دوشنبه, ۰۳ ربیع الثانی ۱۴۴۰هـ| ۲۰۱۸/۱۲/۱۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :19 رجب 1439
تاریخ میلادی : جمعه، 06 آوریل 2018م

شماره صدور: 07/1439 AH

دفتر مطبوعاتی
کینیا

اعلامیه مطبوعاتی

درگذشت یکی از حاملان دعوت در کنیا

(ترجمه)

﴿لَنَبْلُوَنَّكُمْ بِشَيْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنْفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِينَ * الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ﴾

[بقره: ۱۵۵-۱۵۶]

ترجمه: قطعاً همۀ شما را با چیزی از ترس، گرسنگی و کاهش در مال‌ها، جان‌ها و میوه‌ها، آزمایش می‌کنیم، و بشارت ده به استقامت کننده‌گان، آن‌ها که هرگاه مصیبتی بر ایشان‌ می‌رسد، می‌گویند: همانا ما از آنِ الله(سبحانه و‌تعالی) هستیم و بی‌گمان بسوی او باز می‌گردیم.

با اعتقاد و تسلیمی کامل به قضا و قدر الله سبحانه وتعالی، حزب التحریر-کنیا نهایت سوگواری و تسلیت خود را به امت اسلامی به صورت عموم و به خصوص با مردم کنیا، ابراز می‌دارد. عبد الله اسمعیل رحمت الله علیه یکی از داعیان مخلص حزب التحریر برای اعادۀ زنده‌گی اسلامی از طریق احیای خلافت برمنهج نبوت بود. ما اخلاص خود را جز به الله سبحانه و‌تعالی به کسی دیگری نسبت نمی‌دهیم. برادر ما عبدالله اسمعیل صبح روز جمعه ۶ اپریل ۲۰۱۸م پس از مریضیِ‌که عاید حالش ګردیده بود، چشم از جهان فرو بست.

در واقع، مردانی مخلصی وجود دارند که پس از مرگ‌شان، استواری آن‌ها در راه حمل دعوت اسلامی و اعمال نیک‌شان هم‌چون چراغی هدایتی برای بازمانده‌گان‌شان در این مسیر باقی خواهد ماند. ما در نهایت غم‌شریکی و تسلیت خویش را به فامیل برادرمان ابراز نموده و از بارگاه الله سبحانه وتعالی برای فامیل محترم‌شان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانیم. برای ما فقط همین قدرکفایت می‌کند که بگوییم: ﴿إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ﴾

شکی نیست که برای از دست دادن برادرمان، دل‌های ما غمگین و چشم‌های ما اشک آلود است. یا الله سبحانه و‌تعالی! برادرمان را غریق رحمت نموده و مورد عفو خویش قرار ده. یا الله سبحانه و‌تعالی! از او بخوبی پذیرایی کن و قبرش را یکی از باغچه‌های جنت بگردان. یا الله سبحانه و‌تعالی! خانۀ او را مسکن خوب و فامیل او را فامیل خوب بگردان و در روز محشر همۀ ما را زیر پرچم پیامبر صلی الله علیه وسلم جمع نما.

شبانی موالیمو

نمایندۀ مطبوعاتی حزب التحریر-کنیا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه