شنبه, ۰۹ صَفر ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۰۹/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :26 ربیع الاول 1441
تاریخ میلادی : شنبه، 23 نوامبر 2019م

شماره صدور:HTY- 1441

دفتر مطبوعاتی
ولایه یمن

اعلامیه مطبوعاتی

افکار عمومی حوثی‌ها برای پذیرش رژیم آل‌سعود آماده و جهت داده می‌شود

(ترجمه)

طی چند ماه گذشته، خصوصاً از سپتامبر تا اکنون، حوثی‌ها از ترس این‌که مبادا جنگجویان تحت رهبری‌شان در مرز شمالی سایکس-پیکو در یمن تحت تأثیر قرار نگیرند، مذاکرات انجام شده در مسقط میان آن‌ها و آل سعودِ تحت حمایت امریکا را  پنهان می‌کنند. روز دوشنبه 18 نوامبر 2019، محمد عبدالسلام سخنگوی رسمی حوثی‌ها از  مسقط پایتخت عمان خبر داد که مسقط میان آن‌ها و رژیم آل سعود میانجی‌گری می‌کند. این بدان معناست که مذاکرات ماه‌های گذشته چیزی را در راه آشتی و مصالحه با رژیم آل سعود به وجود آورده است و قرار است حوثی‌ها پیروان خود را برای پذیرش آن قبل از انتشار این مذاکرات برای عموم مردم آماده کنند، به خصوص اگر بدانند که محمد بن سلمان بن عبدالعزیز در روز جمعه 15 نوامبر 2019 از مسقط بازدید می‌کند.  

بنابرین، سال‌ها جنگ که با خون مردم یک قبله از هر دو طرف اتفاق افتاد، با دست تکان دادن، لبخند، بوسه و عکس گرفتن به پایان رسید و گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است! به خصوص با زنان کشته شده، کودکان و سایرین که هیچ ارتباطی با این جنگ پوچ نداشتند. این جنگ  نه تنها زخم‌های امت اسلامی را درمان نکرد؛ بلکه افزایش داد.  نکته جالب‌تر این‌که آمریکا حامی این مذاکرات است که خود سهیم در آن بود؛ طوری که برای برخی از آن‌ها اسلحه تدارک می‌‎دید، هواپیماها و جنگنده‎های خود را در هوا سوخت می‌داد و به دیگری اطلاعات می‌داد و هم‌چنان مشارکت مستقیم نیروهای ارتش آن در جنگ، همان‌طور که در جبل التحالیب در ماناسه، یاکلا و دیگر مناطق یمن اتفاق افتاد.

بدین ترتیب افکار عمومی حوثی‌ها آماده می‌شوند و اخبار خیره‌کننده را به آرامی بر روی آن فرو می‌گذارند تا زمانی‌که آن را به زور قبول کنند و هرکسی‌که موضوع را قبول نکند، مهر خیانت بر وی کوبیده شده و سرانجام به باطله‌دانی تاریخ انداخته می‌شود. بنابرین، شما، هادی و پیشینیان خود، در سقوط به آغوش رژیم آل سعود، که تنها توسط زمان از هم جدا شده اید، به هم مشابه و یکسان می‌شوید.

تا زمانی‌که موضوع بین حوثی‌ها و رژیم آل‌سعود به این ترتیب خاتمه یابد، آل سعود برادرانی خواهند شد که در نخست باید از مسیر آزادسازی الاقصی دور ساخته شوند! حوثی‌ها فقط باید به ارباب خود توصیه کنند که زبانش را به کامش فرو برد و الاقصی را با گفته‌های خود آلوده نکند، زیرا او مانند معزلدین الله فاطمی و علی خامنه‌ای است که ما  فقط گفته‌های آن‌ها را می‌شنویم؛ نه صدای اسلحه‌های شان را؛ بل بیت المقدس و الاقصی را برای امثال حضرات عمر بن الخطاب و صلاح الدین ایوبی واگذار کنند.  به آزاد کننده‌ای که زمین با تولد دولت‌اش، خلافت راشدۀ ثانی، تکان خواهد خورد. در آن روز، حوثی‌ها همانند شیطان که در شب بیعت دوم عقبه فریاد می‌زد، فریاد خواهند زد؛ بیعتی‌که در آن انصار برای حاکمیت اسلام در شهر مدینه با پیامبر صلی الله علیه وسلم بیعت کرده بودند.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه یمن

مترجم: کریم خان

 

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه