چهارشنبه, ۰۷ جمادی الثانی ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۱/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :15 ربیع الاول 1442
تاریخ میلادی : یکشنبه، 01 نوامبر 2020م

شماره صدور:25/ 1442

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

با دنبال کردن درجه ولایتی برای گلگت-بلتستان، رژیم باجوا-عمران کشمیر اشغالی را به دولت هندو واگذار می‌کند

(ترجمه)

به تاریخ 1 نومبر 2020م در سکردو، عمران‌خان  نخست‌وزیر پاکستان اعلام نمود: «ما تصمیم گرفتیم که به گلگت-بلتستان درجه ولایتی داده شود. این تصمیم با نظر داشت قطع‌نامه شورای امنیت سازمان ملل‌متحد گرفته شده است.» با این حال، برای هفتاد سال، یک درجه خاص، نسبتاً درجه ولایتی برای به کشمیر و گلگت-بلتستان داده شده است، که این امر ادعای پاکستان را در تمام کشمیر منعکس‌ می‌کند. بنابرین، رژیم باجوا-عمران از یک طرف الحاق گلگت-بلتستان را با الحاق کشمیر اشغالی توسط مودی را به تاریخ 5 اکست 2019م، با کنار گزاشتن ادعای پاکستان تایید کرد. این یک امر روشن است که هردو جناح و حاکمان دوستان مودی و فروشندگان کشمیر هستند. آن‌ها با استدلال غلط غیر‌نظامیان در مقابل بحث برتری ارتش به چشم مردم خاک می‌پاشند. وقتِ مسئله تامین منافع امریکایی‌ها باشد، خواه صحبت از وام‌های صندوق بین‌المللی پول باشد، خواسته‌های گروه ویژه اقدام مالی، عملیات قبیله‌ای یا اجیران استخدام‌شده برای نجات رژیم دست‌نشانده آمریکا در آفغانستان، در آن وقت رهبری ملکی و نظامی هردو در یک صف هستند.

جهت برجسته‌ ساختن هند به‌عنوان عسکر منطقه‌ای، تا بتواند چین و مسلمانان را نظارت کند، آمریکا می‌خواهد قضیه‌ای کشمیر را بر اساس وضع موجود دفن کند و با ایجاد خط کنترول بین‌المللی، کشمیر اشغالی را برای همیشه به دولت هندو واگذار کند. رژیم باجوا-عمران به‌طور پیوسته بر اساس طرز‌العمل‌های آمریکا به پیش می‌رود. بدین ترتیب در سال 2019، عمران خان گفت که من برای پیروزی مودی دعا می‌کنم و اُمید دارم تا در حاکمیت‌اش قضیه‌ای کشمیر حل شده خواهد باشد. با وجود لب‌زدن و نمایش‌های برای فریب مردم از جمله اعتراضات نیم ساعته، توییت‌ها، سخنرانی‌ها در سازمان ملل، فراخواندن سازمان همکاری اسلامی، درخواست مودی، روشن است که رژیم باجوا-عمران راه‌حل واقعی برای آزادسازی کشمیر را رد کرده است، که بسیج نیروهای مسلح ما است.

ای مسلمانان نیروهای مسلح پاکستان! ما از زمان مشرف به شما هشدار داده‌ایم كه رهبری سیاسی و نظامی كشمیر را تسلیم می‌كند، همانگونه كه آن‌ها افغانستان را به رابطه آمریكا و هند تسلیم كردند. ما به شما هُشدار داده‌ایم که این خیانت متوقف نخواهد شد تا زمانی‌که خائنان را از گردن آنها بگیرید و نصرت خود را برای تأسیس مجدد خلافت به روش نبوت گُسترش دهید. وظیفه شماست که جلوی این خیانت را بگیرید زیرا کاملاً قادر هستید و بنابر این در برابر الله سبحانه‌وتعالی‌ پاسخگو هستید. در حال حاضر ما سه رودخانه‌ها، بنگال و سیاچن را به دلیل خائنان در رهبری نظامی و سیاسی از دست داده‌ایم. ما به طور مداوم به پرتگاه‌ی حقارت کشانده شده‌ایم، این حقارت در طی چند ساعت با رساندن نصرت‌تان برای حاکمیت آن چی که الله سبحانه‌وتعالی نازل کرده است خاتمه می‌یابد.

برخیزید و نصرت خود را به حزب‌التحریر بدهید تا مودی راجا داهیر امروزی را شکست دهید و مسلمانان کشمیر اشغالی را از ظلم و ستمِ دولت هندو آزاد سازید.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: ارسلان مبارز

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه