جمعه, ۱۹ ذیقعده ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۷/۱۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
تبریک و تهنیت‌ دانشمند بزرگ، عطاء بن خلیل ابوالرشته امیر حزب‌التحریر
بسم الله الرحمن الرحيم

تبریک و تهنیت‌ دانشمند بزرگ، عطاء بن خلیل ابوالرشته امیر حزب‌التحریر

به مناسبت حلول عید سعید فطر سال 1441هـ موافق با 2020م

(ترجمه)

خدمت امت اسلامی به گونۀ عام، که الله سبحانه وتعالی آنان را علیه دشمنان‎شان نصرت و یاری فرماید و بر کلمۀ تقوا پایدارشان نگهدارد، زیرا آنان اهل این کلمه بوده و به آن مستحق‌تر اند!

خدمت حاملین دعوت به گونۀ خاص؛ آنانی‌که از الله می‌طلبیم تا دروازۀ نصرت را با دستان آنان باز نماید و با کمک و یاری خویش آنان را معاونت فرماید تا دولت اسلام، که همانا خلافت راشده بر منهج نبوت است را برپا دارند!

خدمت بازدید کننده‌گان بزرگوار صفحۀ انترنتی ما؛ همان‌هایی‌که پیوسته به خیر و برکت موجود در این صفحه روی آورده و آن را دنبال می‌نمایند؛ آنانی‌که با تمام توان به حمایت از حق ایستاده اند و اهل حق را یاری می‌نمایند!

به همه میگویم: السلام علیکم و رحمة الله و برکاته!

حلول عید سعید فطر را برای همۀ شما تبریک و تهنیت می‎گویم و از الله سبحانه وتعالی می‎طلبم تا این عید را آغاز خیر و برکت برای تمام مسلمانان قرار دهد تا باشد که امت‎شان بار دیگر تبدیل به همان امتی شود که برای کمک مردم و بشریت به جانب خیر بیرون شده و این کار را با برپائی دولت‌شان، که همانا دولت خلافت راشده بر منهج نبوت می‌باشد، انجام می‌دهند؛ دولتی‌که با برپا شدن آن الله سبحانه وتعالی به رنج و دردشان پایان داده و عزت و کرامت‌شان را برای‌شان برخواهد گردانید.

﴿وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ * بِنَصْرِ اللَّهِ يَنْصُرُ مَنْ يَشَاءُ وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ

[روم: 4-5]

ترجمه: و در آن روز مؤمنان شادمان خواهند شد؛ به نصرت الله و الله هرکه را بخواهد نصرت می دهد و او عزیز و مهربان است!

هم‌چنین از او سبحانه وتعالی می‎طلبم تا این بلا و وباء را از سر تمام مسلمانان دور نماید و آن را سرآغاز نصرت و فتح مبین قرار دهد و می‌دانیم که این کار بر الله سبحانه وتعالی دشوار نیست!

در اخیر خدمت‌‎تان عرض سلام داشته و برای شما دعای خیر می‎نمایم و از الله قوی و عزیز می‎‌خواهم تا این ماه مبارک را آخرین ماهی قرار دهد که مسلمانان جهان بدون دولت به سر می‎برند؛ دولتی‌که اسلام و اهل اسلام را عزت می‌بخشد و الله عزیز و حکیم است.

السلام علیکم و رحمة الله و برکاته!

برادرتان عطاء بن خلیل ابوالرشته

Last modified onیکشنبه, 24 می 2020

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه