شنبه, ۲۰ ربیع الثانی ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۲/۰۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :6 صفر 1442
تاریخ میلادی : چهارشنبه، 23 سبتامبر 2020م

شماره صدور:AH ۱۴۴۲ / ۱۳

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

تبدیل گیلگیت – بالتیستان به ولایت/استان؛ خیانتی علیه کشمیر اشغالی و تقویت قلاب مودی!

(ترجمه)

رژیم باجوا – عمران در خیانت علیه کشمیر اشغالی، پا از تمام حدود فراتر گذاشته‌است. این رژیم انکارگر با تضمین این تجزیۀ دوجانبه، از آزادسازی کشمیر اشغالی با بسیج نیروهای مسلح مشتاق و توانای پاکستان ممانعت و علناً قضیۀ کشمیر را برای همیشه دفن کرده‌است. جنرال باجوا ملاقاتی را برای این هدف نفرت‌انگیز با رهبری سیاسی دموکراتیک ترتیب داد تا گیلگیت – بالتیستان را به پنجمین استان/ولایت پاکستان، و خط کنترل را عملاً به مرز دائمی پاکستان و هند تبدیل کند، و بر ادعای ظالمانه مودی در مورد کشمیر اشغالی که بخش جدایی‌ناپذیر از هند است صحت بگذارد. پیش از این ابتکار خیانت‌کارانه نیز وضع قانونی جداگانه‌ای به گیلگیت – بالتیستان و کشمیر آزاد داده‌شد، و این واضحاً این پیام را می‌رساند که تمام کشمیر - از جمله کشمیر اشغالی – زخمی باز در کنار پاکستان است، و تا زمانی‌که تمام کشمیر به بدنش بازگردانده نشود، هرگز بسته نخواهد شد. ایجاد گیلگیت – بالتیستان به عنوان استان/ولایت پنجم، چیزی کم‌تر از هدیه‌ای از جانب رژیم باجوا – عمران به دستور امریکا نیست که به مودی تحویل داده‌است.

رژیم باجوا – عمران با این کار آشکارا از دستورات الله سبحانه وتعالی و رسول‌اش صلی الله علیه و سلم برای مبارزه با کسانی‌که سرزمین‌های مسلمانان را اشغال می‌کنند و آن‌ها را اخراج می‌کنند، سرپیچی می‌کند. این رژیم با این کار بی‌رحمانه، پیوند قدرت‌مند برادری اسلامی را که برای دهه‌ها مسلمانان پاکستان را به مبارزه با هند بر سر کشمیر واداشته‌است، پایمال می‌کند؛ پیوندی‌که باعث شده‌است فرزندان‌شان را در این جهاد قربانی کنند و برای برافراشتن پرچم اسلام بر سریناگار به دعا بپردازند. در واقع، از زمانی‌که مودی کشمیر اشغالی را در ۵ آگست/اوت ۲۰۱۹ م به زور ضمیمه کرد، این رژیم مدام مسلمانان را فریب می‌دهد. این رژیم از همان ابتدا به دستور واشنگتن با دولت هندو همکاری کرد و موضوع کشمیر را به خاک سپرد تا هند بتواند نیروهای خود را برای حضور در چین دوباره جابه‌جا کند. اکنون پس از تبدیل شدن گیلگیت – بالتیستان به استان/ولایت پنجم، همه می‌دانند که خیانت این حکام رو به تکمیل شدن است. جز کسانی‌که چشمان‌شان را بسته اند.

ای مسلمانان نیروهای مسلح پاکستان! رژیم باجوا – عمران آشکارا هرگونه حمایت مسلحانه از مسلمانان کشمیر را به عنوان اقدامی خصومت‌گرانه و تروریستی اعلام کرده، و آن‌ها را وادار کرده‌است تا خودشان را به‌شکل فجیحی تسلیم دشمنان کنند. تجاوز مودی در ۵ آگست/اوت ۲۰۱۹ م  فرصتی طلایی بود که الله سبحانه وتعالی فراهم کرد تا هر فرماندۀ نظامی مخلص پوز نیروهای خسته و بی‌روحیۀ هندو را بشکند. حتی اکنون نیز یک فرصت طلایی وجود دارد، چراکه کشمیر اشغالی خواهان آزادی است. واضح است که امریکا تمایلی به مبارزه در جنگ‌های پُرهزینه در اوراسیا ندارد؛ دولت‌های کافر درحال رقابت با یکدیگر اند و دولت هندو با شدیدترین بحران اقتصادی تاریخ خود مواجه است.

پس چرا اکنون کشمیر اشغالی را به مودی تسلیم کنیم؟ کافی است، کافی! شما باید این رهبری خیانت‌کار را تصاحب، و آن‌ها را به زباله‌دان تاریخ پرت کنید، زیرا این‌گونه نصرت را برای احیای خلافت بر منهج نبوت فراهم می‌کنید. همین حالا حرکت کنید تا خودتان را از خشم الله سبحانه وتعالی برهانید چود شما اهل قدرت استید و کاملاً توان از بین بردن این رژیم خائن را دارید. بیعت خود را به خلیفه‌ای اعطا کنید که شما را در جهاد برای آزادی کشمیر اشغالی و مسجد الاقصی رهبری خواهد کرد و به دنبال خوشی الله سبحانه وتعالی و تأمین موفقیت‌تان در دنیا و آخرت است. الله سبحانه وتعالی می‌‌فرماید:

﴿وَاقْتُلُوهُمْ حَیثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُم مِّنْ حَیثُ أَخْرَجُوكُمْ وَالْفِتْنَةُ أَشَدُّ مِنَ الْقَتْلِ﴾ (البقره: ۱۹۱)

ترجمه: و آن‌ها را هر کجا یافتید، به قتل برسانید؛ و از آن‌جا که شما را بیرون کردند [مکه‌]، آن‌ها را بیرون کنید؛ و فتنه  از کشتار هم بدتر است.

 دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر – ولایه پاکستان

مترجم: صالح مصلح

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه