یکشنبه, ۱۹ ذیحجه ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۸/۰۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :14 رمضان 1441
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 07 می 2020م

شماره صدور: 1441 / 59

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

نظامیان تروریست هندو رهبران مجاهدین کشمیری را به شهادت می‌رسانند، اما رژیم بجوا-عمران ضمن این‌که به هندوها کمک نمود، با قساوت از تجهیز افواج مسلح پاکستان بخاطر حمایت از مسلمانان کشمیری نیز امتناع ورزید!

رییس فرمانده عملیاتی بزرگ‌ترین تنظیم جهادی کشمیر، به‌نام حزب المجاهدین، پس از یک درگیری طولانی‌مدت با نیروهای مسلح دولت تروریست هندو، در تاریخ 6 مه/می 2020م، به شهادت رسید. در یک و نیم ماه اخیر، ارتش تروریست هندو، 36 تن از مجاهدین کشمیری را به شهادت رسانیده اند. رژیم باجوا-عمران مستقیماً درین قساوت و بی‌رحمی دولت هندو مسوول است، زیرا علی‌رغم آن‌که این رژیم خائن به فریاد خواهران و برادران مسلمان مان در کشمیر اشغال‌شده نرسیدند؛ شیران افواج مسلح را با پادگان‌هایش نیز به زنجیر بست. ‏رژیم باجوا-عمران به‌عوض این‌که افواج مسلح ما را تجهیز کند تا مسلمانان کشمیر را آزاد نماید، لیکن این رژیم خائن به نریندرامودی کمک می‌نماید تا کشمیر اشغال‌شده تحت حاکمیت هندو‌ها دفن شود! بدتر این‌که رژیم می‌خواهد بخاطر هم‌چو خیانت‌اش بر شعله آتش عصبانیت مسلمانان خاکستر بیندازد. بنابر این، رژیم به مسلمانان ندا زد و خواست تا به مدت نیم ساعت بخاطر حمایت مسلمانان کشمیری در یک تظاهرات و گردهمائی اعتراضی بایستند و هم‌چنین از دست‌اندرکاران استعمارگر؛ مانند سازمان ملل در واقع طاغوت امروزی درخواست کمک کرد، هرچند رژیم پاکستان به خوبی می‌داند که سازمان ملل یک ابزاری‌ست تا هژمونی کفار را بالای مسلمانان استقرار نماید.

رژیم بجوا-عمران در این شرایط وخیم در پیامد کووید-19 هنوزهم آماده‌ست تا تریلیون‌ها روپیه پول را برای مالکان "تولیدکننده‌گان مستقل انرژی(IPPs) و وام‌های سودی را به بانکداران کپیتلست پرداخت نماید، اما هنگامی‌که از رژیم خواسته شود تا علیه ارتش تروریستی هندو نبرد را آغاز نماید و کشمیر را آزاد کند، این رژیم ضعف اقتصادی را من‌حیث یک بهانه پیشکش می‌نماید. این رژیم خائن در قالب برآورده نمودن مطالبات و خواست‌های نامشروع "گروه ویژه اقدام مالی(FATF)"، تیشه به زیربناهای جهادی کشمیری زده و خطوط تدارکاتی کلیدی برای حمایت مجاهدین کشمیری را قطع نمود و در نهایت مجاهدین کشمیری را در مقابل ارتش ظالم و تروریست ضعیف‌‌شده هندو تنها رها کرد. پرده‌ی ‏غداری این حکومت در مقابل اهل کشمیر، آن‌گاه که عمران خان به‌طور عام اعلان نمود: "هرکسی‌که برای کمک و یاری مردم کشمیر بشتابند، با آنان به‌طور دشمن برخورد خواهد شد"، به‌طور واضع برچیده شد.‌ ‏

بناءً از یک جانب این حکومت افواج مسلح شجاع ما را به حرکت نمی‌آورد، حال‌آن که از جانب دیگر به تمامی راه‌های مددرسانی و حمایوی مجاهدین کشمیری نیز ضربه وارد می‌کند. این رژیم با نعره‌های بلند، مودی را فاشیست خطاب می‌کند؛ لیکن عملاً به نقش قدم‌های خائنین تاریخ مانند میر جعفر و میر صادق کردار بازی می‌کند تا بتواند تحریک آزادی مجاهدین کشمیری را از بین ببرد. ‏رژیم خائن بخاطری این‌که از خیزش مردمی پاکستان بخاطر حمایت از مسلمانان کشمیری جلوگیری کرده بتواند، حتی خبر شهادت ریاض نائیکو را در رسانه‌های داخلی پنهان نمود و و بر قضیه‌اش پرده افگند.

ای افواج مسلح پاکستان!

تمام صورت‌حال و وضعیت در پیش چشمان‌تان قرار دارد. هنگامی‌که پرویز مشرف بالای افغانستان راه مصلحت را پیش گرفت، در همان زمان او دلیل آورد که توسط همین طرح ما می‌توانیم قضیه کشمیر را حل و اسلحه اتومی پاکستان را حفظ کنیم. ‏بدین ‌سان، به امریکا اجازه داده شد تا در سرحدات مغربی مان حضورش را با ایجاد پایگاه‌های نظامی‌اش حفظ کند. این امر توسط خاموشی شما تحقق یافت.

ای افواج! با خاموشی اختیار نمودن شما، حکومت‌های مشرف-جمالی، کیانی-زرداری و راحیل-نواز تشویق شدند تا قدم به قدم در مسیر مصلحت‌ نمودن بر قضیه کشمیر راه بروند. ای افواج! اکنون امروز به شما این مسئله مانند روشنی آفتاب واضیح شده باشد که رژیم بجوا-عمران کشمیر را به دولت هندو فروخته است. ‏نیروهای تروریستی هندو در حال نابود کردن زیربناهای جهادی باقی‌مانده در مقابل شما است، ولی  نخست وزیر بزدل پاکستان جهان را از خطر "عملیات جنگی بیرق کاذب هند" می‌هراساند تا مبادا جنگ در نگیرد که در نهایت هند بالای کشمیر حمله خواهد کرد، که فعلاً عمران خان ادعا دارد که در حال مانع شدن هم‌چو یک حادثه است. ای افواج! حجت تمام شده است؛ اگر شما این‌گونه محض تماشاچی خاموش بمانید، بعداً شما در آخرت در حضور الله سبحانه وتعالی مانند مددکاران دولت ظالم هندو و حکمرانان خائن پاکستان، از قبر بیرون خواهید شد. حرکت کنید! بخاطر رضای الله به سوی قضیه کشمیر تجهیز شوید و  تخت پادشاهی این حکمرانی‌که پاهای شما را در زنجیز بسته اند، نابود کنید و نصرت تان را برای حزب التحریر بخاطر تأسیس مجدد خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت عطاء نمایید تا در نهایت با یک خلیفه‌ای بیعت تان قایم شود که او بتوانید شما را در جهاد آزادسازی کشمیر رهبری نماید. ‏برای تأسیس خلافت به پیش حرکت کنید و نه از غرب بترسید و نه هم تشویش کنید، زیرا نزدیک است تا جنازه غرب در اوراسیا بلند شود، طوری‌که اقتصادش توسط ویروس کرونا تباه شده است. ‏هندو‌های بزدل در حدی نیستند که بخاطر کشمیر به جنگ هستوی دست بزنند.

ای افواج! شما کلمه‌ گوی " لااله الا الله محمد الرسول الله" هستید! شما باید برای حصول فتح یا شهادت، حرکت کنید. بدانید که غیر از اسلام هیچ چیزی در دنیا به ما عزت بخشیده نمی‌تواند و هیچ سپری برای مسلمانان نخواهد بود؛ مگر دولت خلافت اسلامی. ای افواج! حرکت کنید و تجهیز شوید! این امت مسلمه به‌خصوص مسلمانان کشمیر چشم به راهی شما هستند تا آنان را از چنگ تجاوزگران و ظالمان جنات دهید!

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَجِيبُواْ لِلّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُم لِمَا يُحْيِيكُمْ...﴾

[أنفال: 24]

ترجمه: ای مؤمنان! فرمان الله را بپذيريد و دستور پيامبر او را قبول كنيد؛ هنگامی‌كه شما را به چيزی دعوت كند كه به شما زندگی (مادی و معنوی و دنيوی و اخروی) بخشد...

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: داکتر زکریا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه