یکشنبه, ۱۹ ذیحجه ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۸/۰۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :13 شوال 1441
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 25 جون 2020م

شماره صدور:65/1441

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

تهدید‌محض به عوض اقدام‌نظامی، دولت هندو را در دشمنی قوی می‌سازد؛ تنها دولت خلافت می‌تواند دشمن را عقب براند

(ترجمه)

با فرار از مسئولیت بالای کشمیر‌اشغال شده توسط هند؛ رژیم بجوا-عمران کنترول‌اش نموده است. رئیس عمومی ISPR به تاریخ 3 ژؤنیه 2020 م دولت هندو را هشدار داد که با متقبل‌شدن اقدام‌نظامی "با آتش بازی نکند". گرچه، پالیسی تهدید‌محض برای ارهاب دولت هندو که در سالیان متمادی با تهدید‌نظامی روبرو شود، قبلاً در کشمیر‌اشغال شده به شکست مواجه شده است. با بی‌تفاوتی رژیم بجوا-عمران و وفاداری و پیروی کور‌کورانۀ آن از پالیسی آمرانۀ امریکا برای خود‌داری از حمله بالای کشمیر، حکومت هند به تاریخ 5 اگست 2019 م با نقض کردن آشکار تصویب‌نامۀ سازمان ملل‌ بدون کدام جواب از طرف آن، کشمیر را بخش از قلمرو اتحادیۀ هند اعلام کرد. اما برعکس رژیم بجوا-عمران تا هنوز به طور اصرار‌آمیز و شرم‌آور نزد مجسمۀ‌سنگی سازمان ملل‌ برای کمک، فریاد‌کنان می‌گرید و با این کار، مودی را کمک می‌کند تا با اطمینان خاطر از فرصت استفاده کرده نفوذش را با مسدود ساختن تنگۀ سریناگر و نظامی ساختن منطقه، تحکیم و برای انهدام اقلیت مسلمین در کشمیر‌اشغال شده اقدام عمیق نماید.

تو‌گویی که رژیم بجوا-عمران هیچ قدرتی به جز چوبک‌های خلال‌دندان ندارد و زمانی‌که حکومت هند پایگاهش را در منطقه "دولت بیگ" که تنها هشت مایل از گذرگاه استراتیژیک کاراکروم فاصله دارد، تقویت بخشید و آن ساحه را مقر برای ارتش‌اش قرار داد، در ضمن آن را از طریق گذرگاه "دربک شیوک دولت بیگ" به مسیر شبکه داخلی‌اش امتداد داد، رژیم بجوا-عمران فقط نظاره نمود. حالا حکومت هندو با جسارت تمام و موقف ضعیف رژیم بجوا-عمران، ادعای خصمانه برای اشغال مناطق "جلجت-بلتستان و کشمیر آزاد" کرده است. رژیم بجوا-عمران با محدود کردن‌اش به طور عمدی به شعار برای دفاع از کشمیر آزاد، دولت هندو را برای یک جا‌سازی درۀ اشغال شده کمک می‌کند و زمینۀ به رسمیت شناختن آن را فراهم می‌سازد.

ای مسلمانان پاکستان! رژیم بجوا-عمران با محبوس ساختن خود برای دفاع از کشمیر آزاد، برای مودی فرصت بیش‌تر می‌دهد تا نفوذ ضعیف‌اش را بالای کشمیر‌اشغال شده قوی سازد و ارتش مسلح توانا و قدرتمند را مانع می‌شود تا نفوذ این کافر را از بین ببرد. اگرچه، در گذشته‌ها ارتش مسلح ما توسط ایدیولوژی خویش "اسلام" و حرص شهادت و وحدت مسلمین کشمیر‌اشغال شده من‌حیث برادر واحد، تقویت می‌شدند. اگر‌چه، در گذشته‌ها ارتش مسلح هندو با عقیدۀ نادرست خویش در "هندوتوا" ضعیف می‌شدند که باعث تفرقه عمیق در طبقات و نژاد‌های مختلف می‌شدند و به تعبیر بزدلانۀ خویش از زنده‌گی می‌پرداختند. حالا نیز در همان وضعیت قرار دارند؛ چون کفار چین با کفار هند در تضاد قرار دارند و این یک فرصت‌طلایی برای ارتش مسلح ماست تا کشمیر‌اشغال شده را آزاد کنند. حالا نیز فرصت طلایی برای ارتش مسلح ما وجود دارد، چون حامی دولت هند "امریکا" در افغانستان به شکست مواجه شده است، در حالی‌که بحران‌کرونا، شکست اقتصادی، جنجال‌های انتخابات و اوج گرفتن نژاد‌پرستی، امریکا را در خانه‌اش به زانو در آورده است. حالا زمان‌اش است تا خیانت موجود در کشمیر‌اشغال شده را، رژیم ناکارا، غافل و فاقد دید سیاسی را با احیای دولت خلافت بر منهج پیامبر صلی الله علیه و‌سلم متوقف سازیم تا دشمن را شکست داده و با وحی الله سبحانه‌و‌تعالی حکومت کند.

فلهذا از پسران شجاع در ارتش مسلح می‌خواهیم تا حزب‌التحریر را برای احیای مجدد سپر ما "خلافت" نصرت دهد تا با جنگ ارتش در راه الله سبحانه‌و‌تعالی برای آزادی کشمیر‌اشغال شده و با گفتن تکبیر سرور‌بخش که الله سبحانه‌و‌تعالی پیروزی را نصیب شان می‌گرداند، قلب‌های شکسته و محزون ما مداوا گردد. الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ * بِنَصْرِ اللَّهِ يَنْصُرُ مَنْ يَشَاءُ وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ﴾ [روم:4-5[

ترجمه: در آن روز مؤمنان (بخاطر پیروزی دیگری) خوشحال خواهند شد. به سبب یاری خداوند و او هر کس را بخواهد یاری می‌دهد و او صاحب قدرت و رحیم است.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: عبدالله صالحی

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه