چهارشنبه, ۰۲ رجب ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۲/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :21 ربیع الثانی 1441
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 18 دسامبر 2019م

شماره صدور:31 / 1441

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

هرحاکم نظامی و سیاسی که زنجیر بردگی آمریکا را بر گردن می‌نهد یا این‌که با متحد شدنش با امریکا به خرابی پاکستان می‌افزاید؛ در برابر دین، امت و نیروهای مسلح ما خائنی بیش نیست!

(ترجمه)

تاریخ پاکستان پرویز مشرف را به عنوان یک خائن مانند ابا رغال که لشکر ابرهه را به سوی کعبۀ شریف هدایت کرد، هرگز از یاد نخواهد برد. پس از سرنگونی دولت ناکام نواز شریف، مزدور امریکایی در سال 1999م، پرویز مشرف مصطفی، کمال اتاترک -که دولت باشکوه ما (خلافت) را ملغا قرار داد- را به عنوان الگوی حسنه خویش اعلام کرد. گذشته از این، مشرف کسی بود که تمام منافع پاکستان را در خدمت امریکا قرار داد. خیانت مشرف در هر مورد از جمله خیانت به هویت اسلامی، خیانت به کشمیر، خیانت به سیاست افغانستان، خیانت به برنامه هسته‌ای، خیانت در اقتصاد، خیانت به حاکمیت داخلی و خارجی و خیانت به امنیت انرژی از چشم کسی پوشیده نیست.

مشرف کسی بود که تنها با یک تماس تیلیفونی مسلمانان افغانستان را به امریکائی‌های کافر و مستبد تسلیم کرد که این در ذات خود خیانت بی‌سابقه‌ای بود. این مشرف بود که فرودگاه‌‎ها، دهلیزهای هوایی و مسیرهای زمینی را در خدمت کفار صلیبی قرار داده و خط امتداد ناتو  را برای حمله به افغانستان تأمین کرد. این مشرف بود که با از بین بردن امنیت داخلی کشور به سازمان‌های خصوصی نظامی امریکایی اجازه داد تا در این کشور جای پای بزرگ پیدا کرده و افکار زهری‌شان را گسترش دهند. وی کسی بود که جنایت خائنانه‌ای را علیه گروه‌های مجاهدین در کشمیر انجام داد و پایه‌های جهاد را در هم شکست. او فرصتی را برای دولت هندو مهیاء کرد که دیوار دایمی را به طول 740 کیلومتر در امتداد خط کنترول ایجاد کند. مشرف حتی برنامه هسته‌ای پاکستان را طوری مورد هدف قرار داد که دانشمندان هسته‌ای از آن کناره‌گیری کردند و جزئیات برنامه‌هسته‌ای پاکستان را به امریکا تسلیم کرد. مشرف بر اساس دستورهای امریکا عملیات نظامی را علیه جنگجویان پشتون در مناطق قبیله‌ای پاکستان آغاز کرد تا جهاد علیه اشغال امریکا در افغانستان را مختل کند. مشرف به امریکا اجازه داد که حملات هواپیماهای بدون سرنشین را در خاک پاکستان انجام دهد که این امر منجر شد تا غیر نظامیان و جنگجویان قبیله‌ای پاکستان همه از بین بروند. مشرف پروژۀ ساخت و ساز پاکستان را به عنوان یک دولت سیکولار و لیبرال تحت پرچم  " اعتدالِ روشنگری" آغاز کرد و از زور و قدرت دولت استفاده کرد تا بی‌حیایی و ارزش‌های لیبرالیزم را گسترش داده و ارزش‌های خانوادگی اسلامی را زیر پا کند.

یقیناً که نام پرویز مشرف همیشه با اسامی میرجعفر و میرصادق یکجا ذکر خواهد شد، زیرا او کسی بود که یک بخش سرزمین مسلمانان را در خدمت سفارت امریکا قرار داد. او کسی بود که بخاطر چند دلار امریکایی صدها مسلمان را به امریکا فروخت. او کسی بود که خواهر و دختر ما –عافیه صدیقی- را همراه با فرزندان معصوم‌اش به امریکا تحویل داد. این مشرف بود که صدها دختر پرهیزکار را در لال مسجد در  قلب پایتخت همراه با فسفر سفید به آتش زد. پس از این همه جنایات مشرف محکوم به تحریف یک قانون دست بشر شد تا بدین ترتیب روی بدترین و شنیع‌ترین جناتایش پرده زده شود؛ زیرا رهبری سیاسی و نظامی فعلی پاکستان خط‌مش پاکستان را با جان و دل دنبال می‌کند.

بناءً در این نظام سیکولاری هیچ دادگاهی را نمی‌توان برای جنایات مشرف سراغ کرد. اما باید گفت که وی ان‌شاء الله به زودی به تک تک جنایاتش در دادگاه‌های خلافت بر منهج نبوت جواب خواهد داد و محکومیت واقعی را تجربه خواهد کرد و در روز آخرت بدتر و سخت‌تر از آن را مقابل خواهد شد؛ پس بگذارید که خائنان فعلی جنایات‌اش  را نادیده بگیرند. الله سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿إِنَّ الْمُجْرِمِينَ فِي عَذَابِ جَهَنَّمَ خَالِدُونَ * لَا يُفَتَّرُ عَنْهُمْ وَهُمْ فِيهِ مُبْلِسُونَ * وَمَا ظَلَمْنَاهُمْ وَلَٰكِن كَانُوا هُمُ الظَّالِمِينَ﴾

[زخرف : 76-74]

ترجمه: (ولی) مجرمان در عذاب دوزخ جاودانه می‌مانند. هرگز عذاب آنان تخفیف نمی‌یابد و در آنجا از همه چیز مأیوسند. ما به آن‌ها ستم نکردیم، آنان خود ستمکار بودند!

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر- ولایه پاکستان

مترجم: حذیفه مستمر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه