چهارشنبه, ۲۴ صَفر ۱۴۴۱هـ| ۲۰۱۹/۱۰/۲۳م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :7 محرم 1440
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 08 آگوست 2019م

شماره صدور:۱۴۴۱/ ۰۱

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

بی‌گمان، تنها سپرمان خلافت، به اشک‌های مظلومان، زخمی‌ها و شهدای کشمیر اشغال‌شده پاسخ دندان شکن خواهد داد

(ترجمه)

در حال حاضر نیروهای مسلح هندو در کشمیر اشغال‌شده  مردان دلیر را شهید نموده و زنان پاک‌دامن و اطفال معصوم را ذلیل و مورد تجاوز قرار می‌دهند؛ لیکن نخست وزیر پاکستان در واکنش غم‌انگیز جامعه بین‌الملی هم‌چنین اشک ریخت، گویا هیچی بجز یک خلال‌دندان در دست ندارد که این‌گونه در مقابل اشغال دولت هندو واکنش نشان داده است. به تاریخ ۵ سپتامبر ۲۰۱۹م، عمران خان در تویتش گفت: «آیا وجدان انسانی و بشری جامعه بین‌الملی مرده است حال‌آن‌که مسلمانان تحت آزار و اذیت قرار می‌گیرند؟ چه نوع پیامی به ۱.۳ میلیارد مسلمان در سراسر جهان در حال ارسال شدن است؟» بدین ترتیب، حتی باوجودی‌که  فرمان‌دهی ششمین نیروی نظامی قدرت‌مند جهان را در دست دارند، لیکن رژیم بی‌غیرت بجوا-عمران رجوع به درخواست کمک از جایی‌ می‌کند که بجز بدبختی و ضرر دیگر هیچی از آن‌جا به ارمغان نیامده است. ‏یقیناً، جامعه بین‌الملی تحت تسلط قدرت‌های استعماری قرار دارد که همواره خودشان و یا دیگران را قدرت می‌دهند که در میان سرزمین‌های مسلمان تفرقه انداخته و آن را اشغال نمایند. درخواست کمک از جامعه بین‌الملی به مثابۀ آنست که "چوپان از گرگ گرسنه بخواهد تا رمه‌ گوسفندان‌اش را محافظت کند".  فلهذا بر مردم موجودیت این‌ چنین حکام چه فایده رسانده که بالای میلیون‌های فوج جنگی و کوماندو نفوذ دارند و بزرگ‌ترین سهم خزانه‌های جهان را در اختیار دارند؛ لیکن هنوزهم دست روی دست گذاشته و به تماشا نشسته اند؟! چه علایم زنده بودن در جسم‌های بی‌تحرک آنان دیده می‌شود؛ در حالی‌که مسلمانان کشمیر اشغال‌شده، سرزمین مبارک فلسطین، چین و میانمار(برما) مورد آزار و اذیت و تجاوز قرار می‌گیرند؛ واقعاً در جسم‌های‌شان روح وجود دارد یا موجودات فضایی اند فاقد ‌احساس و تنها تماشاگر اند؟ آنان به سان اجسادی اند که بدون هیچ اثری حیات، قدم می‌زنند. یقیناً و ‏باور داشته باشید، هرگاه باداران غربی‌شان به آنان دستور ریختن خون مسلمانان خودشان را بدهد و یا برای‌شان دستور بدهد از کسانی حمایت کنید که خون مسلمانان را با تقدیم پیشنهادات‌ هم‌چو "صلح و عادی‌سازی روابط"، می‌ریزانند. شما خواهی دید که اجساد بی‌روح و بی‌تحرک این حکام چگونه زنده خواهد شد و اثر حیات در رگ رگ جسم آنان جاری خواهد شد. الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿قَاتَلَهُمُ اللَّهُ أَنَّىٰ يُؤْفَكُونَ﴾ [منافقون: ۴]

ترجمه: الله آن‌ها را بکشد چگونه از حق منحرف می‌شوند؟!

ای مسلمانان پاکستان! به وضوح گفته می‌توانیم که حکام سرزمین‌های اسلامی از لحاظ احساسات، مطالبات و آرزوها با سایر مسلمانان جدا هستند. حال آن‌که ما(مسلمانان پاکستان) به طور مصممانه چشم امید خود را از امریکا قطع کردیم، لیکن حکام بزدل پاکستان در صفوف کفار قرار گرفتند؛ طوری‌که این قدرت‌های استعمارگر در پلان‌های‌شان مصمم هستند تا در میان مسلمان تفرقه انداخته و سرزمین‌های اسلامی را اشغال کنند. ‏حال آن‌که ما به‌طور خستگی ناپذیر می‌خواهیم که شیران افواج مسلح مان هرچه عاجل‌تر بخاطر دفاع از کشمیر اشغال‌شده حرکت بکنند؛ لیکن حکام خائن پاکستان بهانه‌های غیرمنطقی را بخاطر عدم تحرک‌شان حاضر می‌کنند؛ حتی نمی‌خواهند ترس و هیبت را در چشم دشمنان‌مان بیندازند و یا جنگ کنند. ‏بیشتر از هر زمان گذشته، این امر هم‌چو نور آفتاب نمایان شده که سپر مان خلافت اسلامی به تنهای به جنگ مودی قاتل و مشرک در کشمیر اشغال‌شده با انگیره آتشین و عزم‌راسخ واکنش تند و شدید نشان خواهد داد. رسول الله صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

«إِنَّمَا الْإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ» (صحیح مسلم)

ترجمه: امام(خلیفه) سپری است که از ورای آن جنگیده می‌شود و به وی پناه برده می‌شود.

بی‌گمان تا زمانی‌که سپر ما خلافت بر منهج نبوت احیاء نگردد، حکام بزدل و گربه صفت مسلمانان برای دشمنان ما فرصتی را مهیا می‌کنند تا آنان در جنگ اشغال‌گری‌شان پیروز باشند، خواه آن دشمنان صلیبیون باشند، یا دولت هندو و یاهم کیان یهود. بناءً همگی قدعلم کنید و برای احیای حاکمیت قانون و شریعت الله سبحانه و تعالی حرکت کنید تا آنچه الله سبحانه و تعالی نازل کرده در زمین تطبیق شود. بگذارید که شیران افواج مسلح پاکستان برای تأسیس مجدد خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت، نصرت خود را عطاء نمایند و با احیای خلافت اسلامی این افواج مسلح مان همان‌گونه که عقیده اسلامی تقاضا دارد، به همان منوال رهبری می‌شوند و در قلوب‌شان آرزوی شهادت و پیروزی برای فتح سرزمین‌های مان خواهد بود.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: زکریا وهاج

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه