شنبه, ۰۷ ربیع الاول ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۰/۲۴م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
مرده‌ای‌که دست به دامان مرده‌ای دیگری شده: اتحادیه کشورهای عرب پس از نشست اضطراری با درخواست حکومت فلسطین موافقت نکرد!
بسم الله الرحمن الرحيم

مرده‌ای‌که دست به دامان مرده‌ای دیگری شده: اتحادیه کشورهای عرب پس از نشست اضطراری با درخواست حکومت فلسطین موافقت نکرد!

(ترجمه)

به نقل از شبکه خبری رویترز به تاریخ 2020/8/22؛ احمد ابوالغیط دبیرکل اتحادیه دولت‌های عرب گفته است که این اتحادیه به زودی یک نشست عادی را به تاریخ نهم ماه آینده به سطح وزرای این اتحادیه برگزارخواهد کرد. به این معنی که نشست اضطراری بنا به درخواست مقامات فلسطینی و بحث روی توافق میان امارات و دولت یهود صورت نخواهد گرفت.

خبرگزاری الانباء فلسطین درگزارش رسمی خود که از گفتگوی ابوالغیط با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در جریان تماس تیلفونی که بین هم انجام داده اند،  نقل قول کرده گفته است که: «نقش نشست وزرای اتحادیه دولت‌های عرب که در نهم سپتمبر ماه آینده به رهبری دولت فلسطین برگذار می‌شود، یک نشست عادی خواهد بود.» بنابر این، آن‌ها چیزهایی را به غیر خودش مسمی می‌کنند، گویا فلسطین یک دولت است.

به علت رد گفتگوی دولت بی‌جان عباس با رژیم یهود این تمثیل پاسخی از جانب حکام بیجان "اتحادیه عرب" بود که داده شد و هم‌چنان برگزاری نشست اضطراری که جهت گفتگو در مورد توافق بین امارات خائن و دولت یهود برگزار می گردد، احیای یک زندگی خائنانه تلقی می‌گردد؛ گویا برای این اتحادیه جایگاهی است و یا نقشی است که کسی به آن اهمیت می‌دهد!

در واقع این است درخواست مرده از مرده! مرده اول خائنی است که پیش‌دستی دولت امارات را در خیانت نمی‌پذیرد؛ بلکه می‌خواهد خودش پیش‌دست باشد. مرده دوم درخواست مرده اول را نپذیرفته گویا اگر نشست اضطراری برگزار شود، فلسطین آزاد می‌گردد!  

رسانه‌ها این اخبار را نقل کرده و تمام مردم عرب این کالبدهای بی‌جان را تمسخر می‌کنند؛ بلکه بالای رسانه‌هایی‌که همیشه منابع خبری این مرده‌گان را معتبر شمرده اند، مورد تمسخر قرار می‌دهند.

 

مترجم: محمدفاتح

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه