دوشنبه, ۱۱ ربیع الاول ۱۴۴۳هـ| ۲۰۲۱/۱۰/۱۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
با متحد ساختن پاکستان، افغانستان و آسیای مرکزی تحت حاکمیت خلافت اسلامی واحد؛ ضربۀ نهایی را به راج استعماری امریکای فروریخته وارد نمائید!
بسم الله الرحمن الرحيم

با متحد ساختن پاکستان، افغانستان و آسیای مرکزی تحت حاکمیت خلافت اسلامی واحد؛ ضربۀ نهایی را به راج استعماری امریکای فروریخته وارد نمائید!

امروز هفتم محرم 1443هـ.ق/15 آگست 2021م مسلمانان غرق در خوشی گردیدند، زیرا مجاهدین افغان وارد کابل شدند؛ در حالی‌که امریکا با عجله منطقه را تخلیه کرده و دست نشاندۀ غربی‌اش "اشرف غنی" فرار نمود. در واقع؛ چند هزار مجاهد با امکانات اندک توانستند غرور قدرت استعماری سوم را پایمال نمایند؛ همان‌گونه که اجدادشان قبلاً اتحاد جماهیر‌شوروی و امپراتوری انگلیس را شکست دادند. حالا زمان آن رسیده تا قدرت منطقوی امریکا را به طور کامل چنان از ریشه خشک نمائیم که هرگز دوباره نتواند نمو کند؛ همان‌گونه که راج انگلیس و اتحاد جماهیر‌شوروی بعد از شکست نتوانستند.

ای مسلمانان پاکستان! حالا زمان آن رسیده تا ضربۀ نهایی را بالای راج استعماری امریکای فروریخته وارد نمائید! حالا زمان آن رسیده تا مانع پایپ لاین‌های تأمینی ALOC و GLOC گردید که از طریق آسمان و زمین ما می‌گذرد، زیرا آن‌ها مسیر حیات‌بخش برای قدرت منطقوی امریکای نفاق‌افگن به شمار می‌آیند. تا وقتی‌که حکام پاکستان مسیر‌های تدارکاتی امریکا را باز نگهدارند، حضور امریکای نفاق‌افگن باقی مانده و دوباره رشد می‌نماید.

حالا زمان آن رسیده تا پوست‌های جواسیس استخباراتی سفارت امریکا در اسلام آباد و قنسلگری آن در کراچی مسدود گردند. آن‌ها چشمان فضول هستند که 24 ساعت در روز و هفت روز در هفته بدون خسته‌گی باز اند؛ بدون این‌که به طور کامل سازمان‌های امریکا کور باشند. تا وقتی‌که حکام پاکستان موجودیت پوست‌های جاسوسی امریکا را اجازه دهند، ارتش مهم ما و ادارات استخباراتی، سازش خواهند کرد و با این کار امریکا را قادر می‌سازد تا در منطقه باقی بماند.

حالا زمان آن است تا روند مذاکرات میان امریکا، همدستان آن و مجاهدین افغان توقف یابد. روش انحراف کننده کفار این است تا برای مسلمانان پشنهاد مذاکره داده و بالای آن‌ها ضربه سیاسی خود را وارد و کسب امتیاز نماید؛ وقتی‌که آن‌ها درک کردند که امت اسلامی می‌توانند تمام قدرت خود را در میدان نبرد بدون کدام امتیاز و خسارت واحد سازند. تا وقتی‌که حکام پاکستان روند مذاکرات را تسهیل بخشند، روش کفار این است؛ بعد از این که از دروازه جلو ترک کردند، دوباره از دروازه عقب بر می‌گردند.

حالا زمان آن رسیده تا ضربۀ نهایی را بالای راج استعمار‌گر امریکای فروریخته وارد نمائید و تقاضای ما از تمام متحد‌های نظامی و اقتصادی با امریکا این است تا این رابطه را خاتمه بخشند؛ زیرا امریکا دشمن آشکار مسلمانان و اسلام است که در دشمنی‌اش با اسلام، دیگران را حمایت می‌کند. ما باید خود را از گناه این حکام دور سازیم تا این‌که از قهر و جزای الله سبحانه و‌تعالی نجات یابیم. الله سبحانه و‌تعالی فرموده است:

﴿إِنَّمَا يَنْهَاكُمْ اللَّهُ عَنْ الَّذِينَ قَاتَلُوكُمْ فِي الدِّينِ وَأَخْرَجُوكُمْ مِنْ دِيَارِكُمْ وَظَاهَرُوا عَلَى إِخْرَاجِكُمْ أَنْ تَوَلَّوْهُمْ وَمَنْ يَتَوَلَّهُمْ فَأُوْلَئِكَ هُمْ الظَّالِمُونَ﴾ ]ممتحنه:9[

ترجمه: الله فقط شما را از دوستی با کسانی نهی می‌کند که در کار دین با شما جنگیدند و از دیارتان بیرون راندند و در بیرون راندنتان به یکدیگر کمک کردند تا (به خاطر این سختگیری) با آنان دوستی کنید. و تنها کسانی‌که با آنان دوستی کنند، ستمکارانند.

ای مسلمانان ارتش مسلح پاکستان و مجاهدین! پاکستان، افغانستان و آسیای مرکزی را تحت حاکمیت دولت خلافت متحد سازید! این را بدانید که مرز‌ها میان دولت‌های مسلمان آثار استعمار‌گران است تا ما را ضعیف، متفرق ساخته و بالای ما تسلط یابند؛ در حالی‌که قدرت ما تنها در وحدت ما به حیث دولت واحد تحت پرچم اسلام نهفته است. در منطقه ما خط دیورند افغانستان را کوچک و ضعیف ساخته و همواره در معرض تجاوز، اشغال و نفوذ توسط دشمنان اسلام قرار داده که قبل از سال 1989 روسیه و یا هند بود و از 2001 بدین سو ایالات متحده این کار را کرد. این خط دیورند است که مسلمانان عزیز افغانستان را از طریق بازی‌های بزرگ سیاسی، دسیسه‌ها و بازی دو جانبه در منطقه مهاجر ساخت و صد‌ها هزار آن شهید گردید. این خط دیورند است که میان مسلمانان دشمنی، بدگمانی و خشم را به میان آورد و آن‌ها را متفرق ساخت تا این‌که کفار بتوانند میان‌ها مانند شیاطین از شمال، جنوب، شرق و غرب رخنه کنند.

راه درست برای جلوگیری از داخل شدن دشمن در خاک خود ابتدا این است که پاکستان، افغانستان و آسیای مرکزی را تحت حاکمیت دولت اسلامی خلافت متحد سازیم. در واقع قدرت ما متکی بر اتحاد و وابسته‌گی با دشمنان مسلمانان نیست؛ اگر آن چین در شرق باشد و یا امریکا در غرب. قدرت ما تنها در وحدت امت محمد صلی الله علیه و‌سلم برای رضایت الله سبحانه‌و تعالی نهفته است، مانند یک برادر و یک دولت. با یک ارتش مسلح و اقتصاد واحد تحت دولت خلافت که توسط تمام احکام الله سبحانه وتعالی حاکمیت کند. الله سبحانه و‌تعالی فرموده است:

﴿الَّذِينَ يَتَّخِذُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِن دُونِ الْمُؤْمِنِينَ أَيَبْتَغُونَ عِندَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا﴾ ]نسا:139[

ترجمه: همان کسانی‌که کافران را به جای مؤمنانْ سرپرست و دوست خود می گیرند، آیا عزت و قدرت را نزد آنان می‌طلبند؟ یقیناً همه عزت و قدرت فقط برای الله است.

حالا مکلفیت شما‌ست تا با متحد ساختن ارتش، خط دیورند را از هم بشکنید که شما را نزد دشمن متفرق و ضعیف ساخته است و در یک صف مانند برادر هم‌دیگر علیه امریکا و هند قیام کنید؛ همان‌گونه که قبلاً در مقابل جماهیر شوروی انجام دادید.

به خواسته‌های بین‌الملل و یا به اعلان به رسمیت شناختن مزدوران استعماری مانند مذاکرات توجه نکنید. در واقع تمام خواسته‌های آن‌ها دامی است که از وحدت امت اسلامی جلوگیری کند و شما می‌توانید با زحمت، خون، جنگ و اسلحه‌های فولادین در جهاد فی‌سبیل الله بالای آن‌ها غالب گردید. نظم بین‌المللی نظم دولت‌های جنایت‌کار در زمان ما‌‌ست که بی‌رحمانه بیش‌ترین نقاط جهان را از امریکای لاتین الی جنوب شرقی آسیا استثمار نموده اند. این نظم توسط اجداد شیطان‌صفت حکام غربی فعلی ساخته شده تا مانع پیش‌روی بی‌حد و مرز دولت خلافت گردد، وقتی‌که ارتش دولت خلافت نزدیک دروازه‌های پایتخت شهر‌های غربی گردید. این همان نظم ظالم صلیبی‌ست که برای مدت طولانی با وجود موجودیت میلیون‌ها مسلمان و ارتش قوی مانع آزادی سرزمین مقدس فلسطین، کشمیر اشغال شده و دیگر سرزمین‌های اشغال شده مسلمانان گردیده است. امروز به برکت دین حق امت اسلامی منابع سرشار و قدرت انسانی را در اختیار دارد تا این نظم فاسد را از هم بپاشد و برای بشریت آرامش مورد نیاز آن‌ها را فراهم سازد. و مطابق اوامر الله سبحانه و‌تعالی نظم ناب اسلامی را تأسیس خواهد نمایند؛ همان‌گونه که در زمان خلافت برای قرن‌ها، بشریت را به رفاه و آسایش رساند.

خیانت، دروغ، دسیسه و فریب حکام فعلی مسلمانان دیگر بس است. در واقع آن‌ها بار اضافیِ است که حالا باید توسط دستان شما دور گردد. حزب‌التحریر را برای تأسیس دولت خلافت بر منهج پیامبر صلی الله علیه و‌سلم نصرت دهید تا قدرت نظامی امت و منابع اقتصادی واحد کرده و راج استعماری امریکای فروریخته را از هم بپاشد و در منطقه چنان دولت خلافت را تأسیس نماید که یگانه دولت پیشتار در جهان گردد. الله سبحانه و‌تعالی فرموده است:

﴿إِن يَنصُركُمُ ٱللَّهُ فَلَا غَالِبَ لَكُم وَإِن يَخذُلكُم فَمَن ذَا ٱلَّذِي يَنصُرُكُم مِّن بَعدِهِ وَعَلَى ٱللَّهِ فَليَتَوَكَّلِ ٱلمُؤمِنُونَ﴾ ]آل عمران:160[

ترجمه: اگر الله شما را یاری کند، هیچ کس بر شما چیره و غالب نخواهد شد و اگر شما را واگذارد، چه کسی بعد از او شما را یاری خواهد داد؟ و مؤمنان باید فقط بر الله توکل کنند.

#Afghanistan #أفغانستان #Afganistan

حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: عبدالله صالحی

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه