چهارشنبه, ۰۲ رجب ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۲/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :12 ربیع الثانی 1441
تاریخ میلادی : دوشنبه، 09 دسامبر 2019م

شماره صدور:28 / 1441

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

آزار و اذیت حاملان دعوت به سوی خلافت، قهرو غضب الله سبحانه‌وتعالی را در قبال دارد! ای حکام پاکستان از ارتکاب چنین اعمال زشت دست بردار نمی‌شوید؟!

(ترجمه)

نزدیک به سه هفته از ربوده شدن عبدالهادی حامل دعوت بسوی خلافت راشده، می‌گذرد؛ اما تا اکنون خبری از سلامتی و محل نگهداری وی در دست نیست. هم‌چو دزدانی‌که شبانگاه تلاش می‌کنند تا خود را از چشم مردم بدور نگه بدارند، اراذل و اوباش این رژیم برخی با یونیفورم رسمی و برخی بدون آن دقیقاً در نیمه‌های شب، در20  نوامبر 2019 به خانه عبدالهادی واقع در شهر کراچی حمله نموده و او را به همراه پدرش که از بیماری قلبی رنج می‌برد، بازداشت کردند. بدین ترتیب، این رژیم در برخورد با مسلمانانی‌که خواهان حاکمیت قرآن و سنت هستند، بی‌رحم بوده و بدون درنظرداشت حرمت خانه، احترام به بزرگ‌ترها یا ترحم به بیماران، به شکل وحشیانه به آنان حمله می‌کند. این در حالی‌ست که این رژیم در برخورد با ابیناندن و کلباشان دلسوزی و مهربانی می‌کند و پیوسته تلاش می‌کند تا مبادا با وحشی‌گری مودی در کشمیر اشغالی مواجه نگردد.

رژیم بجوا-عمران با ربودن کسانی‌که خواستار اقامه خلافت بر منهج نبوت هستند، بر ادعای خود برای ایجاد دولتی‌که آخرین پیامبران، محمد صلی الله علیه وسلم تأسیس کرده است، پشت پا می‌زند. به دور از نمونۀ نسل پرهیزگار که بر اساس آن‌چه الله سبحانه‌و‌تعالی در مدینه نازل کرده بود حکومت کردند، رژیم بجوا به روش حکام ظالم قریش مکه مسلمانان را به طور مظلومانه مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد؛ به این دلیل که آن‌ها فقط دعوت بسوی توحید و عبادت الله سبحانه‌وتعالی را می‌کنند. رژیم بجوا درست مانند قریش نسبت به دشمنان مسلمانان نرم، مطیع و پشتیبان بوده اما در برابر مؤمنان خشونت و استبداد کار می‌گیرد.

ای مسلمانان پاکستان! حاکمان پاکستان عبدالهادی را در اسارت نگهداری می‌کنند با وجود آن‌که احیای اسلام تنها راهی‌ست که پاکستان را پس از ناکامی بزرگ پاکستان جدید (نایا) نجات داده، ارتقا می‌دهد. آن‌ها جنگ ظالمانه‌ی را علیه حاملان دعوت بسوی خلافت راشده در سراسر این کشور که بنام اسلام تأسیس شده بود، در پیش گرفته اند؛ غافل از این‌که الله سبحانه‌وتعالی در این خصوص هشدار می‌دهد:

﴿إِنَّ الَّذِينَ فَتَنُوا الْمُؤْمِنِينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ ثُمَّ لَمْ يَتُوبُوا فَلَهُمْ عَذَابُ جَهَنَّمَ وَلَهُمْ عَذَابُ الْحَرِيقِ

[بروج:10]

ترجمه: کسانى که مردان و زنان با ایمان را شکنجه دادند، سپس توبه نکردند، براى آن‌ها عذاب دوزخ و عذاب آتش سوزان است.

این حاكمان گمراه دروازۀ استبداد را به روی مسلمانان مخلصی باز کرده اند که خواستار حکم بماانزل الله اند؛ علی‌رغم این‌که رسول الله صلی الله علی وسلم در یک حدیث قدسی می‌فرماید:

«إِنَّ اللَّهَ قَالَ مَنْ عَادَى لِي وَلِيًّا فَقَدْ آذَنْتُهُ بِالْحَرْبِ»

[بخاری]

ترجمه: الله تعالی فرموده است: هرکس با کسی که با من دوستی دارد دشمنی کند، پس من با او اعلان جنگ می‌کنم.

پس ای کسانی‌ از امت که بی‌طرفی اختیار کرده اید، بالاخص ای خبرنگاران و فعالین حقوق‌بشر با بلند کردن صدای خویش علیه حکام برای پایان دادن به آزار و اذیت حاملان دعوت به سوی خلافت نفس‌های خویش را از گناه و معصیت آشکار حکام وقایه کنید.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: کریم احمدی

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه