چهارشنبه, ۱۳ رجب ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۹/۰۳/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :14 جمادی الاول 1440
تاریخ میلادی : یکشنبه، 20 ژانویه 2019م

شماره صدور:۱۴۴۰/ ۲۴

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

تیراندازیی ساهیوال این مسئله را واضح می‌سازد که چگونه اشتراک بر "جنگ علیه تروریزم" امریکا، دولت پاکستان را به یک ادارۀ بی‌رحم عصر استعمارگر تبدیل می‌کند

(ترجمه)

به تاریخ ۱۹ جنوری ۲۰۱۹م، مقامات امنیتی دولت در روز روشن به یک موتر کوچک که در شاهراه بزرگ نزدیک ساهیوال‌تول پلازه در حرکت بود، به آن تیراندازی کردند. ‏در این ساحۀ خون‌بار، در اثر گلوله‌باری، پدر و مادر همراه با دختر نوجوانش و یک دوست نزدیک خانواده‌گی آنان کشته شدند؛ در حالی‌که از سه طفل کوچک آنان که تنها در پای یکی‌شان مرمی اصابت کرده بود، به طور معجزه‌‌آمیز جان به سلامت برده است. "ادارۀ ضد تروریزم(CTD)" در شرح‌ گزارش خود ادعا نمود که دوست خانواده‌گی آنان یک تروریست تحت تعقب بوده که حمله بر نظامیان را با سلاح دست‌ داشته‌اش نخست او آغاز نموده بود و در جریان همین حمله سه تن از تروریست‌ها بر موتوسایکل فرار نمودند. پس از خاتمه این درگیری از نزد مجرم کشته شده واسکت انتحاری، نارنجک دستی، تفنگ مکروف و چند میل سلاح خورد و ثقیل را دریافت نمودیم. به‌هرحال، به گفتۀ شاهدان عینی: «نظامیان‌ ادارۀ ضد تروریزم، بدون آن‌که بدانند این خانواده بخاطر اشتراک در یک محفل عروسی به مقصد لاهور در سفر اند، نخست نظامیان بر موتر شلیک کردند و از نزد آنان نه سلاح و نه هم مواد انفجاری به دست آمده است.» 

پس از این‌که حکام خائن پاکستان به طور قاطعانه بر جنگ "امریکا علیه تروریزم" در پاکستان تعهد کردند، استفادۀ بی‌رحمانه از قدرت سیاسی توسط نیرو‌های "ادارۀ ضد تروریزم" یک اصل برای دولت شد تا وحشیانه عمل کند؛ زیرا علیه تروریزم مبارزه می‌کند. بناءً نیروهای مسلح امنیتی بدون درنظرداشت حرمت زنان خانواده و امنیت خصوصی در خانه‌ها هجوم می‌برند، ‏پول مردم ضبط می‌شود، به شمول پول زکات، که این ضبط پول بدون مدرک رسمی بوده و پول هرگز واپس نمی‌شود.  آنانی‌که بر "رشد پالیسی‌های امریکا" صدا بلند می‌کنند، همواره تحت ظلم و شکنجه قرار گرفته و یا حتی ربوده می‌شوند. حتی بعد از ترخیص یا رهایی، آن کسانی‌که به دست "ادارۀ ضد تروریزم" افتاده بودند، معمولاً سال یک‌بار مورد آزار و اذیت و حتی شکنجه جسمی و روحی قرار می‌گیرند تا عبرتی برای ایشان باشد. دولت به جای این‌که مخلصانه برای حفاظت شهروندان خود عمل کند، به یک ادارۀ بی‌رحم عصر استعمارگر تبدیل شده که به شدت، تمام جمعیت را تحت فشار قرار داده است. به جای این‌که عزت، شرافت، اموال و جان شهروندان خود را محافظت کند، این دولت بی‌پروا و خائن با برآورده کردن ضروریات امریکا در تلاش به دست آوردن دالر است، که این حقیقت بعد از اشغال وحشیانه‌ی کشور همسایه یعنی افغانستان واضح شد.

ای مسلمانان پاکستان! باوجود وعده‌های قبل از انتخابات عمران خان که گفت: «دیگر هرگز مرمی در شاجور امریکا نخواهم بود.» متأسفانه این مرد کاملاً برخلاف آن‌چه که گفته عمل نمود و در "جنگ امریکا علیه تروریزم" اشتراک  نمود که در نتیجه پاکستان را به یک دولت "مشت آهنین پولیس" تبدیل کرده، که نیروهای نظامی بدون هیچ انتقاد و پاسخگویی به پوز مردم بی‌گناه می‌کوبند. ‏بیایید بر این فیصله برسیم که این آخرین تلفات شدید از ریختن خون بی‌گناهان و یتیم شدن اطفال معصوم در تیراندازی ساهیوال باشد که ما آن را بخاطر دوستی حکومت خائن باجواه-عمران همراه تروریزم جهانی یعنی امریکا، تحمل می‌کنیم. دیگر اجازه ندهید تا قربانی توهم و خیال‌بافی‌های تصمیم محکمه و تحقیقاتی پولیس گردیم که این امر محض به ادامۀ حیات این نظام شکست‌خورده و متحدین بدبخت‌اش می‌‎انجامد. بیائید برای سرنگونی و از بین بردن این "ادارۀ ضد تروریزم(CTD)" فوراً تلاش به خرج دهیم و پاکستان را از هرگونه اطاعت، تعهد و فرمانبردار از امریکا رهایی بخشیده، و کار برای تأسیس مجدد خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت را در اولویت کاری خویش قرار دهیم، که به تنهایی سپر حقیقی مسلمانان و اسلام است. رسول الله ﷺ می‌فرماید:

«إِنَّمَا الْإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ»

(مسلم)

ترجمه: به تحقیق امام(خلیفه) سپری است که شما از عقب آن می‌جنگید و به او پناه می‌برید.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه