دوشنبه, ۰۹ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :16 محرم 1442
تاریخ میلادی : جمعه، 04 سبتامبر 2020م

شماره صدور:1442 / 09

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

این تنها دولت خلافت خواهد بود که به وسیله قوت افواج مسلح مان دست و زبان شیاطینی را قطع خواهد کرد که مکرراً به شأن و شرف رسول محبوب مان صلی الله علیه وسلم گستاخی و بی‌احترامی می‌کنند!

طوری‌که امروز خون مسلمانان پاکستان به‌علت نشر مسلسل کاریکاتورهای گستاخانه و توهین‌آمیز مجله‌ی فرانسوی شارلی ابدو به شأن و شرف رسول الله صلی الله علیه وسلم به‌علت قهر و غصب به جوش آمد، اما حکمرانان پاکستان تلاش ورزیدند تا آتش قهر آنان را فرو بنشانند و با این عمل‌شان می‌خواهند ‌بطور مشتاقانه توجه مردم را از غفلت فاحش‌شان که متعلق به قضیه مرگ و زنده‌گی مسلمانان است، دور بسازند. به‌تاریخ 3 سپتامبر 2020م، وزیر خارجه پاکستان، شاه محمود قریشی در یک پیام ویدیویی به‌دقت جمله‌بندی و تنظیم‌شده بطور محتاطانه به مسلمانان خشمگین یادآوری کرد که نخست وزیر عمران خان، موضوع کاریکاتورهای کفرآمیز را در نشست مجمع عمومی سازمان ملل در سال 2019م بازگو نموده بود.

 ‏بناءً مطرح نمودن یک قضیه حیاتی دیگری مسلمانان در سازمان ملل چه سودی و ارزشی دارد، حال آن‌که شورای امنیت و حق وتو تحت تسلط بدترین دشنمان امت و دین‌‌ اسلام قرار دارد و در آن حکم‌فرما هستند؟ این سخنان و حرف‌های میان‌تهی محکومیت و تقبیح چه ارزشی و سودی بر مسلمانان می‌رساند، در حالی‌که حکمرانانی پاکستان پنجمین ارتش/اردوی عظیم را در سراسر جهان فرماندهی می‌کنند که افواج و عساکرش برای شهادت به رقابت می‌پردازند؟ در نهایت این حکمرانان چه ارزش و سودی به امت می‌رسانند که بخاطر شأن و شرف رسول الله صلی الله علیه وسلم نه پروای توهین را دارند و نه حاضر به قربانی دادن هستند، حال آن‌که دین اسلام از ما تقاضای قربانی را دارد؟!

ای مسلمانان پاکستان و افواج مسلح پاکستان!

رسول الله صلی الله علیه وسلم می‌فرماید:

«لاَ يُؤْمِنُ أَحَدُكُمْ حَتَّى أَكُونَ أَحَبَّ إِلَيْهِ مِنْ وَلَدِهِ وَوَالِدِهِ وَالنَّاسِ أَجْمَعِينَ» (رواه مسلم و بخاری(

ترجمه: كسی از شما، نمی‌تواند مؤمن (واقعی) باشد تا این‌كه من (پیامبر) نزد او از پدر، فرزند و همه مردم، محبوب‌تر نباشم.

یقیناً، ما مسلمانان کسانی هستیم که بخاطر دفاع از شأن و شرف رسول الله صلی الله علیه وسلم اموال و‌ جان‌های خود را قربان می‌کنیم. یقیناً، دفاع شرعی و صحیح از شرف رسول الله صلی الله علیه وسلم تنها توسط حاکمانی صورت می‌گیرد که رسول الله صلی الله علیه وسلم را دوست(محبت) می‌دارند همان‌گونه که ما داریم و بر آن‌چه الله سبحانه وتعالی نازل کرده حکم می‌نمایند و از هیچ جنبنده‌ی بجز الله متعال نمی‌‌ترسند. بلاتشبیه، حتی در ضعیف‌ترین عصر خلافت مان، جان و مال مسلمانان در راه دفاع از شأن و شرف رسول الله صلی الله علیه وسلم قربان شده است. فلهذا، درست دوازده سال قبل از انهدام تن مریض خلافت عثمانی‌ها، یک نمایش افتراآمیز و گستاخانه بر شأن رسول الله صلی الله علیه وسلم توسط دولت‌های صلیبی، فرانسه و بریتانیا اجرا شد، لیکن خلافت با تمام توان و قوتش دست و زبان شیاطین گستاخ عصر را با تهدید اقدام نظامی قطع نمود. ‏به‌ مجردی‌که خلیفه، سلطان عبد الحميد ثانی رحمه الله خبر را شنید، او تنها با یک‌ کلمه به فرانسه هشدار دارد، سپس فرانسه بی‌درنگ نمایش و تئاتر را متوقف نمود. ‏وقتی‌که بریتانیا متکبرانه پاسخ داد که تکت/بلیط‌‌ها فروخته شده و منع این نمایش به معنی خشونت علیه "آزادی" شهروندانش محسوب می‌شود، سپس خلیفه صرف اینقدر جواب داد: «من با صدور فرمانی بالای امت اسلامی اعلام خواهم کرد که بریتانیا در حالت حمله و توهین بر پیامبر اکرم صلی الله علیه وسلم است و من جهاد را (بالای شما) اعلام خواهم کرد...» ‏بدین ترتیب، دست و زبان شیاطین قطع شد و دیگر جرات تکرار شیطنت‌شان را نداشتند تا این‌که خلافت اسلامی عثمانی‌ها انهدام یافت، پس از آن به گستاخی و اعمال شیطانی‌شان بی‌شمار ادامه دادند.

فلهذا، این امر به‌مثل آفتاب در آسمان صاف واضح است که دشمنان مان توهین، بی‌حرمتی و گستاخی‌شان را بر جان‌های ما، بر سرزمین‌های ما، بر دین ما و در نهایت بر شأن و شرف پیامبر مان صلی الله علیه وسلم توقف نخواهند داد، مگر تا زمانی‌که ما سپر مان همانا خلافت را دوباره احیاء کنیم. بناءً بگذارید تمام آن کسانی‌که از دل و جان با خاتم الأنبياء صلی الله علیه وسلم محبت و دوستی دارند شب و روز خود را یکی کنند تا خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت را دوباره احیاء نمایند، که با احیای آن الله سبحانه وتعالی تسبیح و شرف رسول الله صلی الله علیه وسلم حاصل خواهد شد و دین حق نور هدایت‌گرش را بر سراسر جهان خواهد تاباند.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: داکتر زکریا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه