چهارشنبه, ۱۲ مُحرم ۱۴۴۴هـ| ۲۰۲۲/۰۸/۱۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :13 رجب 1443
تاریخ میلادی : دوشنبه، 14 فوریه 2022م

شماره صدور:HTS 1443 / 23

دفتر مطبوعاتی
ولایه سودان

اعلامیه مطبوعاتی

البرهان از لحاظ امنیتی و نظامی با دولت یهود هماهنگی می‌کند و این جنایت را ستودنی و مشروع می‌داند!

به تاریخ 12 فبروری 2022م، روز شنبه، عبدالفتاح البرهان، رییس شورای حاکمیت، طی مصاحبه‌ای که توسط کانال سودان ‌تی‌وی(Sudan TV) پخش شد، اظهار نمود: «دیدارهای متقابل میان مقامات سودانی و "اسرائیلی"، ماهیت نظامی و امنیتی دارد نه سیاسی.» البرهان در این نشست اظهار داشت: همکاری با اسرائیل به دستگیری گروه‌های "تروریستی" موجود در سودان کمک کرد که ممکن بود تهدیدی برای امنیت این کشور و منطقه تلقی شوند.

بناءً البرهان در سخنرانی‌اش معتقد بود که دیدارهای متقابل میان سودان و نهاد یهود که ماهیت نظامی و امنیتی دارد و نه سیاسی، و امری‌ قابل ستایش و مشروع تلقی می‌شود. فلهذا، با بیان همین "سخن فوق" وجود یک دولتی به نام "اسرائیل" را تصدیق نمود. بناءً او با یهود معامله بست و در مسائل نظامی و امنیتی با یهود هماهنگی می‌نماید و طبق اطلاعات استخباراتی این نهاد مسخ شده، مسلمانان به اتهام "تروریسم" دستگیر شدند!

ما در حزب التحریر-ولایه سودان، در مواجهه با این رابطه مشکوک حاکمان سودان با دولت یهود، حقایق آتی را تأکید و تأیید می‌کنیم:

اول: هیچ دولتی به نام "اسرائیل" وجود ندارد؛ بلکه نهادی‌ست که سرزمین اسراء و معراج را اشغال کرده است و با این‌ نهاد یهودی هیچ معامله جایز نیست؛ مگر بجز بسیج لشکر مسلمانان و پاکسازی سرزمین اشغال شده از پلیدی‌ها، چنان‌چه الله سبحانه و تعالی می‌فرماید:

﴿وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُم مِّنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ...﴾ [بقره: 191]

ترجمه: و (چون جنگ درگرفت) هرجا آنان را (که آغاز کننده‌گان جنگ بوده‌ اند) دریافتید ایشان را بکشید، و آنان را (از مکّه) که شما را از آنجا بیرون کرده‌ اند بیرون سازید،...

دوم: تروریسمی‌که البرهان ادعا می‌کند که نهاد یهودی به او کمک می‌کند تا با آن مبارزه کند، در واقع در بنیاد و اصول این دولت نهفته است؛ چون این نهاد یهودی است که تروریسم را با غارت، تخریب خانه‌ها بر سر ساکنانش و کشتن برادران مسلمان ما در فلسطین اشغالی، عملی می‌کند. آیا البرهان از آخرین اقدام این دولت مسخ، از قتل بی‌رحمانه‌ی 3 جوان فلسطینی در نابلس به شیوه اوباش‌ها، نشنیده است؟!

سوم: تهدید اصلی برای امنیت این سرزمین و منطقه، حضور این نهاد مسخ در قلب سرزمین‌های اسلامی و ایستاده‌گی همه نیروهای کفر و الحاد و منافقین‌شان است که یهود را در کشتار مسلمانان در فلسطین اشغالی حمایت می‌کند و یهود را تروریست‌ها خطاب نمی‌کنند که حضور قدرت‌های حمایت کننده‌ی یهود در بدترین حالت در واقع واکنشی به آنچه که این نهاد غاضب انجام می‌داد و غلفت حاکمان مسلمان در برابر آن‌ها و خاموشی حکام در برابر جنایات یهود و حتی کمک‌شان در برقراری عادی‌سازی روابط و سایر اعمال بود.

چهارم: البرهان می‌داند که مردم مسلمان سودان هرگز هیچ رابطه‌ای را با نهاد یهودی قبول نخواهد کردند که مسری حبيب مصطفى صلی الله‌علیه‌وسلم و مسجد الأقصى؛ اولین قبله و سومین حرم را اشغال نموده است. بناءً وی و برخی از همراهانش درین پرونده مخفیانه حرکت می‌کنند و اما رسانه‌های یهودی تلاش‌های آنان را افشا می‌کند؛ چه ارزش ننگینی در نظر آن‌ها دارید!

در خاتمه: دولت خلافت که عنقریب بإذن الله تأسیس می‌شود، تمامی خائنین الله سبحانه‌و‌تعالی، رسولش و مؤمنين و هر آن کسی‌که با یهویان آلوده به خون مسلمانان دست داده اند را مورد محاسبه قرار خواهد داد.

﴿...وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ﴾ [شعراء: 227]

ترجمه:...و کسانی‌که ستم می‌کنند، خواهند دانست که بازگشت‌شان به کجا و سرنوشت‌شان چگونه است!

ابراهيم عثمان (ابو خليل)

سخنگوی رسمی حزب التحریر /ولایه سودان

#ReturnTheKhilafah

#YenidenHilafet

#الخلافة_101

# أقيموا_الخلافة

‏مترجم: داکتر زکریا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه