دوشنبه, ۰۹ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :24 ذولحجه 1441
تاریخ میلادی : جمعه، 14 آگوست 2020م

شماره صدور:BN/S 1441 / 14

دفتر مطبوعاتی
سرزمین مبارک فلسطین

اعلامیه مطبوعاتی

سرزمین مبارک(فلسطین) مقتضی آزادی است! عادی‌سازی امارات یک صفحه‌ی سیاهی است که در صفحات حکمرانان خائن اضافه شده است!

(ترجمه)

بر اساس یک بیانیه مشترکی‌که توسط نخست وزیر نهاد یهودی بنیامین نتانیاهو، ولیعهد ابو ظبی محمد بن زايد آل نهيان و دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا صادر شد، امارات متحده عرب و نهاد یهودی به توافق رسیده اند تا روابط دیپلوماتیک کامل را میان هم‌دیگر ایجاد کنند. بن زاید گفت: «در تماس با ترامپ و نتانیاهو، بر روی یک نقشه‌راه برای همکاری‌های مشترک توافق صورت گرفت، به این منظور تا روابط معهود(توافق‌شده‌) دوجانبه را تأسیس نموده و تحت این توافق‌نامه هر دو کشور سفیران‌شان را مبادله و در زمینه‌های مختلفی از جمله امنیت، آموزش و صحت همکاری خواهد کردند.» نخست وزیر نهاد یهودی توافق‌نامه را یک رویداد تاریخی توصیف نمود و گفت که امارات متحده عرب مبلغ هنگفتی را در داخل اسرائیل سرمایه‌گذاری خواهد کرد و تاکید ورزید که این توافق‌نامه طرح الحاق(سرزمین فلسطین) را لغو نخواهد کرد و از سوی دیگر او متعهد به اجرای این امر تنها با همکاری اداره امریکایی است و دیگر این‌که پالیسی‌های این نهاد در مقابل کرانه باختری هرگز و اندکی هم تغییر نخواهد کرد.

این توافق‌نامه جدید خیانت‌آمیز، حکمرانی دولتی را تضمین می‌بخشد که بر گردن امت اسلامی(بر سرزمین مقدس) پا گذاشته و تسلط دارد. بناءً حکمرانان امارات مانند سایر حکمرانانی مسلمان تنها یک ابزار کم‌ارزش در دست دشمنان امت اسلامی قرار دارند که بدون هیچ شرم و تریدی دستور بادارشان را اجرا می‌کنند. حاکمان امارات تنها با یک تماس تلفنی به‌طور رسمی وارد روابط عادی‌کننده‌های عمومی با نهاد یهودی شدند و به‌طور بی‌شرمانه‌ای با گروهی یکجا شدند که موجودیت اسرائیل را در قلب اراضی سرزمین مقدس به رسمیت می‌شناسند و هم‌چنین با بسیار جسارت و رسوایی عادی‌سازی روابط‌اش را با اسرائیل اعلان نمود؛ گویی که نهاد یهودی هرگز، اولین قبله و سومین حرم بعد از دو مسجد مقدس و مسری نبی صلی الله علیه و آله وسلم را اشغال نکرده است!

حکمرانان پست امارات نتوانستند به چندین ساعت چهره‌ (منفور و خائنانه) شان را حفظ کنند؛ طوری‌که بادار جدید‌شان نخست وزیر نهاد یهودی اظهار نمود که وی بر مسئله‌ی الحاق(فلسطین) متعهد است و این‌که او هرگز ازین امر دست‌بردار نخواهد بود؛ بلکه تااکنون در آجندای کاری دولت‌اش قرار دارد. این بیانیه‌ای نهاد یهودی، به‌سرعت بهانه‌ی چشم‌پوشی و نقاب را از چهره‌ی حکمرانان امارات برداشت که چهره حکام امارات با گفتن سخنانی هم‌چو "عادی‌سازی در ازای تعلیق الحاق و تمدید حق حاکمیت بر کرانه باختری، نمایان شد! آگاه باشید که این‌ست سرنوشت هر خائن در مقابل دین‌اش، شرم‌ساری در دنیا و عذاب آخرت شدیدتر و تحقیرآمیزتر خواهد بود.

حکمرانان مسلمان هم آن کسانی‌که در ملای عام روابط حسنه و عادی‌سازی را برقرار می‌کند و هم آن کسانی‌که خواستگار راه‌حل دو کشور، مشروعیت بین‌المللی و تصمیمات بین‌الملی به‌عنوان راه‌ و چاره برای حل مسئله سرزمین مبارک هستند، در خیانت برابر هستند. چنان‌چه راه‌حل دو کشور که از سوی حکمرانان و مقامات فلسطینی مورد دفاع و حمایت قرار گرفته است و یا ابتکار عمل خائنانه عرب و یا تصمیمات بین‌الملی، در نتیجه تماماً منتهی و منجر به خیانت، بربادی و تسلیم نمودن خاک مبارک فلسطین به ازای یک دولت ناچیز می‌شود. بناءً وظیفه‌ این حکام تنها حفاظت موجودیت یهودیان وآزار و اذیت اهل فلسطین و ممنوع کردن آنان از جابجای داوطلبانه یا تشبیه فرهنگی است تا  اهل فلسطین  یک مانع را هم در مقابل نهاد یهودی ساخته نتواند و آینده یهودیان در زیستن در سرزمین مبارک محفوظ باشد، طوری‌که این امر آرزو و هدف تمام استعمارگران به‌عنوان یک راه‌حل است.

میانجی‌ها و حاکمانی‌که این جرم را پذیرفتند و یا کسانی‌که از طریق رسانه‌ها مخالفت‌شان را وانمود کردند و این توافق را غدر  تلقی کردند، در واقع تمامی‌شان در این غدر شریک اند. این حکام در به رسمیت شناختن و مشروعیت نهاد یهودی توافق دارند و هم‌چنین گاهی آشکارا در بعضی اوقات و گاهی به‌طور مخفیانه با یهودیان هماهنگی و همکاری می‌کنند. ابتکار عمل عربی عادی‌سازی عامه را در ازای دولت ناچیز برای برخی از فلسطین پیشنهاد داد و مخالفت آنان(حکام فعلی) مشابه مخالفت سادات است که توافقنامه "کمپ دیوید(Camp Davi)" را به امضاء رساندند، طوری‌که آنان آن توافق‌نامه را به‌عنوان خیانت توصیف کردند، سپس به زودی پس از یک مدت کوتاهی، مسئله صلح با اشغالگر در مرزهای 67 به یک‌ نیاز اساسی حکمرانان و مقامات فلسطینی تبدیل شد و کار برای دستیابی به همین امر به یک مبارزه و تمسک به ثابت قدمی تبدیل شد! بنابر این آن‌ها نسبت به سادات خائن‌تر شدند!

حکمرانان امارات مانند سایر حکمرانان مسلمان، تنها از خودشان نماینده‌گی می‌کنند که خود را از طریق خدمت‌گذاری به استعمارگران غربی به شیطان رجیم فروخته اند و امت مسلمه از آنان جدا است. امت توسط قرآن کریم در سوره اسراء (در این‌سرزمین) زیست‌کننده و مسکونی شدند و فقط آزاد‌سازی فلسطین را من‌حیث یک راه‌حلی برای سرزمین مبارک می‌بینند، راه‌حل مشروعی‌که این‌ خاک در حطین تجربه کرد. زمانی‌که صلاح الدین قهرمان صلیبیون را از ارض مبارک راند و ان شاءالله که این امر دوباره تجربه خواهد شد، آن‌گاه افواج مسلح امت بلند ‌می‌شوند و دوباره با نعره‌های‌شان پرچم اسلام را در فراز و دیوارهای بیت المقدس و چهاراطراف سرزمین مبارک بلند نموده و به‌طور دائمی نهاد یهودی را ریشه‌کن خواهند کرد.

مسئله سرزمین مبارک، مسئله یک ملت باستانی عظیم است که فاتح بزرگ‌ترین جنگ‌ها در روی زمین شدند و صلیبیون را در حطین شکست دادند و مغول‌ها را در عین‌جالوت ورشکست کردند و این امت دوباره بلند خواهد شد تا پیروزی حاصل نموده و سرزمین مبارک و تمام سرزمین را دوباره فتح نمایند. آن‌گاه سرزمین مبارک دیگر کارت انتخاباتی ترامپ یا هرکس دیگری نخواهد بود که از طریق آن به دستاوردهای سیاسی شیطانی‌ و سست‌شان برسند، طوری‌که اکنون کفار با دستور دادن حاکمان امارات برای برقراری روابط با نهاد یهودی، به این دستاوردهای‌شان می‌رسند. این مسئله‌ی امتی است که به دنبال احیای اقتدار خود توسط تأسیس خلافت بر منهج نبوت هستند که آن‌گاه ترامپ و گروه‌اش وسواس شیاطین را فراموش خواهند کرد. بدین‌سان این دولت پیروان خائن‌‌ ترامپ را در میان حکام مسلمان و نفوذش را ریشه‌کن نموده و در نهایت سرزمین مبارک را در آغوش امت اسلامی دوباره احیا می‌نماید.

این خیانت‌های عمومی و وضعیتی‌که مسئله فلسطینیان به این سرحد خونین رسیده است تنها این وضعیت خونین توسط حرکت نمودن افواج مسلح امت اسلامی و رهبرانش و افسرانش توقف خواهد یافت تا سرزمین مبارک را آزاد و نهاد یهودی، حکام خائن که علیه امت و مسائل امت توطئه می‌چینند را ریشه‌کن نمایند. هیچ‌ آزاد‌سازی مسرا و نه هم هیچ احیای امت تحت رهبری این حکمرانان به‌دست نمی‌آید که شب و روز از دستور‌های دشمنان امت اطاعت و اوامر و نواهی کفار را با فداکاری و اخلاص اجرا می‌کنند و کفار ایشان را ارتقا می‌دهد؛ گویی‌که آنان عضو کمپاین انتخابی ترامپ بودند!

امت مسلمه نباید ساکت و خاموش بماند، بلکه بیشتر این امر مستلزم جهش یا حرکت است تا به این عصر استثنایی در زنده‌گی مسلمانان خاتمه بخشد و تاریکی‌های ظلمت را برطرف سپس آن‌گاه آفتاب خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت ظهور خواهد کرد؛ خلافتی‌که هرگز اجازه نمی‌دهد که ترامپ و حکام غلامش باقی بماند و بدانید که هیچ چیزی را از آنان باقی نمی‌گذارد. 

﴿...وَيَقُولُونَ مَتَى هُوَ قُلْ عَسَى أَن يَكُونَ قَرِيباً﴾ [اسراء: 51]

ترجمه: ...و می‌گویند: چه زمانی این (معاد) خواهد بود؟ بگو: شاید که نزدیک باشد.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر -سرزمین مبارک فلسطین

مترجم: داکتر زکریا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه