سه شنبه, ۱۰ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۷م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :15 محرم 1442
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 03 سبتامبر 2020م

شماره صدور: ۰۸ / ۱۴۴۲

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

کشمیر اشغالی نه با مهار ارتش، بلکه با بسیج ارتش آزاد می‌شود!

(ترجمه)

علی‌رغم شیوع اپیدمی کرونا، رژیم طاغوتی و اشغال‌گر مودی فرمان اسکان ۴۳۰۰۰۰ خانواده را در کشمیر اشغالی صادر کرد تا با دنباله‌روی از طرح‌های شریرانۀ دولت یهود در فلسطین و رژیم کمونیست چین در اویغور (ترکستان شرقی)، توانسته باشد که جبراً جمعیت این منطقه مسلمان‌نشین را تغییر دهد. رژیم بجوا – عمران با اطاعت کورکورانه از باداران امریکایی خود اردوی مسلح پاکستان را مهار نموده‌است و این اطمینان را به دولت هندو داده‌است تا هیچ‌گونه مانعی سد راه‌شان وجود نداشته باشد. در ضمن با عذرخواهی از سازمان کشورهای اسلامی، سازمان ملل و با انتشار توئیت‌ها، ویدیوها و این قبیل توجیهات بی‌شرمانه می‌خواهد خود را تبرئه کند. این رژیم با منحل کردن گروه‌های جهادی کشمیر که می‌توانند پشتیبانی قوی در خط مرزی کنترول داشته باشند، امید مسلمانان کشمیری را از آن‌ها گرفته‌است و عوض‌اش از FATF به عنوان راه‌حل اجباری و پوشالی استفاده می‌کند. این درحالی‌ست که دولت هندو در تنش مرزی شدید با چین و از آن‌سو با مسلمانان شجاع کشمیر اشغالی قرار دارد؛ اما این رژیم، ارتش دلیر پاکستان را مهار می‌کند، حال‌آن‌که هندوها به دو ارتش جداگانه تقسیم شده‌اند و تاکتیک‌های ناقص و سلاح‌های فرسودۀشان نمی‌تواند برای‌شان کاری را از پیش ببرد.

برده‌گی رهبری سیاسی و نظامی پاکستان برای قدرت‌های بزرگ استعماری باعث شده‌است که بسیاری از فرصت‌ها را از بهر آزادسازی کشمیر از دست بدهد. در سال ۱۹۴۸ م باوجود آزادسازی اکثر قسمت‌های کشمیر، رهبری پاکستان فرصت به‌کارگیری از وسایل نظامی زرهی را برای برهم شکستن خط دفاعی میدان هوایی/فرودگاه سریناگر به نظامیان میسر نکرد. هم‌چنان در جریان جنگ هند و چین در سال ۱۹۶۲ م فرصت بسیج‌سازی نیروهای خود برای آزادی کشمیر قصداً از دست داد. در سال ۱۹۶۵م با دفاع سمبولیک از منطقه اخنور فرصت طلائی آزادسازی کشمیر را با یک مکث پُرهزینه عملیاتی از دست داد، که این وضعیت به مهار عقب‌نشینی سربازان هند منجر شد. هم‌چنین، در سال ۱۹۹۹م در جریان بحران کارگیل نیز در نتیجۀ فشارهای جهانی کناره‌گیری کرد. حتی امروزه رژیم بجوا – عمران کشمیر را برای کسب رضایت امریکا رها می‌کند. خائنانی‌که در رهبری سیاسی و نظامی پاکستان قرار دارند، به دلیل اعتماد کورکورانه به قدرت‌های استعمارگر و ساختارهای بین‌المللی‌شان، تاکنون مناطق گورداپور، حیدرآباد، دکن، بنگال، سیاچین و بیشتر مناطق کشمیر را از دست داده‌اند. حال چه کسی به این زنجیرۀ خیانت پایان خواهد داد؟

ای افسران مخلص نیروی‌های مسلح پاکستان!

هر خیانت شما به رنج و عذاب عظیم صدها هزار مادر، خواهر، دختر و پسر ما، از طریق شکنجه، قتل، قطع اعضاء و یا تجاوز جنسی، می‌انجامد. خون مسلمانان در دریاها جریان دارد، درحالی‌که رسول الله صل الله علیه و سلم فرمودند:

«لَزَوَالُ الدُّنْيَا أَهْوَنُ عَلَى اللَّهِ مِنْ قَتْلِ مُؤْمِنٍ بِغَيْرِ حَقٍّ»

ترجمه: اگر تمام دنیا نابود شود اهمیت آن کم‌تر از ریختن خون یک مسلمان بی‌گناه است.

تنها خون یک مسلمان با ارزش‌تر از کعبه‌ای است که به‌سوی آن نماز برپا می‌کنیم. به‌علاوه، ابراز غم، اندوه و یا ناتوانی کافی نیست. امروزه رژیم بجوا – عمران دقیقاَ به دستور باداران امریکایی خود شما را مهار می‌کند. بناءً با نصرت دادن برای احیاء دوبارۀ خلافت اسلامی بر منهج رسول الله صلی الله علیه وسلم، به تداوم این خیانت نقطه پایان بگذارید. بناءً به توفیق الله سبحانه وتعالی تاریخ را تغییر دهید و اجر عظیم آن را نصیب شوید. این فرصت با شکوه برای کسانی‌ست که بی‌صبرانه می‌خواهند راه سلف‌شان، حضرت سعد بن معاذ رضی الله تعالی عنه را دنبال کنند و با اعطایی نصرت به‌خاطر الله سبحانه و تعالی به ظلم و اشغال وحشیانه بالای برادران مسلمان کشمیری‌شان نقطۀ پایان بگذارند.

﴿وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْراً﴾

(الطلاق: ۳)

ترجمه: و هر کس بر الله (سبحانه وتعالی) توکل کند، کفایت امرش را می‌کند؛ الله (سبحانه وتعالی) فرمان خود را به انجام می‌رساند؛ و الله (سبحانه وتعالی) برای هر چیزی اندازه‌ای قرار داده‌است!

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر – ولایه پاکستان

مترجم: امیر حسام

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه