شنبه, ۰۷ ذیحجه ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۸/۰۸/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :19 ذولقعده 1439
تاریخ میلادی : شنبه، 11 آگوست 2018م

شماره صدور:۱۸۰۵۰PR

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

خواهر رومانه را آزاد کنید

 وقتی‌که یک زن مسلمان به خاطر حق، شبانگاه از خانه‌اش ربوده می‌شود؛ در واقع بیانگر یک حاکمیت امریکایی است

(ترجمه)

در ساعات روز ۳۰ جولای ۲۰۱۸م خواهر معزز ما رومانه حسین، معلم پرآوازۀ اسلام و مادر چهار طفل توسط پرسونل اطلاعاتی(نیرو‌های امنیتی) ربوده می‌شود. او فارغ التحصیل رشتۀ روان‌شناسی و فلسفه از دانشگاه معتبر سنت جوزف است که دارا سند ماستری در بخش مطالعات اسلامی می‌باشد. اوباشان او را در شهر کراچی به دلیل پیدا کردن کتب حزب التحریر در خانه‌اش بدون درنظرداشت حرمت خانه و اطفال او، بطور بسیار گستاخانه بازداشت نمودند. اقدامات پست و احمقانه علیه خواهر ما رومانه شبیۀ اقدامات استبدادگران قریش است که اصلاً به عزت زنان توجهی نداشتند؛ چنانچه‌که حضرت سمیه رضی الله عنها را به گونۀ بی‌رحمانه مورد شکنجه قرار داده و به عنوان نخستین شهید امت رسول الله ﷺ او را شهید ساختند.

 این اقدام احمقانه و رذیلانه علیه خواهر عزیز ما رومانه، بر اساس دستور امریکا(طاغوت قرن) بادار واقعی رژیم‌هایی است که پاکستان یا از طریق انتخابات و یا هم از طریق کودتاهای گوناگون شاهد آن بوده است. این اقدامات خبیثانه کاملاً ثابت می‌کند که اصلاً پاکستان جدید و مدینۀ فاضله‌ای بوجود نخواهد آمد. در واقع، واضح است وقتی‌که یک زن مسلمان و پاکدامن از آزادی دینی برخوردار نباشد و در خصوص دین او حمایتی وجود نداشته باشد، بی‌گمان پاکستان زیر حاکمیت امریکایی باقی خواهد ماند.

بناءً حزب التحریر-ولایه پاکستان به حکام و مسئولین، وعید الله سبحانه‌و‌تعالی و رسولش ﷺ را بیان‌ می‌دارد تا باشد که عبرت بگیرند. الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿إِنَّ الَّذِينَ فَتَنُوا الْمُؤْمِنِينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ ثُمَّ لَمْ يَتُوبُوا فَلَهُمْ عَذَابُ جَهَنَّمَ وَلَهُمْ عَذَابُ الْحَرِيقِ﴾

[بروج: ١٠]

ترجمه: کسانی‌که مردان و زنان باایمان را شکنجه دادند؛ سپس توبه نکردند، برای آن‌ها عذاب دوزخ و عذاب آتش سوزان است!

رسول الله ﷺ می‌فرماید:

«ومن عادى أولياء الله فقد بارز الله بالمحاربة»

(رواه حکیم از معاذ ابن جبل)

ترجمه: کسی‌که در مقابل اولیاء الله(آنانی‌که به الله سبحانه‌و‌تعالی نزدیک اند) قرار گرفته و ستیزه کند؛ در واقع در جنگ با الله(سبحانه‌و‌تعالی) قرار گرفته است.

هم‌چنان در حدیث قدسی روایت شده است:

«قالَ رَسُولُ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ: «إِنَّ اللَّهَ قَالَ مَنْ عَادَى لِي وَلِيًّا فَقَدْ آذَنْتُهُ بِالْحَرْبِ»

(بخاری)

ترجمه: رسول الله ﷺ فرمودند: الله(سبحانه‌وتعالی) می‌فرماید: کسی‌که با ولی من عداوت کند؛ با من اعلان جنگ کرده است.

فلهذا حزب التحریر از حکام جدید این کشور می‌خواهد که از الله سبحانه‌و‌تعالی بترسند و تقوی اختیار کنند و از این عمل ناشایست‌شان دست‌بردار شده و آن راجبران کنند و هرچه زودتر خواهر ما رومانه حسین را آزاد نموده و به فرزندانش بازگشت دهند. هم‌چنان بگذارند که او به دعوت مسالمت‌آمیزش در راستای حاکمیت اسلام به عنوان روش زنده‌گی از طریق تأسیس دوبارۀ خلافت اسلامی برمنهج نبوت ادامه دهد، و باید که حکام جدید پاکستان بر عمل به دساتیر بادار‌شان امریکا به حیث یک برده اصرار ورزند؛ ولی باید بدانند که آن‌ها با عبرت نگرفتن از سرنوشت پیشنیان‌شان جز خود کسی دیگری را ذلیل نخواهند ساخت و به سرنوشت آنﷻها دچار خواهند شد. الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿أَفَلَمْ يَسِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَيَنظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ ۚ كَانُوا أَكْثَرَ مِنْهُمْ وَأَشَدَّ قُوَّةً وَآثَارًا فِي الْأَرْضِ فَمَا أَغْنَىٰ عَنْهُم مَّا كَانُوا يَكْسِبُونَ﴾

[غافر: ٨٢]

ترجمه: آیا روی زمین سَیر نکردند تا ببینند عاقبت کسانی‌که پیش از آن‌ها بودند چه شد؟! همان‌ها که تعداد‌شان از این‌ها بیشتر و نیرو و آثارشان در زمین فزونتر بود؛ امّا هرگز آنچه را به دست می‌آوردند نتوانست آن‌ها را بی‌نیاز سازد(و عذاب الهی را از آنان دور کند)!

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه