سه شنبه, ۰۶ محرّم ۱۴۳۹هـ| ۲۰۱۷/۰۹/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
مسلمانان راخین از امت اسلامی و اردوی اسلامی کمک می خواهد!
بسم الله الرحمن الرحيم

مسلمانان راخین از امت اسلامی و اردوی اسلامی کمک می خواهد!

(ترجمه)

﴿وَيَقُولُونَ مَتَى هُوَ قُلْ عَسَى أَن يَكُونَ قَرِيبًا﴾

[اسراء: ۵۱]

ترجمه: و می گويند: آن چه زمانی خواهد بود؟ بگو: شايد كه نزديك باشد.‏

طی موج اخیری از حملات خونین و ظالمانه جدید رژیم میانمار در روهینگیا، هزاران تن از مسلمانان این منطقه به کمبود جدی سرپناه، امنیت، غذا و آب آشامیدنی رو به رو شده اند. قرار گزاراشات، طی این حملات نزدیک به یک میلیون مسلمان روهینگیایی از این منطقه مجبور به فرار شدند و به نزدیک ترین منطقۀ مرزی بین میانمار و بنگله دیش پناه برده اند که در آن جا نیز با برخورد ظالمانه و غیر انسانی رژیم بنگله دیش مواجه شده اند. رژیم بنگله دیش به رهبری شیخه حسینه، با بهانه های غیر منطقی و خنده آور از پناه دادن به آن ها اباء ورزید که این کار رژيم بنگله دیش باعث شد آن ها بین مرگ و زندگی قرار گیرند و بین تکرار آن ظلم هایی که بالایشان در میانمار صورت گرفت و فرار به نزدیک ترین کوه هایی که نزدیک به آن ساحه است، یکی را انتخاب کنند. این در حالیست که رژيم های حاکم در ممالک اسلامی؛ از قبیل: اندونیزیا، مالیزیا و پاکستان در مقابل این قتل عام مردم ما(خواهران و برادران مسلمان ما در منطقۀ اراکان میانمار) بی شرمانه ساکت اند.

در این حالت، ما باید در مقابل این ظلم و بی دادگری در حمایت از برادران و خواهران ما در میانمار دست به دست هم بایستیم. حالت این برادران و خواهران ما هیچ فرقی با حالت برادران فلسطینی ما و مسجدالاقصی که زیر یوغ ظلم یهودی ها قرار دارند، ندارد که هر دو از مسلمانان و نیروهای مسلح امت در سراسر کشورهای اسلامی می خواهند تا با اتحاد با یکدیگر به خلافت راشدۀ ثانی برسند و از این طریق این ظلم را که تاریخ کم تر نظیری از آن دارد را بالای خود و فامیل های شان برای همیش نقطۀ پایان بگذارند.

حالا زمانش است که حکام جابر سرزمین های اسلامی را با دار و دستۀ ننگین شان از بین برده و با نیروهای مسلح امت اسلامی خود را به آخرین راه حل اسلامی که همانا برپایی خلافت واقعی اسلامی است برسانیم، و به جای این همه حکام نابکار، خلیفه راشده ای برگزینیم که او با تطبیق شریعت الهی، احکام الله سبحانه وتعالی را در تمام مناطق جهان اسلام جاری سازد تا شود که این امت به شکوه و جلال قبلی اش برسد.

﴿وَيَقُولُونَ مَتَى هُوَ قُلْ عَسَى أَن يَكُونَ قَرِيبًا﴾

[اسراء: ۵۱]

ترجمه: و می گويند: آن چه زمانی خواهد بود؟ بگو: شايد كه نزديك باشد.‏

کمپاین جهانی

دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر-بخش زنان

مطالب مرتبط:   « پیام حمایت از الاقصی

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه