یکشنبه, ۰۶ رمضان ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۴/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :1 رجب 1442
تاریخ میلادی : شنبه، 13 فوریه 2021م

شماره صدور:1442هـ.ق. / 022

دفتر مطبوعاتی
مرکزی

اعلامیه مطبوعاتی

دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب‌التحریر کمپاینی را تحت عنوان: "در صد سالگی سقوط خلافت... ای مسلمانان، به برپایی آن بشتابید!" راه‌اندازی می‌کند

(ترجمه)

ماه رجب‌الخیر یک بار دیگر بر ما آمده تا ما را از فاجعۀ غم‌انگیز سقوط خلافت اسلامی -که هم‌چنان ادامه  دارد و هنوز پایان نیافته است- تذکر داده و یادآوری کند. تاکنون مسلمانان نتوانسته اند، دولتی را که پیامبرشان –صلی‌الله‌علیه‌وسلم- برای آن‌ها باقی گذاشت، بازگردانند. از زمان سقوط خلافت عثمانی در سال 1342هـ.ق. مطابق 1924م توسط مصطفی کمال جنایت‌کار بدین‌سو، امت اسلامی تا این دم، در میان آتش سوزان تراژیدی دست و پا می‌زنند و این آتش آن‌ها را از هرسو احاطه کرده است.

امسال، سال‌گرد سقوط خلافت، در آستانۀ صدمین سال خود قرار دارد و  بدین ترتیب، یک قرن کامل را طی می‌کند که در آن امت اسلامی از تطبیق شریعتِ بی‌مانندش محروم مانده است. در واقع، هر مرورگری به خوبی می‌تواند درک نماید که امت اسلامی در طول این ده دهه، چه سختی‌ها و رنج‌هایی را که متحمل نشد؛ رنج‌های مداوم و ناشی از فجایعِ پی‌درپی که امت اسلام قبلاً هرگز شاهد آن نبود!

فلهذا، تحت رهبری عالم فرزانه، شیخ عطاء ابن خلیل ابوالرشته حفظه الله، دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب‌التحریر با همکاری همه‌ای اعضایش در سراسر جهان، یک کمپاین جهانی را آغاز کرده است که به‌وسیلۀ آن فرزندان امت اسلامی با حزب در راستای برپایی خلافت راشدۀ  ثانی برمنهج نبوت همکاری نمایند.

به همین  ترتیب،  حزب‌التحریر از طریق این کمپاین تلاش می‌ورزد تا اهل قدرت و نصرت را به طور خاص منسجم نموده و وجیبۀ‌شان را برای‌شان گوش‌زد نماید و آن‌ها را به حمایت از خود فرا می‌خواند تا دست به دست حزب داده و با برپایی دوبارۀ خلافت راشدۀ ثانی برمنهج نبوت، دین الله متعال را شکوه و عزت بخشند.

دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب‌التحریر از تمام جامعه رسانه‌ای، اعم از ژورنالیستان گرفته تا شبکه‌های رسانه‌ای، به ویژه از مسلمانانِ آن‌ها  دعوت می‌کند که حامی خیر باشند و در پوشش فعالیت‌های این کمپاین مشارکت نمایند تا سهم بهتری در کارِ بازگردانیدن خلافت مورد نظر امت داشته باشند!  

بدین ملحوظ، به نام الله سبحانه‌وتعالی و به برکت اوتعالی، به مناسبت "صد سالگی سقوط خلافت... ای مسلمانان، به تأسیس آن بشتابید!" این کمپاین را راه‌اندازی می‌کنیم. بر الله توکل می‌کنیم تا ما را در تأسیس دینش و اعتلای امت یاری نماید!

#خلافت_را_برپا_کنید

#خلافت _ بیا_تاسیس_کړئ

#أقيموا_الخلافة

#ReturnTheKhilafah

#YenidenHilafet

#خلافت_کو_قائم_کرو

انجنیر صلاح‌الدین عضاضه

رئیس دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب‌التحریر

مترجم: حذیفه مستمر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه