پنجشنبه, ۱۶ جمادی الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۲/۲۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :22 شعبان 1439
تاریخ میلادی : سه شنبه، 08 می 2018م

شماره صدور:۱۸۰۳۲PR

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

کشمیر تنها نیاز به خلافت دارد تا از چنگ اشغال آزاد گردد

دلیل عملیات هند در کشمیر اشغالی؛ خاموشی‌ای جنایتکارانۀ رهبری سیاسی و نظامی پاکستان است و بس!

(ترجمه)

به تاریخ ۶ می ۲۰۱۸م، نیرو‌های هندی ۱۰ مسلمان را به شمول یک پروفیسور در کشمیر اشغالی به شهادت رساندند. نیرو‌های هندی خانه‌ای را در قریه "بادیگام" در ولسوالی شوپیان، جنوب سرینگر که پنج تن از مجاهدین در آن‌جا حضور داشتند، محاصره نمودند که تمام آن‌ها پس از عملیات نیرو‌های هندی به شهادت رسیدند. پس از شهادت پنج تن از مجاهدین، مردم در مناطق جنوبی کشمیر اشغالی دست به تظاهرات زدند. در نتیجۀ آن، نیرو‌های هندی بخاطر متوقف ساختن این تظاهرات دست به اسلحه زدند که منجر به شهادت پنج تن دیگر گردید.

جنایات نیرو‌های هندی در کشمیر اشغالی ادامه خواهد داشت، زیرا رهبری سیاسی و نظامی پاکستان طبق دساتیر امریکا سیاست "خودداری" را در پاسخ به خشونت‌های هندو‌ها در کشمیر اشغالی  و تجاوزشان به خط کنترول(LoC) و سرحد کار در پیش گرفته اند. الله سبحانه و‌تعالی می‌فرماید:

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا قَاتِلُوا الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلْيَجِدُوا فِيكُمْ غِلْظَةً ۚ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ﴾

[توبه: ١٢٣]

ترجمه: ای کسانی‌که ایمان آورده‌اید! با کافرانی‌که به شما نزدیک‌ترند، پیکار کنید(و دشمن دورتر، شما را از دشمنان نزدیک غافل نکند)! آن‌ها باید در شما شدّت و خشونت(و قدرت) را  احساس کنند و بدانید که الله(سبحانه و‌تعالی) با پرهیزگاران است!

آیا هند علاقه‌مند کشتن مسلمانان در کشمیر اشغالی نیست؟ در حالی‌که با وجود جنایات وحشیانه‌اش در این سرزمین، رهبری سیاسی و نظامی پاکستان می‌پذیرد که در تمرین‌های نظامی همراه با هند در روسیه در سپتمبر ۲۰۱۸م تحت سازمان‌ همکاری‌های شانگهای(CSO) اشتراک خواهد کرد. آیا هند علاقمند ادامۀ سیاست استبدادی خود علیه مسلمانان بدون کدام ترس و هراسی نیست، در حالی‌که رهبری سیاسی و نظامی پاکستان مکرراً از او دعوت اشتراک در دهلیز اقتصادی پاکستان-چین (CPEC را می‌کند؟

شکی نیست که رهبری سیاسی و نظامی پاکستان بخاطر نجات هدف سیاست خارجی امریکا در منطقه، سیاست "خودداری" را در پیش گرفته است. این حاکمان کسانی اند که تلاش دارند تا خیانت‌شان را با افزایش روابط سیاسی، اقتصادی و نظامی با روسیه و چین پوشش دهند. مطمئناً خدمت هفتاد سالۀ پاکستان به امریکا هنوز هم این کشور را وادار به همکاری به پاکستان در خصوص آزادسازی کشمیر اشغالی نکرده است. بنابر این، روسیه و چین هرگز ما را در این زمینه همکاری نخواهند کرد، زیرا این‌ها هم از جمله کفار و دشمنان اسلام و مسلمین هستند.

ای مسلمانان در نیرو‌های مسلح پاکستان! سازمان ملل، جامعه بین‌المللی، امریکا، روسیه، چین و یا هر قدرت دیگری ما را هرگز در تأمین منافع ما و آزادسازی کشمیر کمک نخواهد کرد. ما راه‌حل دیگری نداریم، مگر این‌که به احیای خلافت برمنهج نبوت بپردازیم. این تنها خلافت است که مسلمانان و ارتش‌های اسلامی را متحد ساخته، منابع ما را از تاراج استعمارگران بدور نگهداشته و در خدمت ما قرار داده و مسلمانان را قدرتمند می‌سازد. سپس شما تحت رهبری خلیفه راشد، پرچم جهاد را برای آزادسازی کشمیر اشغالی بلند خواهید کرد و کامیابی دنیا و آخرت را نصیب خواهید شد. الله سبحانه و‌تعالی فرمان می‌دهد:

﴿فَمَنِ اعْتَدَىٰ عَلَيْكُمْ فَاعْتَدُوا عَلَيْهِ بِمِثْلِ مَا اعْتَدَىٰ عَلَيْكُمْ﴾

[بقره: ۱۹۴]

ترجمه: (به طور کلی) هر کس به شما تجاوز کرد، همانند آن بر او تعدی کنید.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه