهج نبوت که طلوع آفتاب درخشان آن ان‌شاء الله تعالی نزدیک است پاسخ آمریکا، هند و هر آن‌ کسی که مرتکب جنایتی علیه اسلام و مسلمین شود را خواهد داد و کیفر آخرت به مراتب بیشتر از آن خواهد بود، اگر عقل می‌داشتند.

﴿ إِنَّ بَطْشَ رَبِّكَ لَشَدِيدٌ﴾

[بروج: 12]

ترجمه: بی‌گمان انتقام پروردگارت خیلی سخت است

انجنیر صلاح‌الدین عضاضه

رئیس دفتر مرکزی مطبوعاتی حزب‌التحریر

مترجم: حذیفه مستمر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه