چهارشنبه, ۰۲ رجب ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۲/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :22 ربیع الثانی 1441
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 19 دسامبر 2019م

شماره صدور:۰۳۲ / ۱۴۴۱

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

تلاش بیهودۀ رژیم بجوا –عمران در ربودن مدافعان خلافت ‌برای نجات از نابودی اجتناب‌ناپذیرش

(ترجمه)

هفتۀ گذشته بعد از ربوده شدن عبدالهادی، اکنون رژیم بجوا-عمران پاکستان یکی دیگر از طرف‌داران باوقار و بزرگسال خلافت، منذر عزیز، را ربوده است. منذر عزیز که صاحب چهار فرزند می‌باشد، یکی از فرزندان شریف این امت است که برای احیای مجدد زندگی اسلامی، با قلب مملو از احساسات تلاش می‌کرد و همیشه به قربانی شدن برای هدف والایش آماده بود. او هنگامی توسط رژیم بجوا – عمران ربوده و به جایی نامعلوم انتقال داده‌شد که جهت خرید برای عروسی پسرش به تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۱۹م از خانه بیرون شده‌بود. این رژیم با چنین کاری خوشحالی را از این خانوادۀ متقی ربوده‌است.

رژیم بجوا – عمران با این‌گونه اعمال و ترفندهای خبیثانه و پوشالی‌اش هرگز نمی‌تواند ارادۀ خلافت‌خواهان را از بین ببرد؛ زیرا این کار سبب قربانی و تلاش بیشتر دعوت‌گران برای به‌دست آوردن رضایت الله سبحانه‌وتعالی می‌شود. این رژیم در مقابل چهرۀ زشت نریندرا مودی، نخست وزیر هند، به‌ دلیل بی‌رحمی‌های رژیم هندوستان علیه مسلمانان این سرزمین بی‌جرأت و ترسو است، درحالی‌که جهت تعقیب، دستگیری و یا ربودن طرفداران خلافت و آزار و اذیت کردن خانواده‌های‌شان، به‌منظور راضی نگهداشتن باداران استعمارگرش، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزد. کفار استعمارگر عمیقاً از دعوت برای تأسیس مجدد دولت خلافت اسلامی در پاکستان در هراس اند و از رژیم بجوا – عمران می‌خواهند که با اِعمال فشار، مانع این امر شود. این رژیم با چنین کارها به دشمن امت بدل شده‌است؛ همان‌گونه ‌که با اطاعت از کفار، به اسلام خیانت می‌کند.

برعلاوه، سرنوشت پرویز مشرف بارزترین مثال برای رژیم کنونی است. مشرف پذیرفت که سرباز جنگ صلیبی امریکا در خط مقدم مقابله با اسلام در منطقه باشد. مشرف زندگی‌اش را برای حفظ منافع امریکا به خطر انداخت، اما هنگامی‌که برای استعمارگران تبدیل به یک مهرۀ سوخته شد، امریکا حتی دو کلمه در حمایت از او به زبان نیاورد و وی را به حال خودش رها کرد.

رژیم با هدف قرار دادن طرفداران خلافت، درپی افزایش جرایم‌اش است؛ حال‌آن‌که مردم در سیلی از تورم و مالیات‌های کمرشکن و ظالمانه غرق می‌شوند. اما الله سبحانه‌وتعالی تمام اعمال زشت‌شان را محاسبه می‌کند؛ او سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿وَمَا كَانَ رَبُّكَ نَسِيًّا

[مریم: ۶۴]

ترجمه: و پروردگارت (سبحانه‌وتعالی) هرگز فراموش‌کار نیست.    

اگر رژیم به دلیل انجام جنایات زشت‌اش نسبت به وقایع ذکر شده کم‌ترین بینش را می‌داشت، حتماً دست از اعمال شوم خود بر می‌داشت و راهی را جهت رسیدن به حقیقت برمی‌گزید. ولی درعوض، رژیم در پی پیروی و راضی نگهداشتن اربابان استعمارگرش است؛ زیرا قدرت، چشمان‌شان را کور و اذهان‌شان را از خود بی‌خود کرده‌است. باوجود همۀ این‌ها، دیر نیست روزی که این‌ رژیم‌ها نابودی‌شان را توسط دولت خلافت مسلمانان ببینند، ان‌شاءالله. الله سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُم فِي الأَرْضِ

[نور: ۵۵]

ترجمه: الله (سبحانه‌وتعالی) به کسانی از شما که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام داده‌اند وعده می‌دهد که قطعاً به آنان، خلافت بر روی زمین را اعطاء خواهد کرد.

یقیناً الله سبحانه‌وتعالی حکم کرده است که حق بر باطل پیروز خواهد شد؛ زیرا این سنت الله سبحانه‌وتعالی است و هیچ‌کس توانایی تغییر آن را نخواهد داشت. الله سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

[طلاق: ۳]

ترجمه: الله (سبحانه‌وتعالی) فرمان‌اش را به انجام می‌رساند و الله (سبحانه‌وتعالی) برای هر چیزی اندازه‌ای قرار داده است.      

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر – ولایه پاکستان

مترجم: مرصاد مرصوص

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه